Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem 07:42, 18 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Pawlus napisał(a)


O błędnie wygląda lawendą z pomarańczowymi żurawkami. Bardzo mi się podoba to zestawienie. Jeszcze dopytam o jeżówki wysokie limonkowe za lawendą, jaka to odmiana? Jak wysokie są i czy stoją sztywno?
Moja działka na Dębowym Lesie 07:41, 18 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
zawitka napisał(a)
Dużo kfffiotów masz wszystkie cudne a ja swoim zielonym dobry szkielet ogrodowy robię już trzeci rok i potem dam po kwiatkach .rozsady hortek robię no i hosty to będzie chyba moja trzecia grupa roślin po buksach i cisach .Hosty mam 4 odmiany ale to poczAtek Pozdrówka ślę i lecę do dzieci


E, to już sporo i tak masz kwiatowych.
Ja nie mam tyle traw co wy macie.
Chyba i już 4
Ale różne kwiatowe mam , bo bardzo lubię takowe
Budleja Dawida- ciemno fioletowa Black Knight.Tegoroczny nabytek


Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem 07:37, 18 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Pawlus napisał(a)


Wróciłam pozachwycać się jeszcze raz Twoim ogrodem. Czy to są Butterfly Kisses?
Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 07:11, 18 lip 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Planowany wyjazd do ogrodu chyba sie odwlecze ciut w czasie, Aktualnie mżawka, wydaje się, że chmury idą do gorty i sie przejaśnia.

Miłego tygodnia,

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 06:08, 18 lip 2016


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
malkul napisał(a)

Napisz mi proszę, co to za rośłinka w tych szarych donicach?
Kwiatowy ogródek Monteverde 00:50, 18 lip 2016


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
monteverde napisał(a)

Miałam o lekkim różu jak New Dawn chyba 2 lata temu, ale się zmarnowały te dostałam od znajomej, rozmnażają się przez ukorzenianie łodyżki


Piękny kolor tej róży, wysoka jest?

Róże to masz odporne, mimo obfitych opadów wspaniale się trzymają.
O powojnikach moje zdanie znasz - cierpię z ich powodu.
Moje małe wielkie marzenie 00:32, 18 lip 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry

Życie w wiejskim ogrodzie 00:31, 18 lip 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Do góry
Gardener27 napisał(a)

Na bogato! Gratuluję tak obfitych plonów! I jeszcze te niebieskie łany! Mega!
Moje małe wielkie marzenie 00:11, 18 lip 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
c.d. bieli


Mój 4 arowy azyl... 23:50, 17 lip 2016


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry






Dzisiaj ścięłam tymianek
Moje małe wielkie marzenie 23:48, 17 lip 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
Biało
Ogród kwieciem malowany 23:46, 17 lip 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Do góry


Ogród kwieciem malowany 23:44, 17 lip 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Do góry
Ogród kwieciem malowany 23:43, 17 lip 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Do góry
Ogród kwieciem malowany 23:42, 17 lip 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Do góry
Mój 4 arowy azyl... 23:42, 17 lip 2016


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry






Ogród kwieciem malowany 23:41, 17 lip 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Do góry
Czas na róże



Ogród kwieciem malowany 23:39, 17 lip 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Do góry






Ogród z rzeźbą 23:37, 17 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Na dobranoc:


Mój 4 arowy azyl... 23:36, 17 lip 2016


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Kasiek napisał(a)
Basienko, piekne masz jezowki i wszystko inne

Dzięki

Miło mi Cię gościć.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies