Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Pamiętajcie o ogrodach 22:42, 30 sie 2018


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Niestety nazw nie znam

Do raju daleko - u Ewy 22:40, 30 sie 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Ewa777 napisał(a)


Nie jestem pewna, czy to Romance, bo mija nie ma takich ostrych zakończeń płatków.

Tym razem Schlosse Wackerbarth w dwóch odsłonach




o proszę, a u mnie zielone zupełnie
Kwiaty we włosach 22:40, 30 sie 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Moja bajka 22:39, 30 sie 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Ogród z rzeźbą 22:38, 30 sie 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3807
Do góry
Zana napisał(a)
A dla miłośników ekstremalnych wrażeń jeszcze takie coś z miejscowości Pazin - zjazd tyrolka nad ponad 100-metrowej głębokości wąwozem. Są chyba cztery liny, stacje przesiadkowe, tak więc wrażeń i adrenaliny zapewne moc.

Ja nie skorzystałam!





Ale fajnie !!!
Ogród z rzeźbą 22:36, 30 sie 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3807
Do góry
Zana napisał(a)
Kochane, jestem, jestem
Nie było mnie, bo byłam i odpoczywałam tu:



Dzisiaj odpoczywanie po powrocie, podglądam Was po cichu i nadrabiam, bo na wyjeździe zarządziliśmy szlaban na internet.

W związku z tym zdjęć z ogrodu na razie niet.

No ładne to zdjęcie, ale trawnika za dużo.
Moja bajka 22:35, 30 sie 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
a foty zapomniałam wkleić

to marketówka, ale nie do zdarcia. Strasznie ją lubię

asterki od Irenki. Ach ten kolorek

fajowo przebarwia się hortka Deep Purple Dance
Ogród zapracowanej mamuśki 22:35, 30 sie 2018


Dołączył: 24 sty 2016
Posty: 981
Do góry
Za niedługo, przy okazji wkopywania cebulek tulipanowych, będę chciała poprawić tą gabionową rabatę.
Zostanie na pewno miskant, stożki i zawciąg.
Rabata jest w kształcie litery L i cały czas w słońcu.


W żwirku nie sprawdziły się byliny, więc je usunę.
Chciałabym dosadzić kulki bukszpanowe (zastanawiam się czy zrobić tak jak namalowałam, czy może inaczej poustawiać te kuleczki???),
oraz poprawić stożki bukszpanowe, żeby je zróżnicować wielkością.


Z drugiej strony też dosadzić kulki oraz w miejscu "gwiazdy" jakiegoś niskiego iglaka lub kolejną kulkę ???
A może jeszcze inaczej tutaj poustawiać kulki?? Hmmm...sama nie wiem

Nie wiem czy będę uzupełniać kulki, jeżeli już to jakieś niewysokie trawki wsadzę.

Najpierw żwirek muszę wybrać, a potem "kombinować" z buksami
Moja bajka 22:31, 30 sie 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Sylwuś patrz jaka ta niuńka od Ciebie niezmordowana . Mała, ale byk

czyż nie jest zjawiskowa?

budleja Santana

kurczę jak mnie wkurzają te klony, wrrrrr. Nerwa mam na nie coraz większego. Ten nawypuszczał przyrostów i wydziwia - jakieś popodsychane są. Dostał Previcur, mam nadzieję, że się pozbiera, bo fajny już i rośnie w oczach
Kwiaty we włosach 22:30, 30 sie 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Moja działka na Dębowym Lesie 22:24, 30 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Adela napisał(a)
Pięknie uformowane drzewko z milinu Takie sao drzewko, tylko z pomarańczowego milinu, widziałam własnie w Dobrzycy.
Jak sonie radzisz z jego ekspansywnością?

I znowu czegoś nowego dowiedziałam się o hibiskusach - nie wiedziałam, że są też bylinowe. Ładne masz

Green Jewel śliczna. Też ją sobie kupię.

Pozdrawiam

Elu , dziękuję.Tak prowadzony milin mniej miejsca zajmuje w ogrodzie.
W stópkach ma posadzone róże okrywowe i piwonię.
Jak chce się dużo roślin to trzeba kombinować
I milin poszedł na gruby kilkumetrowy pal- drąg.Zabetonowany.
I nawet ładnie wygląda w ten sposób nie zabiera miejsca w ogrodzie.
Do tej pory jeszcze nie był ekspansywny.Ale jest coraz starszy to trzeba uważać, i cóż usuwać nadmiar jak będzie.
Nasienniki muszę jutro ściąć.Ale muszę to na drabinie zrobić.
To kurcze wysoko one są.
Oj gapa ze mnie.Nie ma hibiskusa bylinowego.
A bagienny.Dzięki Elu.Już podpis poprawiałam
Green Jewel to tegoroczny zakup.
Ja kilka dni temu kupiłam jeszcze jeżówkę Marmalede.Jedną mam.ale mikra .jeden pęd, jeden kwiatek.A mam lata.To kupiłam jej siostrę i tą przesadziłam i są obie w nowym miejscu.Może teraz obie na drugi rok lanie będą kwitły.

Biała jeżówka wciąż kwitnie

Dzielżany też

Floksy po przycięciu przekwitłych kwiatostanów ładnie dalej kwitną .
Gdyby nie dojrzały winogron, to trudno byłoby rozeznać jaka to pora lata .
Ogród Muszelki 22:24, 30 sie 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry
Tych widoków najbardziej...

Dobrej nocy.








Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 22:20, 30 sie 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
eee_taam napisał(a)
w warzywniku u ciebie jeszcze busz moj juz sprzatam ...zostawiłam tylko 2 skrzynie jedna z zieleniną ....w drugiej wysiał sie samistnie koper pasuje mi to bo zbiore i zamroże


Genia ci wyrosła
ciekawe czy u wszystkich był taki rok ...bo moje wszystkie magnolie mocno poprzyrastały ...w ostatnich dwóch latach łacznie tyle nie przyrosły co w tym roku


U mnie jeszcze dojrzewają papryki, jest jarmuż, boćwina, chwast i pokrzywa, i nie tylko, nać rozmarym, lubczyk, seler i kwiotki

Magnolie, hortensje i róże są wyjątkowe, trawy również jak rośliny rosną zdrowo to cieszy
A tymczasem klonik

W moim małym ogródeczku - Dorota 22:20, 30 sie 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
greg66 napisał(a)
Dorotko Brawo, brawo, brawo bardzo mi się podobają i ten z maków wrzucam na tapetę, mogę?
Pozdrawiam
Będzie mi bardzo miło.
A w tym bukiecie jest przegląd moich letnich kwiatów.


Mój 4 arowy azyl... 22:18, 30 sie 2018


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
I to wszystko, co mogę pokazać. No może jeszcze to...



Żywopłotki cisowe. 22:18, 30 sie 2018


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Do góry
Gosiek33 napisał(a)


Jedna nieśmiała dalia od Ciebie

Haniu możesz do mnie zajrzeć i powiedzieć czemu tak pachnotka mi wyrosła


Gosiu! ta dalia b. mi się podoba musi być w samym słońcu, wówczas ma więcej kwiatów.

byłam widziałam, u mnie Pachnotka w tym roku w środku rabaty, to mały ma efekt.
Ogród Muszelki 22:16, 30 sie 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry
Alpejskie krowy mają klawe życie. Leżą sobie, trawkę żują, wodę popijają, kontemplują widoki. Normalnie im zazdroszczę.





Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 22:15, 30 sie 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Urszulla napisał(a)
Śliczny pokoik. Ławeczka na pewno już odnowiona. U Ciebie nie widać narazie kolorów jesieni. To dobrze


Pokój jeszcze nieumeblowany, mógłby być dłuższy

Ławeczka przygotowana do malowania...czeka

Jeszcze jesieni nie mam, bo nasadzenia przedwiosenne muszę zrobić, czyli w przesadzanki, odmładzanki, podziały bylin na nowe miejscówki czekają, rabaty muszę wyplewić i podosadzać braki, kanciki porobić i trawniki kosić....
Moja bajka 22:14, 30 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Katkak napisał(a)

takie pięknoty cieszyły dziś moje oczy

Stefa się lansuje

Pasuje jej na głowie kwiatekŚliczny kolor tych lilii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies