Na razie nic nie zmieniam .... może do wiosny coś wymyślimy .... tylko czy tu nie jest zabardzo napaćkane ,kosodrzewiny,bukszpany ,kilka iglaków ..... no sama nie wiem po prostu
....no i jeszcze są gracki i vanilki i stipa i rozchodniki i jeżówki( jako kontynuacja boku z vanilkami ) , a rabata ok 6 na 7 m .....
O ...... cieszę sie ,że Cię widzę
Widoków na pewno nie będę zasłaniać ...... no chyba ,że ktoś mi się tam wybuduje ..... tfu tfu tfu ....oby nigdy
Pozdrawiam z wilkiem
dziewczyny juz zaczynaja pokazywać ambrowce ..ciekawi mnie to drzewo bo tez swego czasu miałam na nie chrapkę ...ale mam klony ...i one własnie zrzucaja liscie ...wychodzi na to że ambrowce zaczynaja pokaz wtedy co wiśnie ..moje wisnie zaczynaja pomarańczowiec