Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

W ogrodniczkach :) 17:23, 31 sie 2018


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Do góry
'Trochę' pracy jeszcze jest, ale nawet te parę wrzosów cieszy!

Blaski i cienie nowego życia 17:18, 31 sie 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Adela napisał(a)


Jak je uchronisz przed ćmą....


Nie przeżywam narazie. U mnie pająki krzyżaki mają pajęczyny w bukszpanach i nic narazie się nie dzieje. Będę myślała jak się padną...po co martwić się na zapas

Spróbuję odszukać wieczorem fotek jakie były jak je kilka lat temu dostałam



Do raju daleko - u Ewy 17:09, 31 sie 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry
Katkak napisał(a)

o proszę, a u mnie zielone zupełnie


Moje jakoś późno zaczęły kwitnąć. Mam jeszcze dużo pąków. Chyba zdążą we wrześniu zakwitnąć

Przedziwny Ogród 16:54, 31 sie 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Dwie małe przylepki

bold text
Do raju daleko - u Ewy 16:52, 31 sie 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry
AgataM napisał(a)
Ciągle zachwycam się Twoim niesamowitym ogrodem. Za każdym razem gdy zaglądam do Twojego wątku widzę ciekawe połączenia gatunkowe i kolorystyczne wśród roślin
Pozdrawiam


Agatko, jakie miłe komplementy Bardzo Ci dziękuję
Jedne zestawienie mi wychodzą, inne nie

W donicach na tarasie zrobiłam już zmiany. Surfinie już się zmęczyły kwitnieniem.

Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę 16:46, 31 sie 2018


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Do góry
margaretka3 napisał(a)

Kasiu, obiecane zdjęcia parocji.


Zdradzisz gdzie kupowalas parocje?
Małymi kroczkami do celu... 16:42, 31 sie 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
mrokasia napisał(a)
Piękne te Twoje widoczki z hortkami, jeżówkami i trawkami .
Dekoracje tarasowe też bardzo ładne, muszę też wymienić u siebie na wrzosy .


Dzięki Kasiu pogoda robi się już tak przygnębiająca,że jakoś pelargonie na tarasie już mi nie pasują. Zostawiam Ci jeszcze dekoracje na oknie w kuchni oczywiście ta równiez już w wersji jesiennej

W cieniu - zacieniona 16:36, 31 sie 2018


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
...fotki z dzisiaj...kolory coraz bardziej intensywne.
Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 16:30, 31 sie 2018


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry


Wrzucam jeszcze jedno zdjęcie..
dom jest po prawej stronie i jest dość niski,także nie zacienia rabaty.
Blaski i cienie nowego życia 16:16, 31 sie 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Katkak napisał(a)
Ulcia lubię bardzo ten Twój ceglany mur. Ale roboty odwalasz. Ale ogród się odpłaca i pięknieje w oczach. A ja Cię kojarzę z różą Chopin .buziaki.


Naprawdę z tą różą pójdzie pod mur ale nie mam sił narazie walczyć tam z kamieniami. Brak kompostu też wstrzymuje prace. A róża chyba jeszcze zakwitnie.

Teraz ładne były Edenki, szczególnie ta jedna.

Blaski i cienie nowego życia 16:12, 31 sie 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Adela napisał(a)
Ula, pięknie rosnie u Ciebie Silver Dollar. Mój jeden nie podlany przez tydzień ma spalone, zeschnięte i opadłe liście od strony południowej. Kwiat tez jest „podpieczony”
Ech, ten upał!
U mnie właśnie pada, ciekawe jak długo
Dobrej nocki


Tak z nim będzie w słońcu. Mój od 15-tej ma cień i to lubi, wcześniej był w większym półcieniu.
Jak cieszyłam się na ten nocny deszcz. Fajnie mi ogród podlało. A ostatnio nie podlewałam nic.

Moje sadzonki wrzucam hortensje z patyczków od Kindzi i inne


Blaski i cienie nowego życia 16:02, 31 sie 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Agania napisał(a)
Sadź hortensje jak je lubisz, a kto ich nie lubi

Artemisy masz naprawdę piękne i to jest róża, z którą już Cię identyfikuję

W ogrodzie zrobiłaś ogromną pracę to widać jak ładnie rabaty dopracowałaś np. ta z jabłonią to moja ulubiona u Ciebie i rośliny porosły

SD moje 3 latki, czyli Anabelki z Bogdzią zapraszasz, one zimują

Nie przejmuj się ja też brnę lekko do przodka byleby pogoda była...weekend przed nami


Dzięki Agatko za takie miłe podtrzymywanie na duchu
Małe tylko sprostowanie do Anabelek.... Z Bogusią

Nie wiedziałam że Artemiski ze mną kojarzysz. Mam ich fotki teraz w drugim kwitnieniu. Szałwia przed nimi się nie sprawdziła i chyba szpalerek bukszpanowy będzie z czasem jak sadzonki urosną.
To Ci fotki wrzucę z Artemis





Kiedyś będzie tu ogród 15:56, 31 sie 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Marto one puszczają gałązki od dołu więc ten efekt wielopiennego drzewka można uzyskać naturalnie. Mój niestety miał usuwane te gałązki ze względu na zabezpieczenia przed zającami. Nie wiem czy widać na fotce ale mój nawet teraz jeszcze puszcza na dole młode gałązki z głównego pnia. Im gałązki rosną w zasadzie pionowo i wydaje mi się, że przy wsadzeniu trzech do jednego dołka korona będzie zbyt gęsta. Ale oczywiście decyzja należy do ciebie.

To korona

Kiedyś będzie tu ogród 15:41, 31 sie 2018


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Do góry
anka_ napisał(a)

Marto, bardzo proszę- mój strzępiastokory w całej okazałości. Sorki za jakość ale mam tylko telefon do dyspozycji.





Dzieki Aniu, myslisz ze moge wsadzic 3 sadzonki do jednego dolka aby uzyskac efekt wielopiennego drzewka od nasady?
Droga do spełnienia 15:30, 31 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Kawa napisał(a)
Kochane bardzo Wam dziękuję za miłe wpisy
staram się nadgonić wszystkie wątki ale jeszcze chwila mi zejdzie
wiedzcie ze o was pamiętam i na bieżąco będę nadrabiać
pochłonęła mnie praca (po urlopie wiadomo) ortodonta, szkoła, i miliony innych pochłaniących czas pierdół które na pewno zna dobrze każda z Was
jako że nowych zdjeć jeszcze brak zostawiam swiecące silvery, leosia którego kolor trudno uchwycić, limki i rozplenicę - bo wiecie ja już czuję że jesień


szybkie pstryki telefoniczne więc bez szału

Też już czuję podmuchy jesieni i to nawet dość mocnekolorki nawet na szybko miło pooglądać Zaraz wpadniemy w nowy po wakacyjny rytm
Kiedyś będzie tu ogród 15:11, 31 sie 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Mam chyba taką samą.Ale nie wiem co to jest ?

Aniu mój miskant to Graziella.


A to moje sosnowe oczko



Rozpoznawanie chorób i szkodników 15:09, 31 sie 2018


Dołączył: 31 sie 2016
Posty: 126
Do góry
Mazan napisał(a)
Koculka

Uwagę należy zwracać na nasadę igieł. Jeżeli są malutkie, ok 0,5 - 1 mm otworki to znaczy, że są tam małe gąsienice /w pierwszej połowie sezonu/, a od końca lipca lub w sierpniu zależnie od temperatury szczyt igieł może także mieć takie otworki. Wtedy zadziałają jedynie środki wgłębne /konfidor, mospilan czy apacz/. Zimuje w igłach i młodych przyrostach.


Pozdrawiam


Nie widze otworów. Moze teraz bedzie lepiej widac.


Kiedyś będzie tu ogród 15:08, 31 sie 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
MartaKozak napisał(a)
Aniu, pokazalabys prosze jak wyglada twoj klon strzępiastokory?

Marto, bardzo proszę- mój strzępiastokory w całej okazałości. Sorki za jakość ale mam tylko telefon do dyspozycji.



Kiedyś będzie tu ogród 15:05, 31 sie 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Gosiek33 napisał(a)
Nawet nie wiesz jak oczka zazdraszczam, ale też mam jedne łapki i raczej u mnie to się nie ziści. Za to będę podglądać życie w Twoim

No przyznaję szczerze że przy robieniu oczka miałam eMusiowe rączki do pomocy. Teraz się śmieje, że chyba musiał zgłupieć - tyle się przy nim namęczyć żeby żaby miały się gdzie kąpać. Ale radość ogromna.
Rób Gosiu oczko u siebie, teren masz. Jak będzie potrzeba to mów przyjedziemy pomóc. Woda to ogromny skarb w ogrodzie.



marba napisał(a)

Mam dokładnie tak samo. Pozdrawiam.




Życie w wiejskim ogrodzie 14:58, 31 sie 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Gardener27 napisał(a)


Dzisiaj wybieram ten zestaw
W prawdzie jesienny, ale tego to już chyba nie unikniemy.
Piękny!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies