Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Wizytówka - Małymi kroczkami do celu... 11:59, 16 lip 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
Wizytówka - Małymi kroczkami do celu... 11:58, 16 lip 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
Pasieczysko, w przydomowym ogrodzie 11:54, 16 lip 2017


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 96
Do góry
Pasieczysko, w przydomowym ogrodzie 11:54, 16 lip 2017


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 96
Do góry
motylki

Wizytówka - Małymi kroczkami do celu... 11:53, 16 lip 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry

Sezon 2017 u Hanusi 11:53, 16 lip 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Dziś odwiedziłam ogród bukszpanowy. Oczywiście wirtualnie, ale zawsze jakieś wskazówki z górnej półki, przyswoić można i u siebie. Oglądając migawki z angielskiego raju przeczytałam takie zdanie szefowej, że zmienił się styl nasadzeń ze spokojnych na bardziej jarzeniowe!
Cieszy mnie to niezmiernie, bo u mnie kolorów mix. Niech się tylko rabaty rozkwiecą! A na razie pokażę, co już kwitnie nieco!

Plamy na trawniku 11:53, 16 lip 2017

Dołączył: 16 lip 2017
Posty: 5
Do góry
Witam wszystkich. Mam problem z trawnikami. Mam je w 2 częściach. Na jedbym pojawiają się jasne plamy(jak na zdjęciach). Jak to wyeliminować? Na drugim trawniku natomiast nie podoba mi się jego barwa. Dawałem nawóz florovit do trawy. Może dałem za mała dawkę?( na opakowaniu jest na 1250 m2 a ja dałem na 1800m2). Dodam że mam podlewanie i kosiarki samojezdne. Trawa ma 2 msc i jest z rolki. Początkowo myślalem że to wina tępych nożyków,jednak po wymianie nic się nie zmieniło.
Jak poprawić barwę tej trawy? Ogólnie wydaje mi się ze sporo jest w niej suchej trawy. Czy wertykulacja to dobry pomysł? 2 pierwsze zdjęcia przedstawiaja problem jasnych plam, a ostatnie zdjęcie brzydką barwę drugiego trawnika.

Pasieczysko, w przydomowym ogrodzie 11:52, 16 lip 2017


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 96
Do góry
jeż -ówka
Pasieczysko, w przydomowym ogrodzie 11:51, 16 lip 2017


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 96
Do góry
lawenda

Coś jeszcze, coś więcej... 11:50, 16 lip 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry




Coś jeszcze, coś więcej... 11:49, 16 lip 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Ciągle myślę czy przenieść te kamienie gdzie indziej czy zostawić...





Cisy wołają o cięcie... Może w sierpniu



Trawnik dostał dużo deszczu to się ogarnął, mocna dawka nawozu wiosną jak na razie mu wystarcza

Pasieczysko, w przydomowym ogrodzie 11:49, 16 lip 2017


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 96
Do góry
but na płcie, bo w szfie miejsca nie ma

Pasieczysko, w przydomowym ogrodzie 11:48, 16 lip 2017


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 96
Do góry
mikołaj-ek



Coś jeszcze, coś więcej... 11:47, 16 lip 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry






Pasieczysko, w przydomowym ogrodzie 11:47, 16 lip 2017


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 96
Do góry
jeszcze dzień najwyżej dwa

Coś jeszcze, coś więcej... 11:46, 16 lip 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry


Jarzmianki nadal cieszą





Pasieczysko, w przydomowym ogrodzie 11:46, 16 lip 2017


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 96
Do góry
oczko rankiem
w kojcu zamiast psów kot - Rico
w oczku zamiast ryb kot - Ares (przy oczku)




Coś jeszcze, coś więcej... 11:45, 16 lip 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry


Leżakująca część Anabelle - jak się osuszyły to część się podniosła, ale widać zieloną dziurę - wcześniej były tam kwiaty, musicie mi uwierzyć



Żurawki proszą o wyczyszczenie ich z kwiatów... Ale jak na razie za słabo






Pasieczysko, w przydomowym ogrodzie 11:43, 16 lip 2017


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 96
Do góry
dziwak jak ptak

Coś jeszcze, coś więcej... 11:43, 16 lip 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies