Kupiłem ostatnio na bazarku pięć sadzonek astrów, ale wychodzi na to, że jeszcze mi ich zabraknie...tak więc czekam do piątku...

Przy okazji zamówiłem astra gawędka i floksy

A może coś jeszcze w oko wpadnie...
A wziąłem go nie ze względu na kwiaty, tylko liście...jakieś inne...jak nie marcinkowe...