Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Kwiaty we włosach 14:18, 17 lip 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
żurawko-hostowo







Ogród Małej Mi 2017 14:05, 17 lip 2017


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Do góry
Mala_Mi napisał(a)


O siatce było wyżej...
Założyłam, bo w zeszłym roku nie zjadałam nawet 10 deko z 7 krzewów..

Z tego powodu wycięłam czereśnie i gruszę, bo ogród szpeci, liście do sprzątania, a ja i tak tego nie zjem tylko ptaki lub osy.

Os nie mam tzn jest mało bo i owoców w tym roku nie ma.. jedynie co mam to trochę borówek i chciałabym zostawić Muminkom.

I jakiś cyk-pstryk.. nie doszłam do końca z fotami, bo wpadła na chwilę koleżanka z chlebusiem własnego wypieku .. mam taki co tydzień





Aniu ta hortensja biała to White Dome ? Cudna jest. Ja posadziłam wreszcie u siebie 12 sztuk i nie mogę się doczekać aż podrosną.
Od nowa ... na przekór wszystkim 14:03, 17 lip 2017


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Do góry





Koniec
Od nowa ... na przekór wszystkim 14:03, 17 lip 2017


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Do góry


kulkowisko musiałam ogrodzić, żeby pies mi nie zniszczył, na końcu jest posadzona świdośliwa, taka duża, że na pewno ją widzicie , jesienią dosadzę jeszcze kilka mniejszych kulek.







Od nowa ... na przekór wszystkim 14:03, 17 lip 2017


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Do góry
były białe, w tym roku jedna zakwitła na różowo, dlaczego?



polar bear drugi rok u mnie, ładne krzaczki porosły



Od nowa ... na przekór wszystkim 14:02, 17 lip 2017


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Do góry




Od nowa ... na przekór wszystkim 14:02, 17 lip 2017


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Do góry
anabelki jak co roku leżą, wiązanie do kupy nie pomogło, kwiaty tak duże że przewiesiły się za sznurek i połamały się.
U kogoś widziałam taką metodę, że przy każdej gałązce długi patyk wbity w ziemię, i przywiązany. Pracochłonne ale warto, kilka bambusów miałam na próbę i deszcz nie groźny.


Z ogródka na wsi 14:02, 17 lip 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Do góry

A na gałęzi zawisł dzbanek i czeka.Na zawierającego kfiotka
Od nowa ... na przekór wszystkim 14:02, 17 lip 2017


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Do góry




Od nowa ... na przekór wszystkim 14:02, 17 lip 2017


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Do góry
rozchodniki, takie lubię najbardziej





Od nowa ... na przekór wszystkim 14:02, 17 lip 2017


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Do góry
Witajcie w ten paskudny dzień, zimno i buro u mnie dzisiaj, no ale jutro ma być już lepiej

Uśmiałam się z makijażu na lilii, niestety już przekwita po deszczach.

Przechowalnik poszerzył się o kolejny metr, część jeżówek popikowana, dzisiaj muszę znowu kawałek przedrzeć, jak tak dalej pójdzie to do zimy przekopię cały ugór

Kilka fotek z ubiegłego tygodnia
jeżówki uwielbiam w każdej fazie, będzie ich więcej




Z ogródka na wsi 14:00, 17 lip 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Do góry

Na wrotach zawisł koszyk , czeka na kwiaty, zresztą jak większość klamotów które nazmosilem

Z ogródka na wsi 13:57, 17 lip 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Do góry

Nie wiem co.mnie wzięło.Ale stwierdziłem ze nabierki też się mogą przydać hahaha, dobrze ze to dodatki mobilne to zawsze można je usunąć
Z ogródka na wsi 13:54, 17 lip 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Do góry
Inspirowany bawarią przeniosłem do.szopki.Jeszce to
Z ogródka na wsi 13:53, 17 lip 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Do góry
Klosze oczywiście na lampiony
Lustra, nie wiem czy je wykorzystam. Znioslem je Ale póki co czekają na swoją kolej...
Z ogródka na wsi 13:50, 17 lip 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Do góry
U mnie dzisiaj siąpi. Plus jest tam ze wziąłem się za odnajdywanie rzeczy które można by przerobić i postawić jako.dodatek w ogrodzie. Trochę tego nazwiskiem.Ale chyba nie będę wszystkiego na razie ustawiał bo wydaje mi się Z póki co byłoby za dużo.
Jeżówka - Echinacea 13:34, 17 lip 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry

Ogród w remoncie 13:32, 17 lip 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
I stan rabaty na dziś.

Udało się już pousuwać wszystko co niepotrzebne. Właściwie to jeszcze z boku altany zostały chyba dwa iglaki ale to szczegół. Dziś nawożę kompost. Najgorzej,że pogoda nie pomaga bo ciągle siąpi ale może lepiej,że nie ma upału bo chyba bym padła przy taczkach.
Jeżówka - Echinacea 13:31, 17 lip 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
Jeżówka - Echinacea 13:28, 17 lip 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
Magnus


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies