Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród Loczka 22:03, 12 lip 2017


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Do góry
Ogród Loczka 22:02, 12 lip 2017


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Do góry
Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 22:01, 12 lip 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Do góry
polinka napisał(a)


Angel, porosną na 100%

Zobacz jakie mikruski sadziłam.

Sierpien 2015



I po roku-sierpień 2016




Czyli za rok będzie u mnie szał danicowo-silverowy ( z czego ogromnie się cieszę )

ps. Wiosna zimna była przecie to wiadomo, że Twoje trawy w porównaniu z poprzednim lipcem... jezu jakiego odpowiedniego słowa użyć... mniej okazałe o! Choc i tak piękne
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą 22:00, 12 lip 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Do góry
Muszę przyznać się po cichu do pewnego niecnego uczynku - dzisiaj przy kancikowaniu trawnika ukradłam eMowi 18cm na całej długości trawnika Fakt, że przy tak małym ogrodzie nie jest te 18cm x 10 mb. bez znaczenia. Dla mnie na plus dla eMa na minus Hmmm...Ciekawe czy zauważy?


W trakcie pracy chciałam chwilę przysiąść na tarasie aby odetchnąć a tu taki olbrzymi (co najmniej 4 cm długości) jegomość wylegiwał się w najlepsze. Piękny... ale jednocześnie straszny
Brrrr... Szybko zrezygnowałam z odpoczynku
Fakt, że przerażają mnie wszelkiej maści robale
Ogród Loczka 22:00, 12 lip 2017


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Do góry
Ogród dla moich synków 21:58, 12 lip 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Do góry
Kasiu, a one nie miały być czarne? To nic, i tak są piękne.


Busz! Nawet chwasty nie mają szans



Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa 21:55, 12 lip 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Do góry
Ostatnio udało mi się zrealizować kilka pomysłów:
- zamocowałam siatkę maskującą na leśnym ogrodzeniu na tyłach,zabezpieczy także przed wiatrem
Siedząc na tarasie mam taki widok ! aż prosi się o drzewa o kulistych koronach przy płocie aby przesłonić widok sąsiednich zabudowań,jak myślicie?


- ogoliłam 10 szt jałowców i będą z nich kulki na pniu/wykorzystam w innym miejscu/
Ogród dla moich synków 21:53, 12 lip 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Do góry
Zostawiam Wam kilka zdjęć





Podwórkowa rehabilitacja 21:52, 12 lip 2017


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10548
Do góry
ryska napisał(a)

Na koniec z dedykacją dla Ewy-Nallar zawilec


Ależ bardzo dziękuję.

Postaraj się proszę zebrać nasionka z tego jasnego Kłosowca.
Zastanawiam się dlaczego się nie wysiał.
Ogród dla moich synków 21:49, 12 lip 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Do góry
Dziewczyny, dół ogrodowy: zakopany, wrzucony do doła, utopiony .... i co tam jeszcze
Działam ogrodowo i wykończeniowo... i jedyna rzecz, co mnie mocno wpienia to nornice i komary (jestem uczuleniowcem). Power wciąż utrzymuje się na przyzwoitym poziomie i juz widać tego efekty
Tu podziałałam ostro i nie ma już chwastów: (rabata w fazie realizacji)

Wsadziłam szałwie

Aureolę

Tawułki


Piękną żółto-obrzeżoną brunerę




Hirutkowy raj:)) 21:47, 12 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Do góry


Hirutkowy raj:)) 21:46, 12 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Do góry
Zjadacz liści moja zmora w tym roku





Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród 21:44, 12 lip 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Do góry
Kochani
Dziękuję zbiorowo za taką dużą ilość miłych wpisów podczas mojej nieobecności!!!!!!
Niestety każdy urlop kiedyś się jednak kończy Po moim zostały już tylko wspomnienia ale takie, które na długo pozostaną w pamięci Wakacje miałam wspaniałe ... długie, rodzinne, w cuuuudownej scenerii ... słońca, rozrywki i wspaniałego towarzystwa nam nie brakowało


Hirutkowy raj:)) 21:43, 12 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Do góry
Mam i ich więcej, ale nie zrobiłam zdjęcia
Takie tam



Annabell


Hirutkowy raj:)) 21:38, 12 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Do góry
Limki



Phantom


Kiku coś tam



Grandiflora
LeŚnicZaNka 21:30, 12 lip 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
Kasiolaaa napisał(a)


Masz naprawdę śliczny ogród i niezwykłe bogactwo róż, poza tym mieszkasz w pięknym otoczeniu, nie to co ja, za płotem okno sąsiada mam a tuje jeszcze małe
Co to za jedna na tej fotce, wygląda jak sztuczna, piękna
Udanego wypoczynku Kasiu
Hirutkowy raj:)) 21:29, 12 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Do góry
Mama Bobo - 2 rok u mnie



Sundae Fraise 2 rok u mnie



Miś Polarny i z prawej Vanilki


Ubiegłoroczne patyczki dzieci Bobo



OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 21:26, 12 lip 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
I zaczynają się hortensje - pierwsza Anabell....

Podwórkowa rehabilitacja 21:25, 12 lip 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
yolka napisał(a)
Krakowiak i tak wygląda ślicznie, mam podobny, nazywa się Mazurek, bobo też śliczna

Tak Mazurek jest podobny. Bobo mam dwie, ta ze zdjęcia ma więcej cienia i lepiej kwitnie. Dałam im nawozu dzisiaj, jak kupowałam to wyglądały jak śnieżne kule.
OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 21:25, 12 lip 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
Liliowce liche w tym roku ....pojedynczo kwitną .....były w poprzednich latach bardziej bujne i miały więcej kwiatów....cóż taki rok...




Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies