Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

W moim małym ogródeczku - Dorota 16:27, 18 gru 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Katkak napisał(a)
Ale cuuuuuudnieee
Dzięki Kasiu

W moim małym ogródeczku - Dorota 16:20, 18 gru 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Dorotko jest magicznieCudnie
Dziękuję Małgosiu, miło mi, że podoba Ci się u mnie. Już nie mogę się doczekać programu z Twoim udziałem. Myślałam, że ptaszyny będą się bały moich dekoracji, ale na szczęście nie przeszkadzają im odwiedzać stołówkę. Najzabawniejsza była sójka, ona tak ciekawie przyglądała się dekoracjom, aż parsknęłam śmiechem i ją wystraszyłam. Zdjęcia robione przez okno dlatego takie kiepskie.



Enklawa w mieście 15:53, 18 gru 2017


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 562
Do góry
wiem.. że to dziwne, ale nie lubię Świąt Bożonarodzeniowych...a jak nie ma śniegu to już w ogóle jest kaszana. Czekam wiosny.
Jednak, żeby nastrój świąt był, zrobiłam świeczniko-stroik z zielonego, świeżo ciętego. Myślałam, że jakiś zapach się będzie unosił, ale niestety. Musiałabym chyba moździerzem potraktować igliwie, żeby coś tam pachniało.
Cóż, taki mamy klimat..


Lek na całe zło czyli mój ogród 15:45, 18 gru 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
aldonaz napisał(a)
Wracając do niezidentyfikowanej rośliny, to nie jest agastache. Znalazłam zdjęcia jak kwitła i wygląda bardziej jak szałwia, czy jasnota. Może uda mi się znaleźć zapiski z nazwą.


Lamium w zasadzie ma kwiaty pomieszane z liścmi, ta bardziej wygląda na szałwię

Lamium album

Szukałam też w lobeliach, ale nie znalazłam. Jak znajdę to napiszę.
Ogród Beti 15:31, 18 gru 2017


Dołączył: 26 lis 2014
Posty: 216
Do góry
Ogród Beti 15:30, 18 gru 2017


Dołączył: 26 lis 2014
Posty: 216
Do góry
Odrobina kolorowej jesieni

Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 14:51, 18 gru 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 14:50, 18 gru 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
Ogród Mirelli 14:47, 18 gru 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
Jak feniks z popiołów 14:26, 18 gru 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Do góry
wiklasia napisał(a)
Wianek na drzwiach też już zawisnął.
W tym roku w tradycyjnej kolorystyce czerwieni i bieli.


Zakwas na barszcz dojrzewa w ciepełku, porządki w toku, czyli coraz bliżej święta


śliczny wianek , widzę ,że bardziej wypasiona wersja ze światełkami
Ogród Mirelli 14:11, 18 gru 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
Wianki cd

Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 11:55, 18 gru 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Dorota123 napisał(a)

Dorotko ale mega świąteczny klimat super. Mój eM też jest zakochany w zdobieniu ogrodu i domu na święta. Pozdrawiam świątecznie
Działka prawie w Borach Tucholskich 11:47, 18 gru 2017


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
spokój cisza i nic nowego

świerk wężowy Cranstoni......................................sosna Winter Gold



żywotnik Miriam i jodła szlachetna Glauca


Ogród to moja bajka 11:40, 18 gru 2017


Dołączył: 14 lis 2016
Posty: 445
Do góry
Taras w czerwieni troszkę śmieszny. Nie widać dekoracji z ulicy oglądam go tylko ja, domownicy i wy.
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 10:33, 18 gru 2017


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14182
Do góry
Gardenarium napisał(a)





Co to za sałata?
Ogród w remoncie 10:05, 18 gru 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
Ogród w remoncie 10:02, 18 gru 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)


Niesamowite!


To jeszcze trochę

Ogród w remoncie 09:54, 18 gru 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Margerytka40 napisał(a)
Szydełkowe bombki w końcu na swoim miejscu czyli na choince



I takie tam próby ozdób świątecznych



Niesamowite!
Ogród w remoncie 09:49, 18 gru 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
Zrobiłam pierwszy raz w życiu koszyczek z papierowej wikliny. Jeszcze pokraczny ale się uczę



Służy jako osłonka na donicę z hiacyntami.
Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole 09:47, 18 gru 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Do góry
Zastanawiałam sie czy zabrać taka choinkę do domu


Bardzo się wyróżniała na tym tle


Otwarcie sezonu i przy okazji wymrożenie zarazków
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies