Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrody w Maroku 15:10, 03 gru 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
W moim małym ogródeczku - Dorota 15:06, 03 gru 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Katkak napisał(a)
Dorcia, ale cudne wianki i mchowe kuleczki, piękne .
Wianki, które dziś pokazuję to jeszcze nie jest efekt docelowy, na razie tyle zdążyłam, ale na tym nie koniec. Na kule z mchu też jeszcze dorzucę malutkie gwiazdki i białe kuleczki.

Ogrody w Maroku 15:06, 03 gru 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Gdzie tu zima?

Ogrody w Maroku 15:01, 03 gru 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
W moim małym ogródeczku - Dorota 15:00, 03 gru 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
ryska napisał(a)
Brawo, brawo, brawo
Niby ozdoby z niczego a warte spore pieniądze.
Super idea
Od lat robię własne podkłady do wianków, zwykle robiłam z gałązek wierzbowych. W tym roku wiatr ją złamał i skończyły się gałązki i cień w lecie. Za miłe słowa dziękuję.

Kule zrobiłam z szyszek modrzewiowych, na święta dostaną jeszcze iglastą gałązkę i jakąś drobną ozdobę.

Ogrody w Maroku 14:56, 03 gru 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Banany owocujące

Papirusy i nolina
Ogrody w Maroku 14:50, 03 gru 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ogrody w Maroku 14:46, 03 gru 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Potężne bambusy i palmy
Ogrody w Maroku 14:43, 03 gru 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Stawik
Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 14:41, 03 gru 2017

Dołączył: 29 gru 2015
Posty: 403
Do góry
Może lepsze to zdjęcie.
Ogrody w Maroku 14:38, 03 gru 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Dom Projektanta
Ogrody w Maroku 14:33, 03 gru 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Fantastyczne kolory fontanny
Działka prawie w Borach Tucholskich 14:30, 03 gru 2017


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry


Ogrody w Maroku 14:29, 03 gru 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ogrody w Maroku 14:25, 03 gru 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Kaktusy robią niesamowite wrażenie, w życiu nie widziałam takich gigantów! Imponujące są też jukki, agawy i cykasy

Ogrody w Maroku 14:22, 03 gru 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Przeglądnęłam wątki ale Maroka nie widzę.
Zapodaje więc fotki z ogrodów Maroka - w tym najsłynniejszego Ogrodu Majorelle w Marrakeszu o którym był odcinek Mai w ogrodzie
oraz domem projektanta Yves Saint Laurenta


Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 14:18, 03 gru 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


1. Na płocie dałabym pnącza, najlepiej zimozielony bluszcz, spełni rolę najtańszego tła i zajmie mało miejsca

2. Klony zostają
3. Robinie zostają, choć ja osobiście nie lubię ich, ale są kuliste
4. Białobok przycięty w stożek, z czasem podetniesz piętra od dołu, aby tam móc jeszcze coś posadzić pod nim
5. Łukiem jednakowe hortensje np. Vanille Fraise lub Bobo
6. Zamaskowanie tego murka spływającą irgą Mooncreeper]
7. kuliste bordowe krzewy np. berberys lekko przycinany wiosną jakaś niewielka odmiana
8. Imperata
9 Hosty zgrupowane, np dwie odmiany tylko zostaw i dokup brakujace.
Przed hostami dałabym jeszcze pola z jakiegoś Carex lub konwalnika a w nim krokusy białe, całe łany.

W hostach tulipany - np. Merlot lub jaśniejszy Cosmopolitan. Pod hortensjami możesz posadzić zimozielone Carex morrowii 'Variegata'a patyki hort, niech wyłażą z niego.
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 14:12, 03 gru 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Agania napisał(a)
Wkrótce przywieziesz nam nowych inspiracji

Też bym sobie tak popływała


Całą masę Aganiu
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 14:10, 03 gru 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Super te inspiracje Jedziesz po nowe?



Byłam tam gdzie zima jeszcze nie dotarła
Liliowo i kolorowo:) 13:04, 03 gru 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
Urszulla napisał(a)
Mi też tuje cyprysowe rozwaliło. Zobaczymy wiosną zimą inne rzeczy są ważne.

Oj u mnie dużo, bo całe gałęzie chociażby bzu całkiem połamało, cyprysy też będą do cięcia chyba, no i okropnie wyglądają moje olbrzymie bukszpany, duży rodek echh, wierzba z korzeniami co roku ją ratujemy.
Wnusie zanim spadł śnieg to jeszcze pomagały grabić liście.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies