Dziś wyjątkowy dzień, bo moja Córcia dostała się na wymarzone studia do wymarzonego miasta Jedna hortensja z innego źródła niż te różowe ma ciekawy lekko fioletowy kolorek.
Cóż mogę powiedzieć, pewnie sajgon, albo coś w tym stylu jak u mnie. Dziś przegląd hortek, no dobra, powiedzmy sobie szczerze, mini przegląd Vanilka Limka Phantom
I na koniec - uwaga dla osób o słabych nerwach - rozpoczęłam rewolucję obszaru za oczkiem, o jest co robic - wychodzę z takiego stanu:
Ja na szczęście nie mam wiaty bo strach pomyśleć co by tam było
Witajcie Wracam ze swoim trawnikiem (sportowa mieszanka Brandenburga), któremu dziś stukają równe 2 tygodnie, a który prezentuje się jak poniżej: Czy sądzicie, że obecnie wysiana trawa da radę gęsto zakrzewić takie miejsca? Po przestudiowaniu forum planuję skosić trawnik za jakieś dwa tygodnie (niech dojdzie do przepisowych 10 cm). Potem powtórzyć jeszcze koszenie ze dwa razy obserwując te słabsze miejsca i potencjał trawy do ich zakrzewiania. Jak będzie łysawo to po trzecim koszeniu zrobić dosiewkę. Dobry plan?