Ogród w remoncie
18:15, 20 paź 2017
Po zmierzeniu ph wody nie mam dobrych wieści niestety. Na pewno jest mocno zasadowe. Woda po wpuszczeniu płynu nabrała barwy ciemno zielonej,o takiej
Na tej rabacie może dam radę z deszczówką ale niepokoję się jak się to ma do moich planów na dużą ilość hortensji. One przecież też lubią kwaśno. Może nie tak jak rodki ale jednak. Ściółkowanie wystarczy?
Na tej rabacie może dam radę z deszczówką ale niepokoję się jak się to ma do moich planów na dużą ilość hortensji. One przecież też lubią kwaśno. Może nie tak jak rodki ale jednak. Ściółkowanie wystarczy?