Małymi kroczkami do celu...
15:14, 25 sie 2018
No niestety zawsze coś trzeba zrobić, przynajmniej nie masz już dzieci małych to trochę łatwiej się ogarnąć ze wszystkim
Ja uwielbiam ozdoby ogrodowe bez dwóch zdań
I jeszcze dla Ciebie Aniu parę ujęć ladyU, nie tylko nazwę ma ładną
to