To tu- to tam- łopatkę mam !
12:10, 14 sie 2018
U mnie opuchlaki podżerają liście hortensji bukietowych i pnącej. Symboliczne wżery są na trzmielinie oskrzydlonej.
Tak sobie myślę, że nie ma rośliny niezawodnej. Każda ma większe lub mniejsze wady.
Trawy mogą wymarznąć albo uschnąć albo łapią rdzę, drzewa podbierają składniki innym, byliny są niechlujne zimą, róże chorują, cisy łapią misecznika, bukszpany i inne zjada ćma. Bezproblemowa jest tylko Biała Marianna na całości ogrodu z bonzajem. I koniec. (Anda o tym ostatnio pisała).
Kot, który nie lubi kocimiętki
