Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród wśród pól i wiatrów 18:36, 19 sie 2018


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Do góry
Jolu, muszę się do czegoś przyznać. Zachwycona Twoją rabatą z limkami, kulkami i runianką stworzyłam u siebie coś na wzór. Limki rosną tam już dwa lata. W tym roku jest więcej kwiatów, ale wysokość hortensji mizerna. Wprawdzie to miejsce jest półcieniste, więc to trochę je usprawiedliwia. Na wiosnę dorzucę limkom kompostu z końskim obornikiem, co mam w planach wyprodukować i bardzo nisko je przytnę. Jak dalej będą się ociągać i nie urosną duże to będę zmuszona przyznać, że taka śliczna rabata



może być tylko jedna. (Gdzieś w Małopolsce).
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 18:32, 19 sie 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 18:27, 19 sie 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 18:22, 19 sie 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Juz w domu fotek mam duuuuzo wiec troche to zajmie bede w watkach tematycznych wstawiac tu tylko troche

Na poczatek bylismy w skalym labiryncie dokladniej mowiac Luisenburg-Felsenlabyrinth
Przedziwny Ogród 17:59, 19 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
AgataM napisał(a)



Dziękuję Sylwuś Już zrobiłam poprawki... Ech, trochę techniki i już się gubię.


Nie bardziej niż ja, tu na forum mnie podstaw naumieli
Moja działka na Dębowym Lesie 17:53, 19 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 17:49, 19 sie 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 17:46, 19 sie 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
I ostatnie widoczki...
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 17:42, 19 sie 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Mieczyki z Biedry - każdy inny i nie taki jak na fotce ale ładne
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 17:36, 19 sie 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

To prawda Starszy dzisiaj Rysy zdobywał Zazdroszczę Mu braku lęku wysokości też bym chciała bo góry kocham, ale na szczyty nie dam radyMiałam dość już jak w necie widziałam jak podejście wygląda, ale na fotki czekam jak na szpilkach, przyjedzie to pokaże


O... jak super U nas jakoś góry nie przeszły (szkoda, ale my z W. nie jesteśmy pasjonatami gór) za to nurkowanie a jakże


Jeździmy póki zdrowie i siły mamy, a jest go z roku coraz mniej....
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 17:32, 19 sie 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Mala_Mi napisał(a)


Przydałaś się? Jesteś dobrym duchem tego forum

Tym razem roboty bedą natychmiast, do zimy nie będę czekać bo nie ma tego dużo w zasadzie...
Drugi etap to półka, za 2 dni kopie powiększenie dna... W tydzień powinnam skończyć
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 17:31, 19 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
kasiek napisał(a)


Nie wiem czy się da zmieścić kosiarką bo nie będzie potrzebna - zamówiłam drewniany mostek - będzie w najwęższym przejsciu
Folia na folie będzie oczywiście - tylko tam gdzie powiększam będzie nowa. Az się boję ile mułu będzie...

Rabata z perukowcem troche się oziębiła ale wyszło to na dobre bo cyprys pienie komponuje sie z sosną himalajską

Glediczia jeszcze malutka ale liczę na spore drzewo które zasłoni ściany domu...

A to tam ten planowany mostek ma iść, bo myślałam wcześniej, że do lasku tam gdzie ta kładka.
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 17:28, 19 sie 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

Oczko powiększasz Da się tam jeszcze zmieścić kosiarką?
Nie wiem jak planujesz, ale ja bym tylko muł wybrała i nową folię na tej starej ułożyła, byłoby bezpieczniej trochę....tak mi się wydajeStrefa przybrzeżna potrzebna szczególnie zwierzynie ależ będą ptasie kąpiele
Rabata z perukowcem po zmianach całkiem nieźle wygląda, tyle , że się kolory wiodące zmienią na chłodniejsze, będzie inaczej, ale może równie ciekawie


Nie wiem czy się da zmieścić kosiarką bo nie będzie potrzebna - zamówiłam drewniany mostek - będzie w najwęższym przejsciu
Folia na folie będzie oczywiście - tylko tam gdzie powiększam będzie nowa. Az się boję ile mułu będzie...

Rabata z perukowcem troche się oziębiła ale wyszło to na dobre bo cyprys pienie komponuje sie z sosną himalajską

Glediczia jeszcze malutka ale liczę na spore drzewo które zasłoni ściany domu...
Moja działka na Dębowym Lesie 17:27, 19 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Troszkę ogrodowych zostawię
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 17:24, 19 sie 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Pozachwycałam się fotkami, poczytałam o chorobach, taki rok trudny nie poradzisz, ciężki sezon przekłada się niestety na kondycję roślin i choć nam się wydaje, że powinno być ok to jednak bardziej podatne na choroby są


Nie poradze i dzięki odpoczynkowi nawet sie tym juz nie przejmuje
Czasem dobrze jest zostawić świat za sobą..
Widoki natury pozostawiają głęboki zachwyt... Odpoczywaja oczy, odpoczywa dusza... I nie ważne gdzie... wazne by sie oderwać od problemów życia codziennego.


Wśród brzóz i dębów 17:02, 19 sie 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Do góry
Agatko,

Pozdrawiam niedzielnie wszystkich odwiedzających.

Kwiaty we włosach 16:36, 19 sie 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Teraz różanka, róże słabo kwitną i do tego jeszcze chorują







Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 16:27, 19 sie 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Dla Kasi, więcej słońca





A jakie tu trawy oprócz stipy j rozplenicy ?
Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 16:24, 19 sie 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Ogród wśród pól i wiatrów 16:22, 19 sie 2018


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
Jak już jestem przy tym widoku na kościół i okoliczne wzgórza...
to historia z wczorajszego popołudnia, która rozegrała się na tym zaznaczonym kawałku drogi..


Droga krajowa, którą jeżdżę codziennie i którą dobrze widać z mojego balkonu..
Ograniczenie prędkości ze względu na kościół, sklep, szkołę, przystanek 70.. 60..za chwilę 50..
Dobra widoczność, prosta droga, ładny słoneczny wakacyjny dzień.

Nagle huk..
Za chwilę straże.. karetki.. policja..
Zbiegowisko, ruch zatrzymany ...
Za jakieś 15 minut helikopter LPR...

Motocyklista nie zdążył wyhamować i wpadł na skręcający do posesji samochód.
Helikopter zabrał go do szpitala .. mam nadzieję, że przeżył!

Uważaj na drodze!! Nie spiesz się tak i nie wyprzedzaj na podwójnej ciągłej!!
To była tylko chwila ... ułamek sekundy ....który na zawsze zmieni jego życie..


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies