Moja działka na Dębowym Lesie
20:04, 09 sie 2018
Witaj Aniu!
Masz bardzo ładny nik.
Cieszę się ,że pospacerowałaś po moich stronach wątku.
Dziękuje za tak mile słowa, wystawione jako ocenę po wizycie.Oczywiście zapraszam częściej.
A ty nie masz swojego wątku ? Z jakiej części kraju jesteś ?
Marcinki mam.Jeszcze trochę i będą kwitły.
Dynie w tym roku raczej będą male.Przyznam zaniedbane i susza.
O wszystko pierwszy raz posadzi las.To ogromnie cieszy, każda swoja roślinka.Kaidy kwiatuszek.
Ale po iluś latach ogrodowania, tez zawsze wszystko cieszy
No tak, byłam, w to lato po raz pierwszy i to na kilku spotkaniach ogrodowych.Nie wiem o których fotkach myślisz.
Ale ja nie mam burzy rudawych włosów..To nie ja.