Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Małymi kroczkami do celu... 15:14, 25 sie 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Oj dla mnie to codziennie jest coś do zrobienia
O jak ładnie sie ta rosplenica nazywa lady U
W końcu jesteśmy kobitki to i ozdoby lubimy


No niestety zawsze coś trzeba zrobić, przynajmniej nie masz już dzieci małych to trochę łatwiej się ogarnąć ze wszystkim

Ja uwielbiam ozdoby ogrodowe bez dwóch zdań chyba jeszcze nie pokazywałam ostatnio takie ważki do mnie przyleciały



I jeszcze dla Ciebie Aniu parę ujęć ladyU, nie tylko nazwę ma ładną

Moja ostoja 15:07, 25 sie 2018


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2768
Do góry
gogo napisał(a)
W Anglii byłam w takich Centrach, ale tylko oglądałam, bo jeździłam z plecakiem, a tam trudno upchnąć rośliny. Raz wracałam z córką i w bagażu przywiozłam piękne czerwono-różowe hebe, u nas nie do zdobycia i eM nie podlał i padło
Faktycznie, szkoda, że urlop Ci się kończy.
W Dobrzycy nie zapomnij o zdjęciach dla nas

Hebe były piękne w C.O. ale one wytrzymują do -3 st. Tak mi powiedziano.
Zdjecia z Dobrzycy są, ale zrobiłam ponad 200, więc w pierwszej kolejności muszę przeprowadzić selekcję.
Ale dla Ciebie na początek coś formowanego z ogródka japonskiego
Dereń biały - Cornus alba 14:34, 25 sie 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Do góry
MalgosiaW napisał(a)
Nie wiem już jaką mam odmianę derenia. Łobuz ma drugi rok i całkiem się położył co utrudnia koszenie. A planowałam posadzić przed nim trawy. Ale gdzie?




Takie wyciągnięcie, pokładanie się i wybujanie może być spowodowane nawożeniem bogatym w azot.
Co nie zmienia postaci rzeczy, że to nie jest Ivory Halo
Wymarzony sielankowy ogród..... 14:22, 25 sie 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
limki trzymają się dzielnie mimo upałów...

krwawnica tłoczy drugie kwitnienie

i takie tam...

buźka
Wymarzony sielankowy ogród..... 14:21, 25 sie 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
rozchodnikom w skrzynkach na tarasie też nic nie brakuje...

cypelkowa umęczona upałami...

Wymarzony sielankowy ogród..... 14:19, 25 sie 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry

rozchodnikowej taka pogoda pasuje..

Wymarzony sielankowy ogród..... 14:17, 25 sie 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Parę fotek wrzucę, bo rozłąkę 2 tygodniową ostatnio miałam z forum, muszę u Was ponadrabiać wieczorkiem buziaki
tarasowa buja, gaura i kłosowiec się rozszalał...

Lawendowy zawrót głowy 14:09, 25 sie 2018


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
Kasya dzięki bardzo udanego wekendu ♥

Lawendowy zawrót głowy 13:58, 25 sie 2018


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
Ewa777 napisał(a)
Jedziemy, Jolu, większą grupą do ogrodu Bellinghamów.
Bardzo się cieszę, że wrzucasz zdjęcia z ogrodu. To są takie miłe chwile, gdy się je ogląda. Takie uspokajające, a zarazem sprawiające dużą radość. Od razu myślę o Tobie i Grzesiu oraz o miłych chwilach, które razem spędziliśmy

A Fido kochany jest


Ewciu tak ten rok był dla nas przychylny w spotkania ♥♥wycieczki zazdroszczę bo takie super spotkanko się zapowiada.

Buxiak
Super było ♥♥♥





Lawendowy zawrót głowy 13:47, 25 sie 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
lojalna_ napisał(a)
Blyxa miło że zaglądasz miłego dnia u mnie wreszcie popada bo susza strasznie doskwierala roślinom.

Ewus no to już pogadamy smycze o przekompostowanej ...znasz i stosujesz. Buxka kochana u Ciebie tez popadalo ? Trochę ulgi ta pogoda przyniosła . Mnie już te upały wymeczyly.


Aniu z ta perfekcja ja nic wspólnego nie mam ...oby to jakaś choroba nie była hihi . Mój em kładzie deskę na trawniku i leci zajmuje mu to niewielka chwile bo i ogród nieduży . Zaległości mam u Ciebie . Forum wielkie jest ogromnie ♥♥♥


Kaśka dobrze się tutaj odpoczywa to najważniejsze. Drzewa wybuchły i zasłony nas od gapiów i ciesze się ze wreszcie mam stół bo na fotelach ciężko się obiad jadło człowiek wiecznie upaprany ♥♥♥




Bajecznie aż warto cytować
Lawendowy zawrót głowy 13:37, 25 sie 2018


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Cudowny ogród, piękne ujęcia.


Dorotko dziękuję bardzo ♥ czasu mało na głupoty ale na robotę w ogrodzie zawsze mam ochotę ♥


Przedziwny Ogród 13:35, 25 sie 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
gogo napisał(a)
Agatko, masz jeszcze jedną różyczkę, która mi się podoba, ta herbaciana i oczywiście proszę o nazwę
Nie jestem pewna, ale chyba u Ciebie widziałam bluszcz Erecta i mam pytanie jak szybko rośnie, bo widziałabym z niego mini żywopłot.
Kwiaty piękne, a z trawami jeszcze piękniejsze


Rozumiem, że chodzi Ci o różę o mniejszych kwiatkach. Bo jedna jest rabatowa i ma jaśniejsze kwiaty. A druga pnąca o ciemniszych kwiatkach wpadających w odcień pomarańczowy. Postaram się odszukać ich nazwę.
A teraz róża Tom Tom i NN( 15- letnia)

to
Przedziwny Ogród 13:35, 25 sie 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
gogo napisał(a)
Agatko, masz jeszcze jedną różyczkę, która mi się podoba, ta herbaciana i oczywiście proszę o nazwę
Nie jestem pewna, ale chyba u Ciebie widziałam bluszcz Erecta i mam pytanie jak szybko rośnie, bo widziałabym z niego mini żywopłot.
Kwiaty piękne, a z trawami jeszcze piękniejsze


Rozumiem, że chodzi Ci o różę o mniejszych kwiatkach. Bo jedna jest rabatowa i ma jaśniejsze kwiaty. A druga pnąca o ciemniszych kwiatkach wpadających w odcień pomarańczowy. Postaram się odszukać ich nazwę.
A teraz róża Tom Tom i NN( 15- letnia)

to
Wizytówka - moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki 13:06, 25 sie 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Do góry








Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 13:02, 25 sie 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Mokro i brrr... to robię chlebki
Lawendowy zawrót głowy 12:41, 25 sie 2018


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
Katkak napisał(a)
Jolcua masz zjawiskowy ogród. Ja też bardzo kcem do Ciebie, ale zobaczymy jak to będzie.


Kasiu dzięki kochana . Dziś zaliczyłam pierwszybko raz deszcz. Fidek wrócił jak szczęśliwy pies uwalony z błota aż miło .♥

Lawendowy zawrót głowy 12:39, 25 sie 2018


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
MirellaB napisał(a)
Bardzo Jolu podoba mi się Twój ogród zawsze


Dzięki kochana jak człowiek tak dziubie w tej ziemi sam i nikt go nie pochwali i nie opieprzy to łatwo zejść z dobrej drogi hihi

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies