Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 21:33, 15 lip 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Ostatnie widoki dla Oli



Ogrodowe szaleństwo ... 21:31, 15 lip 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Do góry
Obiecywałam sobie, że nie będę zbyt wylewna... ale nie wytrzymałam. Muszę podzielić się tym z Wami.
Tak więc... mój eM uważa, że jestem kopnięta na tle działki (w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Dziś bardzo mocno zaakcentował ten niepodważalny fakt.



Tort i mąż zaj... isty.
Przyznam, że dawno nie dostałam prezentu, o którym pamiętać będę całe moje dalsze żywoto Uśmiałam się do łez. Przecież to cała ja


Podwórkowa rehabilitacja 21:30, 15 lip 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Coraz więcej dalii Franz Kafka na różance.
Nowy płotek daje bielą po oczach.


Inne na różance.
Ogródek Ewy 21:30, 15 lip 2017


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Nallar napisał(a)
Nie wszyscy lubią ten kolor w ogrodach, ale mnie on jakoś nie przeszkadza.




A ja lubię, mam nawet żółtą rabatę z żeleźniakiem, dzielżanami, słoneczniczkami, rudbekią, trojeścią bulwiastą.
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 21:30, 15 lip 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Słodziak

przewodniki turystyczne


Beskidzkie marzenie 21:29, 15 lip 2017


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Do góry
Trawkowo bukszpanowo, lawendowo



Beskidzkie marzenie 21:25, 15 lip 2017


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Do góry
Kosmosowo cd., liatrowo, werbenowo




Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 21:24, 15 lip 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Beskid wyspowy moimi oczami


widok przez pokrzywy

i skoszone pole
Ogrodowe szaleństwo ... 21:24, 15 lip 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Do góry
Trochę mnie nie było i mam zaległości
oto kilka fotek z działki

Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 21:23, 15 lip 2017


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Skutecznie wypieliłam swoje malwy. Ale chyba znowu je zaproszę. Tylko już w inne miejsce pójdą. Bo poprzednie mi właziły w brzoskwinię.

Haniu moje wybrały sobie dobre miejsce pod garażem, osłonięte od wiatru

Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:22, 15 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
szersze kadry



Podwórkowa rehabilitacja 21:21, 15 lip 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Korzystając z ostatnich promieni słoneczka parę ujęć ogródka.
Popikowane jeżówki, kocimiętki i lawendy.

Hortensja Bobo

Powojnik Krakowiak
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 21:21, 15 lip 2017


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
barbara_krajewska napisał(a)
Aniu, kępy liliowców masz sporo rozrośnięte, no i bogactwo kolorów.
Malwy to pewnie samosiejki? To ich domena, że raz posiane odnawiają się co roku. I zaskakują kolorami. Lubię ich wysokie formy, ale drażni mnie rdza, którą co roku łapią. Czy jest na nią lekarstwo?

Basiu miałam rozrośnięte bardziej, ale w ubiegłe lato zrobiłam przecinkę, bo nie można było przejść, obdarowałam znajome, teraz śmieję się, że u sąsiadki są małe Wojsławice, wybrała dla nich piękne słoneczne stanowisko

Kilka świeżych, znaczy się dzisiejszych portrecików










Beskidzkie marzenie 21:20, 15 lip 2017


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Do góry
Hortensjowo.....

Na razie kwitnie tylko anabelka....



Vanilka




Polar bear




Early sensation



Limki


Mirkowy ogród (początki) 21:20, 15 lip 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
Mirka napisał(a)
Trawkowo
Rozplenica Black.





Piękna trawka.Długo trzyma fason ?
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 21:19, 15 lip 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Leśne ścieżki...to głównie lasy bukowe



Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 21:13, 15 lip 2017


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
jolanka napisał(a)
Ale mi się te zdjęcia pszeniczno słoneczne podobają Obraz gotowy

Lubię zachody słońca, kiedyś częściej robiłam takie fotki, teraz gdzie się nie obrócisz pełno linii przesyłowych, które burzą harmonię



Ogródek Ewy 21:11, 15 lip 2017


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10548
Do góry
Nie wszyscy lubią ten kolor w ogrodach, ale mnie on jakoś nie przeszkadza.





A to dla Katki, z pozdrowieniami.

Sosennka

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 21:11, 15 lip 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Nie dziwię się że widoczki Ci rekompensują niemoc. Takie widoki wiele mogą Buziaki zostawiam

Siostra mamy widoczki i są super
My ostanio ruszyliśmy na te widoczki...byliśmy na Ciecieniu...pochodziliśmy po Beskidzie wyspowym z przyjaciółmi


eM latał dronem

Mieliśmy fajnych towarzyszy
Słoneczny Ogród 21:09, 15 lip 2017


Dołączył: 05 lip 2011
Posty: 85
Do góry
SlonecznyOgrod napisał(a)
Nie wiem co to za kwiat, rośnie w tym miejscu już kilka lat, samo się wysiało pod iglaczkiem.

A to mi wygląda na krwawnicę. Możesz przesadzić ją w okolicę oczka.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies