Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 11:37, 17 paź 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Dawno zdjęć nie było Co prawda to nie RODos, ale ciut ujęć z Wisły i Cieszyna

Browar Cieszyn

Zakręcony ogród 11:28, 17 paź 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Do góry
Toszka napisał(a)
Przepraszam, że się wtrącę, ale nie rozumiem czemu chcecie rabaty dostosować do trawnika, a nie trawnik wpasować w rabaty
Przecież tych kółek w realu w ogóle nie będzie widać, a jedynie łuki. Z lotu ptaka także nikt nie będzie ogladać na codzień.W praktyce w każdym wariancie trawnik będzie tworzyć trawiasty "chodnik".














Dzięki Toszka ale oczywiście,że się wtrącaj Burza mózgu zawsze mile widziana, szczególnie takich

Dobrze mówisz, tylko z lotu ptaka będzie widać,że koła nie są idealne.
No właśnie teraz próbuje rozrysować te koła nieco spłaszczone i tu już lepiej wychodzi :



Ale zobaczcie na odległości, które celowo zostawiłam. Tam gdzie obecnie jest 3,5m rabata będzie prawie o połowę mniej. Ale to chyba też nie przeszkadza, bo można zrobić fragment samych żurawek na tle szmaragdów i jakieś trawki ( często u Was widziałam )
Czy po lewej stronie zostawić tak szeroką rabatę czy jeszcze to koło spłaszczyć ?
Gożdzikowa - wiejski ogród 11:15, 17 paź 2017


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
Monia81 napisał(a)
Basiu wytrwałości i spokoju życzę z chopami tak jest
a ta trawka o którą pytałaś to turzyca włosista bronze form


Dziekuję Monisiu... ładna jest

moja mlodziutka hakonka teraz świeci jak słoneczko

Gożdzikowa - wiejski ogród 11:13, 17 paź 2017


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
BasiaLT napisał(a)
Jeszcze masz pomidory? to chyba jakiś Terminator!
Fajnie że w końcu masz słoneczko to przynajmniej ziemia trochę obeschnie. Trzymaj się cieplutko bo wiem że nie jest ci łatwo.



No mam ,pomidory..a wlaściwie to jednego...taki skubany wytrzymały,został sam na polu bitwy... papryka też jeszcze daje radę





Mam słoneczko Basiu już drugi dzień ...mówię Ci chce się żyć ...Latwo nie mam ,ale ja lubię wyzwania ,nie znoszę nudy bo popadam w depresję ...Muszę żyć na pelnych obrotach Tylko ,nie mogę patrzeć na cierpienie innych...nie nadaje się na opiekunkę bo za dużo mnie to kosztuje:
Słoneczny Ogród 11:04, 17 paź 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Wszystko w pajeczynie, wszystko w koronkach.
Najpiękniej z rosą i przy wschodzie słońca .

Mój Wiciu jeszcze kwitnie


Ptasi gaj 10:58, 17 paź 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)
c.d. sekwoje powoli zmieniają kolor






ile lat rosna ?
Słoneczny Ogród 10:53, 17 paź 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Moje palmy coraz bardziej czerwone.



Dąbek też w purpurze

Brzoza płacze
Ogród Mirelli 10:49, 17 paź 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
Ania kwiatki na wianku to nie moja ręczna robota - kupione
Zobacz tak wyglądają moje podkłady wianków w sweterku do zdobienia - trochę ich mam. Różne wielkości i grubości. Lubię robić na drutach i tak sobie tworzę

Wymarzony sielankowy ogród..... 10:49, 17 paź 2017


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
Monia81 napisał(a)
hakonka kwitnie




Moniu jak to przyjemnie gdy słońce zaświeci ..no nie?
piękna masz jesień...jeszcze tyle kwiecia

Moniu co to za trawa ta brązowa...czy ona dobrze zimuje?
Tu ma być ogród :) 10:41, 17 paź 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Do góry
lindsay80 napisał(a)








Widzę, że świdośliwy cieszą
Zakręcony ogród 10:34, 17 paź 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Do góry
Przepraszam, że się wtrącę, ale nie rozumiem czemu chcecie rabaty dostosować do trawnika, a nie trawnik wpasować w rabaty
Przecież tych kółek w realu w ogóle nie będzie widać, a jedynie łuki. Z lotu ptaka także nikt nie będzie ogladać na codzień.W praktyce w każdym wariancie trawnik będzie tworzyć trawiasty "chodnik".

makadamia napisał(a)




Jeśli przy tarasie jest Ci zbyt pusto, a eM zgodzi się na kolejne ograniczenie trawnika, to kiedyś można dorobić taką rabatkę:











Zakręcony ogród 10:33, 17 paź 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Do góry
makadamia napisał(a)
A może to kółko trzeba właśnie powiększyć i środek przesunąć w lewo?

Gdzie Ci środek wypadał?
Bo mnie na planie w rogu tarasu:


Jeżeli za bardzo Ci to kółko idzie w górę, to można je przesunąć w dół.


środek wypadł mi podobnie ale próbowałam w wielu miejscach z siekierą w ręku
Nie ma innej opcji jak dalej próbować . Jeżeli definitywnie nic z tego nie wyjdzie to wrócimy do swobodnych linii.Nie poddaję się

Rozpoznawanie odmian róż 10:31, 17 paź 2017


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3
Do góry
Bardzo chciałabym w przyszłym sezonie posadzić krzew róży, który ma po przekwitnięciu takie jak na zdjęciu owoce (intensywnie czerwone, prawie kuliste o średnicy około 1 cm). Nie wiem co to za odmiana róży, nie wiem jak kwitnie bo zdjęcie zostało zrobione w trakcie wycieczki .Będę wdzięczna za podpowiedź.
Choroby i szkodniki bukszpanów, bukszpan - Buxus 10:31, 17 paź 2017

Dołączył: 14 sie 2015
Posty: 34
Do góry
Dzień dobry, czy ktoś z Was mógłby mi podpowiedzieć co spotyka moje bukszpany? Co to za choroba? Dlaczego tak brązowieją / szarzeją?

Pozdrawiam

Droga do spełnienia 10:28, 17 paź 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Do góry
Droga do spełnienia 10:26, 17 paź 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Kawa napisał(a)


a co to ??
Droga do spełnienia 10:26, 17 paź 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Do góry
Żywopłotki cisowe. 10:24, 17 paź 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Anabell napisał(a)
Każda kapustka inna, to odmiany wysokie i nie są tak koronkowe jak niskie odmiany. zaczynają zwijanie główek.




a u mnie juz drugi rok lezy torebka z nasinkami...zapominam wysiac
Droga do spełnienia 10:20, 17 paź 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Do góry
Tu ma być ogród :) 10:16, 17 paź 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
lindsay80 napisał(a)


Można, na zasadzie wycinania gałęzi, które nam nie pasują, czy usuwania drobniejszych gałązek na głównych gałęziach do jakiejś wysokości.

Jestem nimi zachwycona, bo zrobiły się ogniste.







Ech jak ładnie A swidośliwy fakt ogniste.U mnie na razie perukowiec tak świeci.Dziś znów piękny słoneczny dzień.Aż do pracy mi się nie chciało iść
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies