Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Moja bajka 21:00, 02 gru 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry


a tu tylko ogon się ostał
Moja bajka 20:56, 02 gru 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
moje paprocie

jodła szlachetna Glauca też dostała kilka bombek
Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:56, 02 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
A ten ? słabo widać , ale jedyny, który się prosem interesował


w karmniku wojna


Męczę? Wiem Ale tak się cieszyłam , że jest coś nowego
Moja bajka 20:52, 02 gru 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

ambrowiec jest obłędny, wciąż jeszcze trzyma liście

a tak jeszcze wczoraj wyglądał bez czarny Tower. Dziś mróz mu zwinął trochę liście
Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:51, 02 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Moja bajka 20:46, 02 gru 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:46, 02 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



te dwa też się różnią


Moja bajka 20:42, 02 gru 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
te oczy mają niesamowite

i mniejszy kaliber

taaaak, dobrze widzicie, powiesiłam już dziś bombki w ogrodzie. To w desperacji żeby zrobić cokolwiek, bo ani w domu, ani w ogrodzie Iga nic mi dziś zrobić nie dała. A to zajęło mi jakieś 5 min
Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:40, 02 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
jedne mają brzuszki brązowe , a drugie są prawie całe cytrynowe

o tu z brązowym, to te same? wszystkie dzwońce ?



tu coś innego z takim zakrzywionym dziobem


stara znajoma


Moja bajka 20:39, 02 gru 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
oczko w zimowym wydaniu. Póki co napowietrzacz daje radę .


taką komisję miałam dziś z rana. 5 kawek na początek dnia zamiast jednej .



i muszę się Wam pochwalić bo jednak nie wytrzymam . Przebiegłam dziś swoją pierwszą dychę . Dokładnie 11,3 km . Strasznie jestem z siebie dumna .
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;) 20:37, 02 gru 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Do góry
Piękne betonowe gwiazdki z Pracowni Małych Betonów Polinki
Są cudne, jeszcze raz ślicznie dziękuję

Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:32, 02 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Kasieńka a te na gałązce dwa , każdy inny to też oba dzwońce?

o o te mi chodzi
Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:26, 02 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry


za palisadą stałam

Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:21, 02 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
to chyba wróbelki???

A tu chyba jeszcze jakieś inne....tylko jakie?


Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:16, 02 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Nie umiem tak przerobić , żeby było dobrze widać i był wymagany rozmiar


w brzeziniaku tez chyba one pędzlują , ale na podwórku ich nie ma


Liliowo i kolorowo:) 20:09, 02 gru 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)
Jak tam Danusia, wymiotlo ciebie.
Dzisiaj macie najwieksza kumulacje smogu jak zyc w takich warunkach.

A bo jestem bardzo zawodowo zajęta ale też miło spędzałam czas z wnusiami. zasypało nas śniegiem, połamało mi dużo w ogrodzie i znowu straty a powietrze dziś to koszmar, masakra, nie da się wyjśc Smog gołym okiem widać, jest coraz gorzej.


Podwórkowa rehabilitacja 20:09, 02 gru 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Witam serdecznie Gości.
Dziękuję za miłe słowa
Anda ja też miałam takie skojarzenia jak zakopałam te róże.
Ale to dla ich dobra, wiem, że mi podziękują.
Zima a o niej to nic nie napiszę.
Dla Was mój nowy projekt- krzesełka przed, po jednej warstwie
farby i po trzech plus woskowanie.
Pozdrawiam

Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:08, 02 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Dosiadły się inne chyba takie same

to nie sikorki..... chyba

następne leca

Liliowo i kolorowo:) 20:04, 02 gru 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
Kindzia napisał(a)
Dzisiaj w Zabrzu pierwszy przymrozek w nocy...jak u Ciebie Danuś? Walczysz z liśćmi jeszcze?


Teraz to ja walcze ze sniegiem) Zasypało nas ale za to ile radości bo miałam najpierw obie wnusie pod opieką a potem jeszcze starsza chciała zostać
Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:02, 02 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Co za on?


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies