Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ranczo Szmaragdowa Dolina 19:06, 21 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry


Ranczo Szmaragdowa Dolina 19:02, 21 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Dzisiaj ogród taki zastałam



Ranczo Szmaragdowa Dolina 18:57, 21 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
słoninka też cieszy się powodzeniem, sikorki jedzą dopóki sroki nie przylecą



Ranczo Szmaragdowa Dolina 18:51, 21 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry



To tu- to tam- łopatkę mam ! 18:47, 21 gru 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Dekoracje skończone, prezenty spakowane, kolejne potrawy zapełniają spiżarnię i lodówkę.
Krok po kroku, krok po kroczku, najpiękniejsze w całym roku idą święta.



Jak zwykle rozpoczniemy je "Kolędą dla nieobecnych"

A nadzieja znów wstąpi w nas,
Nieobecnych pojawią się cienie.
Uwierzymy kolejny raz,
W jeszcze jedno Boże Narodzenie.
I choć przygasł Świąteczny gwar,
Bo zabrakło znów czyjegoś głosu.
Przyjdź tu do nas i z nami trwaj,
Wbrew tak zwanej ironii losu.

Daj nam wiarę, że to ma sens,
Że nie trzeba żałować przyjaciół.
Że gdziekolwiek są dobrze im jest,
Bo są z nami choć w innej postaci.
I przekonaj, że tak ma być,
Że po głosach tych wciąż drży powietrze,
Że odeszli po to by żyć.
I tym razem będą żyć wiecznie.

Przyjdź na świat,
By wyrównać rachunki strat.
Żeby zająć wśród nas,
Puste miejsce przy stole.
Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas,
I zapomnieć że są puste miejsca przy stole.

A nadzieja znów wstąpi w nas,
Nieobecnych pojawią się cienie.
Uwierzyli kolejny raz,
W jeszcze jedno Boże Narodzenie.
I choć przygasł świąteczny gwar,
Bo zabrakło znów czyjegoś głosu.
Przyjdź tu do nas i z nami trwaj,
Wbrew tak zwanej ironii losu.

Przyjdź na świat,
By wyrównać rachunki strat.
Żeby zająć wśród nas,
Puste miejsce przy stole.
Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas,
I zapomnieć że są puste miejsca przy stole.


AUTOR TEKSTU: Szymon Mucha, muzyka Zygmunt Preisner.



Pięknych świąt życzę wszystkim.


Ranczo Szmaragdowa Dolina 18:25, 21 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry


Ranczo Szmaragdowa Dolina 18:20, 21 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina 18:12, 21 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina 18:07, 21 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina 18:06, 21 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Ta rana na drzewie to po gradobiciu sprzed kilku lat rośnie razem z drzewem, ale chyba też rakowacieje, ta jabłoń bardzo wtedy oberwała



Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 18:01, 21 gru 2017


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Do góry
pytanie... Amarylis.... Jeśli otworzył się za szybko bo mial w wigilie to ile wytrzyma? Jest w doniczce. Jak z jego trwałością????
Sezon 2017 u Hanusi 17:45, 21 gru 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Izabelko, żyję, żyję.
Ale mnie jakoś wena opuściła, tak jak śnieg za oknem.

U mnie niestety święta deszczowe będą, a tego nie lubię. A teraz w domku kuchcikiem jestem, i na forum zbyt wiele czasu nie mam. Ozdób nie szykuję, na stole wianek zielony i tyle, bez udziwnień.
Wigilia nie u mnie, ale popisowe danie ze sobą zabieram, barszcz, uszka i rogaliki z makiem.

Co roku robimy najazd na inny dom, żeby było sprawiedliwie. Dopóki mąż żył, zawsze było spotkanie u mnie, ale teraz, czas innych uczyć, jak imprezy takie organizować.

Ogród w remoncie 17:29, 21 gru 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry


Wszystkim zaglądającym najlepsze życzenia spokojnych,ciepłych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w miłej,rodzinnej atmosferze
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 16:45, 21 gru 2017


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
Masz rację Agnieszko
Boże Narodzenie to taki magiczny czas, a radość przynoszą nawet te najmniejsze drobiazgi.
Dzisiaj wzięłam się za domowe porządki, a przy okazji wyciągnęłam parę drobiazgów. Aż się sama dziwię ile się tego nazbierało.
Buziaki
Tu ma być ogród :) 15:56, 21 gru 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry
Zdjęcia ze środka chyba po zmroku zrobię bo ciemne wychodzą

Tu ma być ogród :) 15:53, 21 gru 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry




Tu ma być ogród :) 15:52, 21 gru 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry
Troszkę się zrobiło zimowo, ale prognozy mówią, że to chwilowe.






W tym roku powyciągałam zeszłoroczne ozdoby i tylko w ciut innej aranżacji są




Ogród w budowie - nieustającej 15:44, 21 gru 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Gabriela napisał(a)
Upajam się czasem oczekiwania w przerwach w robocie (a jednak!).
Od zeszłego piątku robię nowe bombki, tak co drugi dzień, po trochu, mało która jest skończona. Ta praca przypomina plewienie rabatek - spokojnie, powoli, można myśleć w międzyczasie o czym innym - same zalety.

Szlagmetal okazał się całkiem wdzięczny w nakładaniu, tylko nie można przy nim za bardzo się ruszać, kichać, itp. bo srebro po prostu odlatuje.
Używam też pereł i drogich kamieni, srebrnych łańcuchów i patyny, żeby od razu wyglądały na nadgryzione zębem czasu.

Tak to wychodzi, fotki ze szklarenkowej pracowni produkcji bombek choinkowych.

Bałagan


Ptaszki i motylki - awers i rewers tych samych medali







Coś niesamowitego! To jest właśnie ten czas oczekiwania!
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 15:22, 21 gru 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
malkul napisał(a)
Ogarniam przepisy.i menu. Bajzel mam niezły.


o proszę! prawdziwa pani domu
a ja w papierach siedzę

kocham czarny kolor! jest naj!
Ogród w budowie - nieustającej 14:51, 21 gru 2017


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Do góry
Upajam się czasem oczekiwania w przerwach w robocie (a jednak!).
Od zeszłego piątku robię nowe bombki, tak co drugi dzień, po trochu, mało która jest skończona. Ta praca przypomina plewienie rabatek - spokojnie, powoli, można myśleć w międzyczasie o czym innym - same zalety.

Szlagmetal okazał się całkiem wdzięczny w nakładaniu, tylko nie można przy nim za bardzo się ruszać, kichać, itp. bo srebro po prostu odlatuje.
Używam też pereł i drogich kamieni, srebrnych łańcuchów i patyny, żeby od razu wyglądały na nadgryzione zębem czasu.

Tak to wychodzi, fotki ze szklarenkowej pracowni produkcji bombek choinkowych.

Bałagan



Szlagmetal retro





So romantic - cd. serii zeszłorocznej, różanej

W małym rozmiarze



Ptaszki i motylki - awers i rewers tych samych medali










Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies