Działeczka Asi :)
17:41, 05 lis 2017
Troszkę mniej mnie ostatnio na forum, ale muszę nadrobić trochę zaległości i w pracy, i w domu
Nie wiem jak u Was, ale u mnie na Mazurach doba strasznie się skróciła 
Pogoda dzisiaj była ładna, słoneczna... w końcu bez deszczu
Byłam na działeczce, zrobiłam co nie co 
I kilka fotek z dzisiaj
Pogoda dzisiaj była ładna, słoneczna... w końcu bez deszczu
I kilka fotek z dzisiaj