Gratuluję pomysłów i zazdroszczę złotych rączek, Twoje ozdoby są cudne po prostu
no na dzisiaj ostatnie Resztę pokażę jutro Ptaki powodują, że ogród w zimie żyje i staje się bardziej kolorowy.....są jedyna żywszą barwą Nudzić się nie pozwalają no i muszę chodzić do samej góry napełniać karmniki
Dobry czas na inspiracje... to z wakacji - pomysł na stoli z donic - w środku kamyki, korzenie, skarby, na to szkló i jest deklracja , stolik, jak kto woli
Zaplotłam rozplenice, tak jak w ub. roku, jakoś nie miałam ochoty na wdrożenie pomysłu, może innym razem
Dorotka pokazuj pokazuj , czekam bo wiem , że będą obłędne , jak wszystko co wychodzi z pod Twoich paluszków
Też czekam co z tymi wiankami będzie dalej
Doroto a u Ciebie nie ma śniegu ? Do lasu po mech chodzisz, na zdjęciach jesień, u mnie zaspy po pas a nasze województwa sąsiednie.