Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród Małej Mi 2017 00:12, 21 paź 2017


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2983
Do góry
Aniu! Wylazłam z własnych opłotków. Do ulubionych ogrodów. Czyli do Ciebie, do Was. Nie umiem pisać tak oficjalnie, ale mam nadzieję, że wiesz...
Od Ciebie malutka sadzonka (nie pokażę innych, bo wątek Ci zaanektuję), wygląda teraz tak



Dziękuję za całą resztę i napiszę tylko, że masz pięknie u siebie, mimo wszystko.
Ogród Małej Mi 2017 23:47, 20 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15240
Do góry
Mala_Mi napisał(a)

Nio.. szkoda że trwają tak krótko.. zostająwspomnienia, a potem i tego już brak





A to co za drzewo takie piękne.
Ogród Małej Mi 2017 23:09, 20 paź 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
an_tre napisał(a)
...chyba nie będzie tak źle, to skakanie po ogrodzie wirtualne i w realu dobrze mi robi, muszę się ruszać żeby nie zesztywnieć


Aby nie zesztywnieć... skakaj..

I mój winobluszcz na siatce.. gdyby był na ścianie to byłby 100 razy większy..

Ogród Małej Mi 2017 23:08, 20 paź 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Knautia kwitnie cały seozn, chyba od czerwca.. nasionek pozbierćnie umiem, bo albo niedojrzałe, albo już rozsypane... będę dawać sadzonki
Ogród Małej Mi 2017 23:07, 20 paź 2017


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Mala_Mi napisał(a)


Dzięki kózko.... ale tyle nie skakaj, bo gdyby kózka nie skakała..


...chyba nie będzie tak źle, to skakanie po ogrodzie wirtualne i w realu dobrze mi robi, muszę się ruszać żeby nie zesztywnieć
Ogród Małej Mi 2017 23:07, 20 paź 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

Piękny a mój dalej zielony, ale ja mam nie szczepiony


A muszę zerknąc na swojego nieszczepionego jaki jest..
Zerknęłam na fotach.. jest full zielony


Ogród Małej Mi 2017 23:05, 20 paź 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Kasya napisał(a)


moim zdaniem w tym roku wszystko sie najladniej przebarwia


Moim zdaniem też .. nie miałąmtylko keisy sie tym nacieszyc.. może za rok...

Ogród Małej Mi 2017 23:05, 20 paź 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Makao_J napisał(a)
No, u Ciebie też jesienne kolory jak u mnie. Bo u niektórych to tak zielono jakby wciąż lato było


Niestety Polska to wielki kraj i nie wszędzie jest jednakowo

Zaraz focie się skończą


Ogród Małej Mi 2017 23:03, 20 paź 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
kasiek napisał(a)
Ale ślicznie, kolory jak marzenie

Nio.. szkoda że trwają tak krótko.. zostająwspomnienia, a potem i tego już brak


Sezon 2017 u Hanusi 23:03, 20 paź 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Do góry
hanka_andrus napisał(a)








Haniu zazdroszczę ci tej ścieżki i murku przy niej...pięknie porośnięte mchem. Długo go hodowałaś? Usuwasz go jakoś czy puszczasz wolno?

Naprawdę urokliwie to wygląda...z bodziszkami byłby super efekt w moim odczuciu
Ogród Małej Mi 2017 23:02, 20 paź 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
an_tre napisał(a)
Poskakałam po twoim wątku jak koza po kamieniach, zatrzymywałam się tylko na fotkowy popas
buziaczki


Dzięki kózko.... ale tyle nie skakaj, bo gdyby kózka nie skakała..


Ogród Małej Mi 2017 23:01, 20 paź 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Nie bede powtarzac zdjec tych samych co Gosia ale śliczne widoki.


Czekam u Ciebie na Midaswą.. wołaj jak już będzie.. u mnie tulipanowiec najbardziej midasowy, chociaż dziś już był brązowy ..


Ogród Małej Mi 2017 23:00, 20 paź 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Gosialuk napisał(a)
Aniu pięknie wygląda twój ogród w jesiennych barwach.


Mi też się podba..szczególnie z daleka Nawet róza żółta


Ogród Małej Mi 2017 22:59, 20 paź 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Urszulla napisał(a)
Złoty kurczak piękny u mnie dopiero w sferze marzeń wyjątkowa złota jesień, mi ta żółć jesienią nawet bardziej się podoba niż wiosną.
Ożywiło się u Ciebie

Nic się nie ożywiło.. same trupy Tylko fotek więcej bo i kolory jesienne piękne..


Ogród Małej Mi 2017 22:57, 20 paź 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Sebek napisał(a)


Taką jesień to ja rozumiem Pięknie!


Ja też rozumiem takie temperatury (ponad 26).. co prawda z wiekiem nie przepadam za upałami, ale te 26 jest w sam raz

Ćma nieupilnowana, złapało sie sporo w pułapki.. miałam wrażenie, że sieznów gdzieś pojawiła (świeże odchody) ale z braku czasu nie pryskałam.. mam nadziję, że kulki nie są już wspomnieniem.. nie cięte w tym roku ani razu (chyba ani razu.. nawet tego nie pamietam) Cisy ciachane raz.. to pamiętam..
Ogród Małej Mi 2017 22:54, 20 paź 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Piotr_ napisał(a)
Oj u cb żółty jak mój tylko mój się sypie strasznie


Niestety swojego sfociłam i nie zaglądam.. nie mam kiedy. Ale tak czy siak pierwszy raz mam go żółtego Od 5 lat
Na pewno klon nie ma już czerwonych lisci.. poleciały Szkoda, bo kolor ma obłędny..

Ogród Małej Mi 2017 22:51, 20 paź 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
lojalna_ napisał(a)
Zawsze masz takie połączenia i rabaty ze zaskakujesz rozwiązaniami Świetnie to wygląda.


Aniu tule mocno .


Dzięki za przytulaska.. ale osmarkałam ci klatę.. jeszcze sięeni nadaję do bezpiecznego przytulania

Dziękujew imieniu ogrodu.. zaniedbany to fakt, ale jak na prawie cały sezon bez opieki to i tak sobie radzi.. z bliska widać te braki, ale wrażenia z daleka są nie najgorsze.. a w takie dni jak ostatnio to nawet było bardzo ładnie

Róze numer jeden u mnie to Hansestadt Rostock. Kolor mało popularny na forum. Ale majatylko kilka listków z czarnym.. i kwitną super.. dobrze, zę posadziłam je pdo oknem, wiec mogę sienimi cieszyć nawet w przelocie pomiedzy biurem a kawą I te zilone liscie... jak nawoskowane.. mam może lesze foto na telefonie. Ale to na jakiś światłach wrzucę..


Sezon 2017 u Hanusi 22:49, 20 paź 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Najwcześniej w ogrodzie po przerwie zimowej byłam 23 lutego, i już były moje krokusy. Ale nie zawsze takie cudowności, czasami i w marcu śnieg jeszcze leżał. Śnieg? Już nie pamiętam jak wygląda?

Ale zanim śnieg spadnie cieszmy się tym co jest.

Ogród Małej Mi 2017 22:44, 20 paź 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Zaglądajacym.. nie pamiętam co pokazywałam a co nie .. jak sie poqwtarzam to sorki.. to czerwone to azalia pontyjska.. pięknei się przebarwia..
Ogród Małej Mi 2017 22:42, 20 paź 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
sierika napisał(a)
Dobrze, że pokazujesz piękne widoki, co to za trawka pod brzozami?


To Ice Dance

A to szwarc mydło i powidło

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies