Ogród Małej Mi 2017
00:12, 21 paź 2017
Aniu! Wylazłam z własnych opłotków. Do ulubionych ogrodów. Czyli do Ciebie, do Was. Nie umiem pisać tak oficjalnie, ale mam nadzieję, że wiesz...
Od Ciebie malutka sadzonka (nie pokażę innych, bo wątek Ci zaanektuję), wygląda teraz tak
Dziękuję za całą resztę i napiszę tylko, że masz pięknie u siebie, mimo wszystko.
Od Ciebie malutka sadzonka (nie pokażę innych, bo wątek Ci zaanektuję), wygląda teraz tak
Dziękuję za całą resztę i napiszę tylko, że masz pięknie u siebie, mimo wszystko.