Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród wśród pól i wiatrów 20:55, 05 lis 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
Margerytka40 napisał(a)
Jolu czy robiłaś już sadzonki werbeny? Zimno się zrobiło i tak sobie myślę ,że może już czas

Asia, tak już czas Póki nie przemarzną. Trochę mi się werbeny nasiało, ale te sobie zrobię kilka sadzonek na wszelki wypadek Macham widoczkiem porannym wczorajszym Fajnie tak popatrzeć na mgły z góry

Dwa ogrody 20:55, 05 lis 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
Aniu, materiał na następny wianek dziś obcięłam z doniczek, tylko czasu brakło, by zrobić
knautia dla Cię
Pszczelarnia 20:54, 05 lis 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Pięknie,nastrojowo. Siąść i wpaść w zadumę tylko


Ogród Nety- moje marzenie 20:54, 05 lis 2017


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Do góry
I tył dla Marty- na razie nic tam nie ma. Na wiosnę chciałabym zrobić dużą rabatę przed drzewkami owocowymi. A skarpa.. cóż... wymarzyłam sobie tam dwustopniowe donice, ale chyba jeszcze trochę na nie poczekam. Z premedytacją jednak nie obsadzam skarpy, żeby motywowała eMa do tych donic, więc na razie jest jak jest

Na wiosnę też na pewno eksmituję spod domu derenie, a posadzę dalszy ciąg szpaleru Anabelek. W sumie to chciałabym je po całej długości domu. Teraz są wzdłuż tej jaśniejszej części ściany i kilka pod koniec na rogu. Jak nie będzie dereni, to będzie miejsce na nowe patyki na wiosnę

Pszczelarnia 20:53, 05 lis 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Piękną masz jesień Dalie wykopałam, podzieliłam bulwki i przeschną to może w piątek wyślę


Suszą się:



Ogród w Tarnowie 20:53, 05 lis 2017


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry
Magnolia i buk pospolity Dawyck Purpie - ciemnoczerwone liście przebarwione na żółte w promieniach jesiennego słońca







Dwa ogrody 20:52, 05 lis 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
Jolanko, dziś właśnie posadziłam burgundowę chryzantemkę do gruntu. Ciekawa jestem, czy przezimuje. Nasze Babcie umiały sobie radzić, moja miała śliczny, mały ogródek

Małgosiu, sama zastanawiałam się w Ł, czy nie kupić ich do wazonu, do domu Szkoda, że potem znikają z kwiaciarni
Ogród Nety- moje marzenie 20:48, 05 lis 2017


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Do góry
Niezmordowane jeżówki


I inne widoczki

Ogród Nety- moje marzenie 20:45, 05 lis 2017


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Do góry

Dwa ogrody 20:44, 05 lis 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
Basiu, gaury w tym roku dają popis
Anda - Ewo dziękuję, trochę kolorów jeszcze dziś znalazłam, ale to już końcówka
Łucjo, lubię buki, ale na glinie mają ciężko
Kindziu, zaraz zobaczę, swoim póki co poobrywałam mumie
Kasya, podziwiam Twoją zdolność upychania drzew, one teraz najładniejsze
Ryska, ogród nie taki super, dojrzewam do zmian, jeszcze tylko eMa przekonać trzeba będzie

to jeszcze resztki różane
New Dawn zaanektowała brzozy, baty do upięcia przed zimą

Red Leonardo już słabnie

drobnica

Laguna

Pszczelarnia 20:44, 05 lis 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
W poszukiwaniu kolorów innych niż orzechowe i czekoladowe brązy







Ogród Nety- moje marzenie 20:41, 05 lis 2017


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Do góry
Buczki i Amanogawy, które tak bardzo chciałam mieć

Ogród Nety- moje marzenie 20:38, 05 lis 2017


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Do góry
Uwielbiam tą rabatę. A teraz jeszcze przebarwiające sie buki, kwiatostany hortensji i skrzące się rozplenice... mmmm...


Ogród Nety- moje marzenie 20:33, 05 lis 2017


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Do góry


Ogród Nety- moje marzenie 20:32, 05 lis 2017


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Do góry
To trochę kolorów jesieni- na pamiątkę
Moje ukochane trawy

Pszczelarnia 20:28, 05 lis 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Rudbeckia już chyba nie dojrzeje.





Ale poplon (żyto) wzszedł był




Warzywnik z boku z mini szkółką


Basia - Mój Świat 20:17, 05 lis 2017


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1349
Do góry
Moja wierna towarzyszka.



Przedpłocie po płocie 20:11, 05 lis 2017


Dołączył: 07 paź 2014
Posty: 16
Do góry
Dziękuję za odzew
Rabata będzie miała wystawę wschodnią. Gleba zdecydowanie przepuszczalna, raczej piaszczysta, ale oczywiście będzie kompost, obornik i woda Mieszkam na małej wsi. Sąsiad tylko z jednej strony. Z drugiej las a naprzeciw pola. Generalnie sielsko. Mój ogród to taki misz masz a chciałabym stworzyć bardziej uporządkowane rabaty. Może teraz coś ułożycie specjalnie dla mnie
Basia - Mój Świat 20:10, 05 lis 2017


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1349
Do góry
Zadziwiająco intensyne kolory





Ogród pod lasem 20:09, 05 lis 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9513
Do góry
Zana, Jola, hahaha co za wzrok, wręcz sokoli! Ja tradycyjnie po ogródku w szlafroku chadzam Stałe bywalczynie powinny pamiętać tę fotę - szlafrok ten sam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies