Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

LeŚnicZaNka 22:12, 13 sie 2018


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 22:08, 13 sie 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
an_tre napisał(a)




Piękne widoki ogrodowe obejrzałam z przyjemnością. Ta hortka to jedna z dwu, które jeszcze chciałabym mieć, nawet ją kupiłam, ale jak zakwitła, to się okazało, że to coś innego. Sezon hortensjowy się zaczął, może gdzieś namierzę kwitnącą, aby tym razem mieć pewność.
Eukomisy sadziłaś w gruncie? Mam ok. 10 cebul w jednej donicy ( kupione okazyjnie) ale na kwitnienie im się nie zanosi, chociaż liście mają całkiem przyzwoite.
Tajemniczy Ogród 22:07, 13 sie 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Do góry
Na chwilę wrzucę - pierwsza fotka to ustawka dwóch młodszych(Satsia z Ignacym), a druga to realne życie
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 22:07, 13 sie 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry



Spotkanie u Szmitów w Pęchcinie 11 sierpnia 2018 godz. 10 22:03, 13 sie 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Zana napisał(a)



Te kropelki wody na kwiatkach. Super Aniu ujęcie.
Naprawdę umiesz robić zdjęcia.
Ogród z rzeźbą 22:02, 13 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry





Ogród z rzeźbą 22:00, 13 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
A później w pełnym słońcu:






Ogród z rzeźbą 21:56, 13 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Anabelki, uuuuuwieeeelbiam je właśnie teraz, kiedy są już zielone. Dlatego też będzie dużo ich zdjęć.

Rabata podokienna muskana porannymi przebłyskami słońca:





Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 21:56, 13 sie 2018


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
detale









Ogród z rzeźbą 21:50, 13 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Ostrokrzewy zaskoczyły mnie pięknymi nowymi przyrostami, u kilku krzaczków mają nawet ponad 30 cm, no szok, a przecież sadzone w tym roku wiosną.




Ślicznie wyglądają z tą jasną zielenią.


Zakwitły jeszcze naparstnice:



A temu panu to się coś chyba pomyliło:



Czyżby jesień??:





Kondziowy ogrod cz II 21:43, 13 sie 2018


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Kondzio napisał(a)
mnie marzy się coś takiego
Pozdrówka
Ogród z rzeźbą 21:40, 13 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
I miło popatrzeć jak tuż obok przyrasta też ratowana, wcześniej uwsteczniająca się hosta Diana Rembered, ma czwarty rok i powinna być już potworem:




Ogród z rzeźbą 21:37, 13 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
W sobotę po spotkaniu ogrodowiskowym w Pęchcinie pojechałam prosto na działkę i oczywiście wzięłam się do roboty, wreszcie temperatura była przyzwoita i można było spokojnie w ciągu dnia popracować. Tak więc działam dalej na ruderowej w okolicach nowej ścieżki.
Przy okazji olśnienia dostałam - ostatnio zastanawiałam się jakie byliny kwitną w sierpniu w półcieniu/cieniu oprócz zawilców. No nic mi do głowy nie przychodziło, pytałam u Pszczółki, podała mi pewną odmianę żurawki, w tej chwili nie pamiętam, ale mam zapisane.
A tu nagle bum cyk u mnie, w moim ogródku mam i właśnie zakwitła języczka pomarańczowa, właśnie kwitnąca sierpniowo bylina na takie stanowisko:







Mam nawet dwie odmiany, ta druga jeszcze nie kwitnie. Obie zresztą ratowane w tym roku z suchej miejscówki, przesadzone tutaj wiosną po przygotowaniu miejsca zdecydowanie przyrosły.
Działka prawie w Borach Tucholskich 21:28, 13 sie 2018


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Ela zakaz wydałem osobiście sam sobie ale słaby jestem i podatny na pokusy wszelakie
moje młode buczki mają podobne objawy -to chyba upał



Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 21:23, 13 sie 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry



W ogródku emerytki 21:09, 13 sie 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Z tej surfinii jestem bardzo zadowolona, ma piękny kolor, kwiaty średniej wielkości i deszcz jej nie niszczy

jednej hortce znudziła się zieleń, a druga jej pozazdrościła i też ma nowy kwiatek
Kolorowe Rabaty Martek 21:08, 13 sie 2018

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Marto, wysiałam cynie, będą nie za długo. A na razie inny kwiatek



Fantastyczny kolor,dziękuję.
Przepraszam ,że dopiero teraz
Czekam na relację obrazkową cynii Haneczko
Kwiaty we włosach 21:05, 13 sie 2018


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
gosika67 napisał(a)
Greg tj. stipa.



Dzięki mam dwie
Jak zimuje trza okrywać?
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 21:05, 13 sie 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies