Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa 21:31, 18 lip 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
Do góry
Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną 21:30, 18 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
Rojodziejowa napisał(a)
Po nocy następująco pomysły się zrodziły. Postanowilam pokombinować z tym poszerzeniem. Ponieważ dużo nie mogę poszerzyć, to kombinuję tak:

tylko w tym przypadku pasowałoby mi coś wyższego, niż ta trzmielinka wstawiona tylko tak od czapy. Inspiracja zaczerpnięta stąd, ale potem sobie jeszcze te moje ulubione inspiracje przeglądałam i stwierdziłam, że w zasadzie, można by było zrobić tak jak tutaj po lewej stronie idzie sobie żywopłot a potem jest prostokąt zieleni utworzonej z różnych roślin.

A teraz lecę oglądać ostatnio odkrytą szkółkę

Miłej soboty!

Juz doczytalam ze dziewczyny pisaly ze wasko moze daj sam ekran jak tym projekcie (z bukszpanu albo jeszcze lepiej z cisa) a przed nim pasek z runianki.w sam raz do cienie i bardzo elegancko i nowoczesnie
Nadchodzi wiosna - czas na ogród 21:30, 18 lip 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Do góry
dominika_ napisał(a)


Nie wiem jaką masz tutaj aranżację, ale molinie do towarzystwa by pasowały - jesienią murowany spektakularny efekt
Moja działka na Dębowym Lesie 21:29, 18 lip 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
anabuko1 napisał(a)



piękne
Ogród z rzeźbą 21:29, 18 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Tojad się rozwinął, ale zdecydowanie lubi poleżeć na cyprysiku, stanie jednak męczące jest





Rozwary się za to rozszalały:



I jest! Na razie jeden, mam nadzieję, że nie jedyny kwiatuszek zawilca Whirlwind:
Działeczka Asi :) 21:28, 18 lip 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Do góry
asiak napisał(a)
Ten jałowiec chyba planuję wyrzucić, jakoś tak mi nie pasuje on
Wyrzucić?



3 post 2 zdjęcie ja swojego Chińskiego potraktowałam sekatorem
https://www.ogrodowisko.pl/watek/6285-w-oflisowym-ogrodzie?page=222

Byłaś już u Przemka? Zajrzyj
Ogród Mirelli 21:27, 18 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
Takie coś mi wyszło. Rosliny jeszcze małe.

Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 21:27, 18 lip 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
barbara_krajewska napisał(a)
Co za obfitość odmian i barw!

Obejrzałam eukomisy i sądzę, że w tym roku kwiatów nie będzie. Bulwy muszą podrosnąć. A jak u Ciebie?
Basiu nie trać nadziei, właśnie poszłam zobaczyć i okazuje się że są początki kwiatka na samym dnie rozety, jutro zrobię fotkę bo dziś już jest za ciemno

a to zamiast eukomisa
Pszczelarnia 21:24, 18 lip 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Pytanie do Ensaty?

Jak udało Ci się osiągnąć taki kształt u swojego judaszowca? Cięłaś go?

Moje 2 są takie:

W poczekalni judaszowiec 'Ryby Falls', wiem, że będzie o płaczącym pokroju.



Ale 'Forest Pansy' rośnie trochę jak oczary, tj. 2 badylki w kącie rozwartym.



Ogród z rzeźbą 21:22, 18 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
I takie tam

Rozchodnik Chocolate Drop:






Mirelka, Tobie nie dorównuję, ale jeden jest:
Działeczka Asi :) 21:22, 18 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
Ten jałowiec chyba planuję wyrzucić, jakoś tak mi nie pasuje on
Wyrzucić?


Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 21:20, 18 lip 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
kilka fotek z hortensjowego ogrodu. Do wiekszosci nie mam dostepu, bo sa na karcie a karta pasuje tylko do innego lapka a inny lapek zadeponowali goscie i szukaja hotelu na dalsze wakacje.




ta ostatnia taka wiszaca byla
Kwiatowy ogródek Monteverde 21:19, 18 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
barbara_krajewska napisał(a)

Piękny kolor tej róży, wysoka jest?

Róże to masz odporne, mimo obfitych opadów wspaniale się trzymają.
O powojnikach moje zdanie znasz - cierpię z ich powodu.

Basiu metr już ma na pewno to Larissa w tym roku kocury załatwiły mi kilka powojników, szarpiąc je pazurami odbijają ale słabo
Kosmosik Basiu dla Ciebie
no i jeszcze pod kolor borowik ceglastopory znalazłam 8 pięknych okazów
Ogród z rzeźbą 21:18, 18 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Mam jeszcze Green Jewel:








W moim małym ogródeczku - Dorota 21:16, 18 lip 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Mala_Mi napisał(a)
Marudzisz, że mało kwitnie... wcale tego nie widać


Wiesz jak wspominam Twoje ukwiecone rabaty to u siebie czuję wielki niedosyt.




Może uda mi się Ciebie zainspirować i sama zrobisz podobny stroik. Tam są tylko powsuwane gipsówki i lawendy w gotowe wianki.
Kwiatowy ogródek Monteverde 21:14, 18 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Ensata napisał(a)
Ale morze clematisów, przepiękne i liliowce, które uwielbiam. Oczy można nacieszyć kolorami

Właśnie dlatego wstawiam ich zdjęcia, żeby nie tylko moje oczy cieszyły Fajnie, że wpadłaś pozdrówka
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 21:13, 18 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Można autentycznie nie spać przy takim nastrojowym oświetleniu
Ogród z rzeźbą 21:12, 18 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Białe też pomyłka zakupowa, ale też nawet udana:






Zaczynają Glowing Dream, mam nadzieję, że to one a nie kolejna pomyłka:


Ogród z rzeźbą 21:10, 18 lip 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Do góry
Zana napisał(a)
Różowa pomyłka zakupowa, ale nawet udana. Czyżbym miała Butterfly Kisses? Może ktoś rozpozna?





A tu drugi rok siedząca w doniczce kolejna pomyłka-niespodzianka zakupowa, muszę się nad nią jednak zlitować i gdzieś posadzić. Pomarańczowy kolor, hm.. Też nie wiem jak się nazywa.


Jeśli ta pomarańczowa pomyłka będzie wyglądać jak ta różowa to warto się nad nią zlitować Efekt rewelacyjny bardzo ładny róż
Rododendronowy ogród II. 21:10, 18 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Bogdzia napisał(a)


To dzis mniej efektowne kwiaty ale tez je lubię bo długo kwitną i lubia je motyle choc z tymi motylami to zagadka bo w jednych latach jest ich dużo a w innych mniej. Do Ciebie te roslinki nie pasują ale popatrzec na nie mozesz , to nachyłki. Mam trzy rodzaje ale trzeci kwitnie dopiero jednym kwiatkiem , jest u mnie nowy , to prezent od Kondzia.





Miałam piękną kępkę tego pierwszego nachyłka a w tym roku go nie mam czyżby wymarzł? pozdrówka Bogdziu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies