Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Bawarka 21:57, 23 paź 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5081
Do góry
Kasiek napisał(a)


Prawdziwe Violu To jezioro odkrylam chyba w tamtym roku i zakochalam sie w nim....
Moment oceniania wysokosci szczytu i zejscia wlasnie nad to jezioro.
Przez snieg do celi






dziekuje za wycieczkę wspaniałych widoków,cą cudne i zapadają głęboko w pamieci
ps.na dniach jak się uda zacznę robić obiecane bombki ,już listopad za pasem strasznie czas szybko leci ech ,czy nadal masz wizję na biało-srebrne? dostosuję się
Bawarka 21:53, 23 paź 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
Pien glowny mial okolo 80 cm i bylo tez kilka innych, rh sam sie rozmnazal galazkami przez podkladki.


I takie piekne, duze, zdrowe liscie...


Moj rododendron ktorego mam w ogrodzie 10 lat ( i juz calkiem sporego go kupilam) umiera mi. I juz go nie uratuje.
Moja działka na Dębowym Lesie 21:52, 23 paź 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
lojalna_ napisał(a)
Red Baron widzę ma się bardzo dobrze.

Kolory masz jeszcze super ! Roza bije po oczach landrynkowym różem .

Zastanawiałam się nad hortensja dembilistna była w tym roku u mnie w CO i teraz jak eidze jej liście to żałuję że jej nie kupiłam . Świetne foty jak zawsze i marcinki takie slodkie

Jolu , dziękuję,że zajrzałaś do mnie.
Jeszcze oprócz tej róży, dwie inne kwitną.
Red baron trzyma się.Oby tylko mi przezimowała.
Dębolistna jest jeszcze piękna.Z tych już listki zlatują.A dębo;litna wybarwiała się na maksa.Ona dopiero po przymrozkach zrzuca liście.
Warto ją mieć.Warto.
Marcinki tak, piękne.

I jeszcze Chryzantemki moje



Chryzantema Margo


Jeszcze mam inne dwie,I dwie dokupiłam
Żywopłotki cisowe. 21:52, 23 paź 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Do góry




Jutro pachnotka idzie na kompost, każdego dnia coś trzeba zrobić, na cały dzień pracy jeszcze pozwolić sobie nie mogę.

Bawarka 21:48, 23 paź 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
A chcialam Wam pokazac calkiem cos innego Ostatnio pokazywalam nowo odkryty zamek w mojej okolicy i jego park, a w szczegolnosci rododendrony. 180 letnie
Kilka dni temu wybralam sie tam na spacer by dokladniej obejrzec rh.
Zamek i ogrod pokazywalam kilka stron wczesniej

To o nim mowa. Ma wielkosc mojego domu. Nie, to nie moj dom jest maly...to rh jest za duzy



Nie wytrzymalam, weszlam w niego


Jego glowny pien


Nad glowa mialam busz...I czulam sie taka malutka...





Sezon 2017 u Hanusi 21:42, 23 paź 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5081
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Violetko, na temat chryzantemy odpisałam u Ciebie, dziś zdjęcia jej nie robiłam. Tu mam sprzed tygodnia ale niewyraźne. Zrobię lepsze kiedyś.






Bardzo wyrazne zdjęcie Haniu-dziękuję
za różane foty też dziękuję,jeszcze jest olbrzymie życie w ogródku jak widzisz
Jesień trwa a zima z oporem przychodzi-cieszmy się chwilą
Całuski
Bawarka 21:41, 23 paź 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry

Fajne miejsce...wroce tam.
Żywopłotki cisowe. 21:41, 23 paź 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Do góry
mira napisał(a)
Taką szałwię też kiedyś miałam bo się przywlekła z jakąś doniczką ale nie znam nazwy. Ma niesamowitą łodyżkę.

pozdrawiam


Sieję ją co rok i ciężko rozsadą w domu.

w tym roku nie mam jak zebrać nasion ciągle leje.

ale ostatnie dalie w dobrej kondycji mimo deszczy.




Od deszczy wyjaśniała, a to Neon ciemny
Bawarka 21:40, 23 paź 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
Cel.

Weszlam, a jakze.

Zerkniemy w dol?



A w drodze powrotnej, dzikie orchidee. Nasza Hania nawet mi kiedys nazwe podpowiedziala....

Bawarka 21:35, 23 paź 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
violka171 napisał(a)

o matko !!!!!!
aż nie do wiary że to prawdziwe
cud miód


Prawdziwe Violu To jezioro odkrylam chyba w tamtym roku i zakochalam sie w nim....
Moment oceniania wysokosci szczytu i zejscia wlasnie nad to jezioro.
Przez snieg do celi





Ogród w Tarnowie 21:29, 23 paź 2017


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry
To jeszcze trochę Kasiu









Bawarka 21:24, 23 paź 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)
Wracam jeszcze. Przegladalam watek i nie wiem chyba jeszcze nie bylsm tym gorzej dla mnie.
Przepiekne foty roslin i krajobrazów. Bawaria piekna, tam zawsze mieszkala smietanka towarzyska Niemiec.


Racja, szczegolnie okolice Monachium i Augsburga. Czyli moje okolice

Dla przypomnienia, kilka fotek z wyspy kwiatowej Mainau ( kilkakrotnie juz ja pokazywalam)



Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną 21:19, 23 paź 2017


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 10934
Do góry
AniMa napisał(a)
Asiu wpadam aby zapytać o Ciebie i Leosia? Dajesz radę? Buziaki dla Was jesienne zostawiam


Dzięki za pamięć Aniu! Leon ma się dobrze poza kolkowatością A ja jakoś daję radę.
Mam nadzieję, że przed zimą zdążę dodać jakieś zdjęcia postępów w pracach, bo posadzone conieco, ale jeszcze schodów brakuje i kilku innych rzeczy.
A Leon mi się urodził z bieluśkim czerepem w sobotę skończył miesiąc

Tajemniczy Ogród 21:16, 23 paź 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Do góry
UrsaMaior napisał(a)


Zdaje się, że one mają ogrody na glinie, a sosna to raczej piach i sucho woli.

Celna uwaga

Te sosny w sezonie są zielone, a zaczynają żółknąć jak robi się zimno
styczeń

a tu początek maja i widać jak zielenieje
Żywopłotki cisowe. 20:56, 23 paź 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Haniu co to za miskant?
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 20:49, 23 paź 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry

Wow...ale korzeń...gigant
Żywopłotki cisowe. 20:40, 23 paź 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Do góry
Moje ulubione szałwie.





Żywopłotki cisowe. 20:26, 23 paź 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Do góry
To kłosy Gracilinusa.




Ml

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 20:14, 23 paź 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
JoannA napisał(a)
Jesienne fotki z sobotniego spaceru po okolicy.

Joasiu dziękuję za rady co do mojej rabatami.Też masz fajne otoczenie działki.Fajnie po takim lasku pospacerować.
Żywopłotki cisowe. 20:11, 23 paź 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Do góry
Miskant o szerokich liściach nn do rozpoznania.
Zwracałam uwagę po szkółkach i dla mnie wszystkie podobne.
Czytałam że 'Balerina jest podobna.

To jego kłosy.
w tym roku podzieliłam karpę na kilka.



Liście miskanta, najwcześniej kwitnie, kwiaty drobne kłosy. nie jest wysoki. tez bez nazwy, bo to z mieszanki miskantów z siewu.


To jego kłosy cienkie rozpadają się na boki.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies