Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

W kamiennym kręgu od początku 20:54, 21 gru 2017


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
W kamiennym kręgu od początku 20:53, 21 gru 2017


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
W kamiennym kręgu od początku 20:51, 21 gru 2017


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Zatem do roboty...

W kamiennym kręgu od początku 20:50, 21 gru 2017


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Drobiazgi, świecidełka...

Po prawej zniesiona ze strychu choinka z ubiegłego roku
Do wykorzystania na dzisiejsze kulki
W kamiennym kręgu od początku 20:48, 21 gru 2017


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Klejenie


Gotowe do strojenia
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 20:47, 21 gru 2017


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
Szkoda
Kiedy choinka, leśna dama,
Włoży już swoje stroje,
A w kuchni ciasto piecze mama,
Aż pachnie na pokoje,
Wszystkich ogarnia podniecenie,
Nas i sąsiadów z bloku…
Szkoda, że Boże Narodzenie
Jest tylko raz do roku.

A pod choinką dobry święty,
Co ma brodzisko mleczne,
Podarki składa i prezenty
Dla dzieci, tych, co grzeczne.
Dzieci radują się szalenie
Wśród pisków i podskoków…
Szkoda, że Boże Narodzenie
Jest tylko raz do roku.

A kiedy w końcu mama prosi
Do stołu, bo nakryte,
To jakby anioł się unosił
Nad nami pod sufitem.
Za gardło chwyta nas wzruszenie
I łezkę mamy w oku…
Szkoda, że Boże Narodzenie
Jest tylko raz do roku.

Ludwik Jerzy Kern

W kamiennym kręgu od początku 20:46, 21 gru 2017


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Obiecałam, więc proszę
Specjalnie dla Was, moje dzisiejsze kulkowanie.
Przygotowania

Z tego jutro zrobię żłóbek

Tak wygląda płat mchu od spodu
Sezon 2017 u Hanusi 20:28, 21 gru 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Hanusia miło cię poczytać i wywąchałam Twoje kuchcikowanie haa moje nazwisko rodowe ciii fajnie tak w rodzinnym gronie miło będzie to baw się dobrze Wesołych Świąt dla wszystkich buziaczki

Ranczo Edy 20:24, 21 gru 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Romcia bardzo dziękuję i wzajemnie buziaków moc dla Cię i ciasteczko kokosowe

Moja bajka 19:54, 21 gru 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Moja bajka 19:51, 21 gru 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Moja bajka 19:50, 21 gru 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

nooooo, wreszcie dzwońce się pokazały . Niestety zdjęcie mam tylko takir, bo albo firanka mi się w szybie odbijała, albo światło, albo aparat nie mógł ostrości złapać .

pani ziębowa już regularnie nas odwiedza )
Moja bajka 19:45, 21 gru 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
A sikoreczka sprawdza czego ten dzięcioł tam szukał


akuku
Moja bajka 19:34, 21 gru 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

to już stały bywalec
Moja bajka 19:31, 21 gru 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

dzięcioł na drzewie, a w oddali, na trawie sójka
Moja bajka 19:27, 21 gru 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
to i ja pokażę choinkę

te dekoracje zgapione wprost od Gosiaczka .
Moja bajka 19:22, 21 gru 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
kasiek napisał(a)


tylko bombek muszę dowiesić, nawet już dokupiłam


WOW wymiata na całego! Bomba Kasiu!

. Takie coś innego
Ranczo Szmaragdowa Dolina 19:20, 21 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry



widać ile pączków na magnolii

Ranczo Szmaragdowa Dolina 19:19, 21 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
pobieliło ciut ciut....niestety podobno na krótko




naumiałam się na tym aparacie lampę wyłączać
klimat wieczorny widać
Ranczo Szmaragdowa Dolina 19:09, 21 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry


moje świerczki 2 lata temu w grudniu sadzone teraz już takie szczytem sięgają mi do szyi, a jak sadziłam były lekko nad kolano
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies