Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Migawki z ogródka 17:05, 03 gru 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Póki co czasu na czytanie brakuje...

Sprzątanie i takie tam...
Najprostszy z możliwych jodłowy.
W moim małym ogródeczku - Dorota 17:03, 03 gru 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
yolka napisał(a)
Gratuluję pomysłów i zazdroszczę złotych rączek, Twoje ozdoby są cudne po prostu
Jolu nie przesadzaj, dopiero się rozkręcam. Mam jeszcze na to pomysł, tylko na razie jest w proszku.

Ogród to moja bajka 16:37, 03 gru 2017


Dołączył: 14 lis 2016
Posty: 445
Do góry
Wieczorna zmiana dekoracji.

Ranczo Szmaragdowa Dolina 16:35, 03 gru 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

no na dzisiaj ostatnie

Resztę pokażę jutro Ptaki powodują, że ogród w zimie żyje i staje się bardziej kolorowy.....są jedyna żywszą barwą
Nudzić się nie pozwalają no i muszę chodzić do samej góry napełniać karmniki


Piękny widok, u mnie też całymi stadami i uwielbiam taki widok tylko, co dwa dni wszystko zjedzone i trzeba pilnować z nową dostawą Pozdrawiam
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 16:32, 03 gru 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
kasiek napisał(a)
Dobry czas na inspiracje...
to z wakacji - pomysł na stoli z donic - w środku kamyki, korzenie, skarby, na to szkló i jest deklracja , stolik, jak kto woli



Szukałem tej wielkości donice... Stolik na zamówienie zdecydowanie taniej wyjdzie Parę tysi takie cudo...
Ogród z widokiem na jezioro 16:27, 03 gru 2017
Do góry
yolka napisał(a)
Zaplotłam rozplenice, tak jak w ub. roku, jakoś nie miałam ochoty na wdrożenie pomysłu, może innym razem


Pięknie wyszło, ja próbowałam z miskantem, ale nie dałam rady.
Ogród z widokiem na jezioro 16:20, 03 gru 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
Ogród z widokiem na jezioro 16:19, 03 gru 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
Ogród z widokiem na jezioro 16:17, 03 gru 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
Zaplotłam rozplenice, tak jak w ub. roku, jakoś nie miałam ochoty na wdrożenie pomysłu, może innym razem

Ogrody w Maroku 15:44, 03 gru 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry



Tyle z Marrakeszu, w kolejnych dniach wstawie pozostałe ogrody
W moim małym ogródeczku - Dorota 15:43, 03 gru 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Dorotka pokazuj pokazuj , czekam bo wiem , że będą obłędne , jak wszystko co wychodzi z pod Twoich paluszków
Właśnie odświeżyłam takie coś i bardzo starego Mikołaja.

Ogrody w Maroku 15:40, 03 gru 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ogrody w Maroku 15:35, 03 gru 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry

Ogrody w Maroku 15:30, 03 gru 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ogrody w Maroku 15:25, 03 gru 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
W moim małym ogródeczku - Dorota 15:19, 03 gru 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Urszulla napisał(a)
Też czekam co z tymi wiankami będzie dalej



Jeszcze taki z szyszek sosnowych zrobiłam. Dekoracje zacznę ustawiać na przyszłą niedzielę, może zdążę ze wszystkim co sobie zaplanowałam.

Ogrody w Maroku 15:19, 03 gru 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
W moim małym ogródeczku - Dorota 15:17, 03 gru 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Gardener27 napisał(a)
Doroto a u Ciebie nie ma śniegu ? Do lasu po mech chodzisz, na zdjęciach jesień, u mnie zaspy po pas a nasze województwa sąsiednie.
Padało i u mnie, teraz mokrego błota pośniegowego pełno.
Dziś byłam na paradzie Mikołajów w Tarnobrzegu, fajna impreza tylko strasznie zimno. W sumie to temperatura była na + 1 stopień. Zdjęć brak z imprezy mikołajkowej.

Ptasi gaj 15:14, 03 gru 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15242
Do góry
Ja po tej jednodniowej zimie mam tyle wody na dzialce, ze wiosna to nic jeszcze tyle wody nie miałam.

Tyle snjegu, ze pod ciezarem mam duzo polamanych roślin. Ide zrzucac snieg mokry z tawul.

Ogrody w Maroku 15:13, 03 gru 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies