Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Moja glebo terapia 17:58, 17 paź 2017


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Do góry
Magleska napisał(a)

Miziam dwa sfinksy świetne są w ten sam punkt wpatrzone
Pospacerowałam po każdym zakątku ..........ślicznie ........dużo pięknych zdjęć do cytowania ..... lubię to
Ta rozplenica z wrzosami mi sie bardzo podoba , chyba na skalniaku pod swoje podosadzam


Sfinksy wymyziane czasem zgrabnie pozują a czasem włażą gdzie nie potrzeba i siadają hmmm ogonem we wrzosach



a potem za karę idą za kratki

Typografia ogrodu 17:53, 17 paź 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
Typografia ogrodu 17:52, 17 paź 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
Typografia ogrodu 17:52, 17 paź 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
Miejsce, gdzie najłatwiej mnie znaleźć 17:52, 17 paź 2017


Dołączył: 22 sty 2017
Posty: 40
Do góry
Minęło kilka miesięcy, pora wstawić jesień.
Od stycznia zdążyłam założyć kolejną część ogrodu, obecnie rozszalałą marcinkami.
Typografia ogrodu 17:51, 17 paź 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
Z Pszenicznej ... 17:50, 17 paź 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Tymczasem sprawa się zakończyła jeśli chodzi o zasłonięcie tego miejsca




Róże poszły na rabatę - zrobiłam małe roszady, a tutaj zamieszkały cisy hiksii,
Dostały dobrej ziemi, skorupki od jajek. Zmieściło się 6 szt - sadziłam co około 50-55 cm. Liczę, że utworzą ładną ciemno zieloną ścianę, podlewanie im przesunę w przyszłym roku.

Typografia ogrodu 17:48, 17 paź 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
a tym czasem fotki z rana
Jurajski Ogród 17:48, 17 paź 2017

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10750
Do góry
I jak Was nie kochać?

Jurajski o poranku - tak słońce wdziera się i oświetla każdego ranka dolinkę (to nie fotoszop ani dym, to słońce i niebieska naturalna poświata)





Z Pszenicznej ... 17:45, 17 paź 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Auscat z ostróżką



LO tak sie rozrósł, że nie wiem jak mam go przyciąć wiosną... będę pytać mądrzejszych ode mnie



Z Pszenicznej ... 17:43, 17 paź 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Różanka jeszcze kwitnie





Baronowa



Bailando



Z Pszenicznej ... 17:42, 17 paź 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Bylinowa - myślałam, że jesienny "bałagan" i misz masz będzie mi przeszkadzał.
Ale się myliłam. Zachwycam się przebarwieniami, fakturami i przenikaniem jednych w drugie














Z Pszenicznej ... 17:39, 17 paź 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Gracek ani myśli się przebarwiać



Katalpa zaczyna świecić żółcią



Sezon 2017 u Hanusi 17:34, 17 paź 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Żeby nie było, że już nic w ogrodzie nie mam, to proszę bardzo:
chryzantema arktyczna w tym roku ;pięknie pączkuje i już prawie, prawie.





A tą dostałam os Violetki



I przebarwiająca się pęcherznica



I widok na trawniczek z [pozycji : fotelik z kawką

Sezon 2017 u Hanusi 17:28, 17 paź 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Dziś cięcie maliniaka! No i odchwaszczanie tejże rabaty, ale że by to jakoś wyglądało to i ścieżki obok trzeba było uporządkować. Teraz całość wygląda tak;



A tyle jest do wywiezienia na śmietnisko, ale już dziś nie dałam rady.



LeŚnicZaNka 17:26, 17 paź 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 17:20, 17 paź 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 17:05, 17 paź 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
AsiaK_Z napisał(a)
A takie niespodzianki biegały przy McDonalds, chyba to było w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego


a nie przy kfc ?
Szmaragdowy Zakątek 17:03, 17 paź 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Do góry
W weekend wpadłam na chwilkę do „szmaragdowego” – skosiłam trawnik (myślę, że to już ostatni raz w tym sezonie), znowu wypompowałam wodę z piwnicy, zadołowałam nowo zakupione hosty, wycięłam zeszłoroczne pędy jeżyny bezkońcowej i podzieliłam kilka host które zapragnął mieć u siebie mój znajomy. Powoli przygotowuję się do zimy – zdemontowałam huśtawkę, zdjęłam zasłonki z altany, ławki i stół schowałam do garażu.
A poza tym w „szmaragdowym” szaleje jesień. Liści na trawniku co raz więcej, winobluszcz pięknie przebarwia się na czerwono, hosty się złocą, mahonia rumieni, miłorząb przybrał kolor jajecznicy z wiejskich jaj….


dereń pagodowy niesamowicie urósł w tym roku i ma ogromna ilość białych wybawień


kwitną jedyne u mnie o tej porze kwiatki
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 17:02, 17 paź 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Tu też byłam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies