Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród Loczka 14:51, 17 lip 2016


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Do góry
Ogród Loczka 14:49, 17 lip 2016


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Do góry
Blyxa i elipsa 14:49, 17 lip 2016


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
Do góry
blyxa napisał(a)
I moja miłość - lawenda









czy ta czerwona roślina za lawendą to bereberys ?
Ogród Loczka 14:48, 17 lip 2016


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Do góry
W oflisowym ogrodzie 14:47, 17 lip 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Do góry
Makao_J napisał(a)
Przesadzanie fajnie wyszło. Podziwiam jednak wytrwałość w przekładaniu tych kamieni.

Aniu wydaje mi się, że jest lepiej. Zastanawiam się, nad zmianą dekoracji pod różą, czy rozbierać to koło? Chciałam te kostki brukowe zamienić na granitowe ale teraz myślę o tym aby je zlikwidować całkowicie...chociaż ono takie dość oryginalne

Ogród Loczka 14:47, 17 lip 2016


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Do góry
Deszczowa niedziela w ogrodzie

Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 14:46, 17 lip 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry






Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 14:41, 17 lip 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry






Jestem w polu 14:40, 17 lip 2016


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Do góry
Warmia napisał(a)
A taki mam widok z okna


Już sobie wyobrażam że zamiast tego zboża są trawniki z owieczkami i różnymi ptakami np pawie a dwa drzewa po lewej bym zastąpił cedrami
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 14:40, 17 lip 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Festiwal kolorów w moim ogrodzie







Moja glebo terapia 14:36, 17 lip 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Do góry
Szalona magnolia wypuściła nowe pędy z takimi ogromniastymi liśćmi nie wiem obciąć czy je zostawić? W sumie to prowadzę ją raczej na drzewko niż krzak bo pod spodem juki i azalie rosną co dwa lata obcinam dolne korony teraz ma dwa pnie i nie wiem czy zostawić ten trzeci co nowy wypuściła czy wyciąć niech się koncentruje na tym co jest

Moja glebo terapia 14:31, 17 lip 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Do góry
Jedno z dwóch drzewek owocowych

Druga to jabłonka idared, która reż ma jabłuszka na razie jeszcze zielone
Mam jeszcze starą gruszę ale ona niestety pomimo obcinania, opryskiwania owoce ma mało spektakularne. Trzymam ją raczej z sentymentu bo to najstarsze drzewo w ogrodzie i na wiosnę zawsze ładnie kwitnie
Kolorowy ogród do kapitalnego remontu 14:27, 17 lip 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Do góry
Moja glebo terapia 14:25, 17 lip 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Do góry
Pierwszy raz zakwitnie mi kaktusik
Kolorowy ogród do kapitalnego remontu 14:25, 17 lip 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Do góry
Moja glebo terapia 14:23, 17 lip 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Do góry
Pomidorki
Kolorowy ogród do kapitalnego remontu 14:22, 17 lip 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Do góry
Moja glebo terapia 14:21, 17 lip 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Do góry
Trochę balkonu

W oflisowym ogrodzie 14:21, 17 lip 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Do góry
Witaj Kamilo
Trafiłam do Ciebie od Marty z "Jestem w polu"
Przejrzałam cały wątek i jestem pełna podziwu. Po pierwsze dla Ciebie, za siłę i energię mimo różnych problemów, prace brukarskie w mojej głowie się nie mieszczą, chociaż też pracy się nie boję Po drugie podziwiam ogród-busz, pełen różnorakich roślin, zadbany, ładnie skomponowany i przyjazny dla ludzi i zwierząt, do tego warzywniak, wiele młodych dziewczyn woli tylko ogród rekreacyjny, dlatego podziwiam Twoją chęć do uprawiania warzyw i owoców , zresztą ta część ogrodnictwa najszybciej przynosi wymierne i smaczne efekty

A teraz, proszę uświadom mnie co to jest "miś polarny", bo tego w żargonie ogrodowiskowym, jeszcze nie widziałam

kamila66 napisał(a)
Kupiłam ML i misia polanego nie mogłam się powstrzymać


Fajnie prowadzisz ogórki ja stosuję siatkę leśną

kamila66 napisał(a)

Trzy bambusy związane ze sobą, wiązanie stanowi później opór dla sznurków od ogórków, dzięki temu sznurki się nie zsuwają. Sznurek powinien być taki jak do snopowiązałek ale ja takiego nie posiadam. Przywiązuję sznurek do ogórka, robię luźne oczko, które zatrzymuje się na pierwszym liściu, naciągam do bambusa i wiąże u góry na tym koniec pracy .



Na koniec chciałam zapytać odnośnie "Weekend w Rosarium", chcę się tam wybrać w niedzielę, czyli drugiego dnia, powiedz mi, czy będę tam mogła zrobić jakieś zakupy?

Pozdrawiam serdecznie
Ogród pewnej ogrodniczki 14:16, 17 lip 2016


Dołączył: 08 mar 2015
Posty: 950
Do góry
Trawa obraz nędzy i rozpaczy ale w tym roku jej odpuszczam.
Generalnie w tym roku wszystko odpuściłam.


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies