Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 21:54, 17 lip 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry






Przyjazny ogród 21:52, 17 lip 2016


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
Blaski i cienie nowego życia 21:52, 17 lip 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Za to na letniej rabacie zdecydowana poprawa

2013





2014



2015

Jestem w polu 21:50, 17 lip 2016


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Do góry


Piękne, wszystko piękne proszę Pani szczególnie te purpurowe kolorki! Na tym zdjęciu to jakie masz kwiatki? A te białe z następnego posta?
Ogród Małej Mi - sezon 2016 21:47, 17 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Mala_Mi napisał(a)


Jak widzę Igunię to mam zawsze banana na ryjoku (wg Gierczusia)... dziś stwierdziłam, że Duduś jest najbardziej bezproblemowym dzieckiem jakie dane mi było pilnować lub jakie znam.... ale oczywiście Igunia dla mnie będzie zawsze numerem jeden

I spokojny kawaler.. radość bije z twarzy... nie dość że deszcz, to postna buła..ot wakacje u babki


Ależ marzycielskie spojrzenie
Przyjazny ogród 21:47, 17 lip 2016


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
A tutaj przygotowania do zasiewu trawnika. Dojście do ogrodu będzie również od pól, wzdłuż trawiastej drogi rosnąć będą derenie jadalne (już 10 posadzonych).

Ogrodowy song 21:47, 17 lip 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
frezja napisał(a)
W hortensjach jej do twarzy


Super ta kompozycja wyszła!
Ogrodowy song 21:46, 17 lip 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
Przyjazny ogród 21:43, 17 lip 2016


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Teraz sie otwierają. Pięknie . Pozdrówka.

To super . Pozdrawiam

Dziwne zestawienia...



Widoczek na słoneczną część ogrodu.



I cienista część.

Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa 21:42, 17 lip 2016


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
Do góry
Przerwa na kawę... 21:42, 17 lip 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Mira - niby tak, można sadzić doniczkowe przez cały sezon ale już tak miałam, że to co w lipcu sadzone to niestety zmarniało. Stąd moje obawy. Prawda też, że to było w ubiegłym roku w te upały. Ile byś nie lała przy 36 stopniach trudno zachować wilgotność potrzebną do ukorzenienia dobrego. A teraz to lato dziwne. Dużo deszczu lub upały. Brakuje mi pogody tak po 24-28 stopni i słoneczka. A tu albo 16-20 stopni i pada a jak przygrzeje to zaraz 34 stopnie. Tego się boję.

Madzia w teorii miejscówka niezła choć nie najlepsza. Ziemię im wypasioną dałam ale czy się uda, zobaczymy. Na razie wygląda to tak:


Buks do fryzjera musi iść. Brakuje wypełniaczy. Hosty z tyłu chyba przeniosę na inne miejsce. Tu na przodzie sporo słońca. Rabata z umbrą nieskończona bo róży Tradescant lub Wedding Piano brak (nie mogę się zdecydować którą wybrać)

Księżniczka Aleksandra nowe kwiaty ma w zupełnie innym kolorze.

Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa 21:42, 17 lip 2016


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
Do góry
I takie tam



Admirał





Ogród Małej Mi - sezon 2016 21:41, 17 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Agnieszka dzięki za towarzystwo Co dwie nianie to nie jedna.. i melduję, że przeszedł samodzielnie cały pokój.. raz podparł się tylko ręką o róg szklanej ławy



Blaski i cienie nowego życia 21:40, 17 lip 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Po 3 dniach deszczu nareszcie pod wieczór w niedzielę zrobiło się przyjemnie. Więc poszłam do warzywnika pozaglądać i z mojego zaglądania znowu wyszła rewolucja. A miałam tylko obciąć melisę i szczypiorek przekwitły. Za to muszę na rehabilitację powiedzieć że się właśnie za niego zabrałam po 2 latach leżenia odłogiem.

Minimalistyczny warzywnik wygląda teraz tak, że aż wstyd pokazywać



a w 2013 w czerwcu było tak



Ogród Małej Mi - sezon 2016 21:39, 17 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
agata19762 napisał(a)
Ania dumam nad terminem przyjazdu. Dam Ci znać.
Aleja Konstancji bardzo mi się podoba...od dawna.
Coś w sobie ma ten kawałek ogrodu.


Ja też nostalgię kupiłam dorwałam niedawno.
Odgapiłam mnóstwo roślin od Ciebie.
Ania dzięki Tobie zagościły w moim ogrodzie właśnie trawy i jestem w nich zakochana.




Wreszcie podlewa ..miarowo, jednostajnie, bez przesady.. szkoda tylko że cały weekend.. i trzeba było siedzieć w domciu..


Ogrodowy song 21:38, 17 lip 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry


Zakochana w Alden Biesen nic sobie z deszczu nie robi..ta piękność.


W hortensjach jej do twarzy

Przyjazny ogród 21:38, 17 lip 2016


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
Jeżówki zakupione w Wojsławicach na festiwalu traw.



Słoneczniczek



I moje ulubione hortensje.

W basiowie - kiedyś tu będzie ogród... 21:37, 17 lip 2016


Dołączył: 06 kwi 2016
Posty: 489
Do góry
Wróbelki, specjalnie dla Ciebie

Vanilki, ale to maluchy tegoroczne




Limki, z tamtego roku, w tym przesadzone i mocno przycięte na wiosnę




Ogród Małej Mi - sezon 2016 21:36, 17 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Katkak napisał(a)
Akuku . Anuś zrobiłam foty. Luknij w wolnej chwili. I jeszcze poproszę Cię jeszcze żebyś mi pomogła rozpoznać czy roślinki na zdjęciach to siewki jeżówek, czy chwasty .


Jak widzę Igunię to mam zawsze banana na ryjoku (wg Gierczusia)... dziś stwierdziłam, że Duduś jest najbardziej bezproblemowym dzieckiem jakie dane mi było pilnować lub jakie znam.... ale oczywiście Igunia dla mnie będzie zawsze numerem jeden

I spokojny kawaler.. radość bije z twarzy... nie dość że deszcz, to postna buła..ot wakacje u babki

Przyjazny ogród 21:35, 17 lip 2016


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
Od Ani przywiezione siewki w 2013 i 15.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies