Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku
13:00, 05 lis 2017
Mamy listopad a ja daleko jestem w tyle ze zdjęciami ogrodu. Pogoda się ustabilizowała. Na jak długo? Wczoraj e-M ostatni raz skosił trawę. Nie była duża ale nie ma jeszcze przymrozków i wciąż rośnie.
Zdjęcia nie wychodzą takie ładne jak wcześniej. Mój telefon nie łapie odpowiedniego światła. Wychodzą jak wychodzą.
Smagliczka gdzie nie gdzie jeszcze kwitnie.
Zdjęcia nie wychodzą takie ładne jak wcześniej. Mój telefon nie łapie odpowiedniego światła. Wychodzą jak wychodzą.
Smagliczka gdzie nie gdzie jeszcze kwitnie.