Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Pszczelarnia 10:10, 19 lip 2017


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)


Dzielżany.

Ostróżki są ciężkie, wysokie, oblepione kwiatami a puste w środku i się łamią od deszczu zwłaszcza.

Ładny jest ten liliowiec i pachnie.





dzięki
już w sklepach ogrodniczych ostróżki są często połamane i się kładą
nie dość że ładny to jeszcze pachnie ten liliowiec
tyle bym sobie kwiatów posadziła, ale nie mam gdzie
Metamorfozy ogrodowe 10:08, 19 lip 2017


Dołączył: 25 gru 2015
Posty: 180
Do góry
Moja mała metamorfoza:
2014:

2015:

Dziś:
Ogródek Iwony II 10:07, 19 lip 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Margerytka40 napisał(a)
Iwonko,piękne miejsce stworzyliście. Jak obejrzałam zdjęcia porównawcze szczęka mi opadła. Pięknie,pięknie i jeszcze raz pięknie.

Asiu, warto robić nawet te brzydkie zakątki, by później mieć porównanie. Na fotkach lepiej wszystko widać. Inaczej, widać szczegóły, które można poprawić.
Stipa dziś świeciła w słoneczku

Pszczelarnia 10:06, 19 lip 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Malgosik napisał(a)


a to pomarańczowe to co?
czemu te ostróżki się tak wywracają?


Dzielżany.

Ostróżki są ciężkie, wysokie, oblepione kwiatami a puste w środku i się łamią od deszczu zwłaszcza.

Ładny jest ten liliowiec i pachnie.



Ogródek Iwony II 10:03, 19 lip 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Margo napisał(a)
Iwonko, Montany piękne są w połączeniu z fioletem, ta rabata zachwyca mnie nieustannie
Zresztą cały ogród piękny i dopracowany masz.
Buziaki

Gosiu, dziękuję.
Zrobiłam fotki poranne ogrodu, ale albo komputer szwankuje, albo karta SD. Zresztą wczoraj mi jedna padła, dziś wzięłam drugą i jakoś nie mogę skopiować fotek. Szkoda ...

Pszczelarnia 10:03, 19 lip 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
tulucy napisał(a)
ooooch... dobijasz każdym kolejnym zdjęciem


Anthemisy - raz posiane, zostają na długo w ogrodzie. Rośliny mojej skarpy do strumienia.







Pszczelarnia 09:59, 19 lip 2017


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
Fragmenty nadbrzeżnej:





a to pomarańczowe to co?
czemu te ostróżki się tak wywracają?
Pszczelarnia 09:59, 19 lip 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Mala_Mi napisał(a)


Jak psycha mi siądzie do końca to pakuję sie i uciekam do Ciebie.. za wikt
a opierunek zrobię sama..


Posiedzimy w cieniu magnolii na tarasie .... Wikt: ziemniaki, cukinia, marchewka.



Pszczelarnia 09:57, 19 lip 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
pestka56 napisał(a)
Klimatycznie


Kasiu, czekam na Twój wątek.



Pszczelarnia 09:56, 19 lip 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
W krainie czarów


Sama już nie wiem, co się gdzie odbija a gdzie znajduje naprawdę.



Wszystkiego po trochu 09:55, 19 lip 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Do góry
Mireczko myślałam,że znam Twój ogród a Ty mnie znowu zaskakujesz nie znałam tej rabaty a muszę przyznać,że jest piękna.Czy za funkiami rosną floksy ? Taki spokój z tej rabaty bije

Na huśtawce miło płynie czas... 09:53, 19 lip 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Do góry
Szekspir tym razem na baczność



Mariatheresia



Pashminka za chwilę zacznie kolejne tłoczenie



Jedna z różanek, nie patrzymy na trawnik



Nie wiem co to za panna, miała być niska, a dorównuje zwykłym jeżówkom



Drugie kwitnienie naparstnicy. Mam nadzieję, że się nie wysiała. Robi mi bałagan w nóżkach.

Mój zakątek - początki 09:52, 19 lip 2017


Dołączył: 12 cze 2016
Posty: 1795
Do góry
Mam problem z tą rabatą jest na niej za pusto teraz. Coś muszę zmienić. Może jednoroczne bo w przyszłym roku na pewno wszystko się rozrośnie. Hmmm?

Ogródek Iwony II 09:51, 19 lip 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Joku napisał(a)
Bardzo lubię twoje montany. Są piękne. Zastanawiam się dlaczego czerwony kolor jest tak nielubiany. To chyba kwestia mody?
Nowy trawnik dodaje urody waszemu ogrodowi. Cudnie jest.

Jolu, nowy trawnik fajnie połączył rabaty. W niedzielę byłą e-Ma siostra. Posiedzieliśmy sobie w tym kąciku. Potem powiedziała, ze udał się nam ten zakątek. Zrobił się kameralny kącik między dwoma budynkami. Jak podjazd zarośnie trawą, będzie jeszcze ładniej.
Co do Montany, masz rację, że to chyba moda na nie-czerwony, nie-pomarańczowy itp.
Pod wpływem mody zrobiłam sobie modny zakątek różowy i powiem ci, ze pewien rodzaj różu mnie denerwuje.
Nawet chciałam pokazać na przykładzie floksów, ale nie mam fotki - wygląda na to, że omijam z daleka.
Lubię delikatny kolor różu, jak u tych hortensji od Mirki:


A nieogrodowiskowo lubię czerwień, herbaciany, jakoś mnie przyciągają te kolory, jak magnes
Rok temu, jak byłaś Jolu u mnie, jeszcze ten zakątek czekał na swoją kolej. Po waszej wizycie dopiero go robiłam.

Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy, będziesz mogła porównać
Na huśtawce miło płynie czas... 09:50, 19 lip 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Do góry
Cinderella wczoraj w pączku, dzisiaj już rozwinięta



Eden Rose odpoczywa sobie, wygrzewa w słonku




Louis Odier

Na huśtawce miło płynie czas... 09:47, 19 lip 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Do góry
Wczorajsze

Wedgwood Rose - cuuudna




Baronessa, ulubienica eMa





Podmiejski ogródek 09:46, 19 lip 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
makadamia napisał(a)


Puk puk

Miałam malować szubienicę, ale zamiast skończyć jedno wzięłam się za drugie




Moja córka by nie dała się oderwać genialny pomysł
Tu ma być ogród :) 09:36, 19 lip 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Jakie cisy masz w tych miejscach? I co ile sadzone? Muszę się przymierzyć do wysłonienia mojej drugiej bramy.





Pięknie u Ciebie!!!
Lilie - Lilium 09:26, 19 lip 2017


Dołączył: 19 paź 2012
Posty: 56
Do góry
Ślimaki w zasadzie są wszystkożerne . Może to też być dogasająca wataha poskrzypki liliowej ( wyjątkowo uciążliwy chrząszcz ).

Zastosować środek systemiczny. Który wędruje sobie wgłąb rośliny. Karate zeon,Apacz,Mospilan. Pryskać po 18.









Tu ma być ogród :) 09:19, 19 lip 2017


Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 277
Do góry
lindsay80 napisał(a)


Gapię się na nie za każdym razem jak podjeżdżam pod dom i raczej szybko mi nie przejdzie

A seslerie i miskanty właśnie zaczynają kwitnąć, niedługo zatem będzie kolejna odsłona.





Tak, przedpłocie masz wspaniałe. A co ile sadziłaś seslerie?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies