Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

Nallar 18:14, 16 lip 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Wyciągnęłam łapkę po nasionka kosmosów, widać?
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
19:47, 16 lip 2016
ryska napisał(a)
Dziś wyjątkowy dzień, bo moja Córcia dostała się na wymarzone studia do wymarzonego miasta
Jedna hortensja z innego źródła niż te różowe ma ciekawy lekko fioletowy kolorek.




córci gratuluje

a znasz jej nazwę ...bo na fotce kolor mój wymarzony
AnnaCh 19:55, 16 lip 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Reniu bardzo ładnie u Ciebie z tą donicą
Przedogródek też się pięknie prezentuje
____________________
Ania - Malutki pod lasem
ryska 18:45, 17 lip 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
Basiu, Ewo-Luteczko, Aniu miło mi, że Wam też się podoba moja realizacja
Ewo-Nallar masz nasionka jak w banku.
Justyna dziękuję w imieniu Wiki, hortensje mam dzięki uprzejmości koleżanki. Tą którą zacytowałaś mam od jej znajomej, bo pies urwał łodyżkę, przyniosła mi to i tak oto jestem właścicielką wszystko nn
Miło, że zaglądacie. Dziś byłam na grzybach, same szlachetne choć ogólnie mnóstwo szatanów. Gdyby były jadalne miałabym cały bagażnik

Miłej niedzieli
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Dorota123 22:31, 17 lip 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Twój przedogródek pięknie się prezentuje.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
tulucy 07:05, 18 lip 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Gratulacje dla córki
Kolejna mama, która chyba w podstawówce zaczynała z dziećmi

Floksika masz innego takiej nazwy nie mam


____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Ivvvona 22:34, 18 lip 2016


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
I ja dołączam z gratulacjami dla Wiki Ślicznie ci wszystko rośnie i bujnie kwitnie a hortki to już olbrzymy. I mysie uszy już zakupione - super
____________________
W ogródku Iwony
ryska 21:18, 19 lip 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
Witajcie
Salon pomalowany, Siostra mi pomogła. Ogłaszam koniec remontu
Dorotko dziękuję. Ale mam u Ciebie zaległości, jutro nadrobię.
Lucy z tą podstawówką to przesadziłaś ale dwa lata po liceum to już pasuje.
Jak na te czasy to i tak bardzo wcześnie. Oczywiście wszystko ma swoje plusy Ooo nie trafiłam z floksikiem
Iwonko dzięki w imieniu Wiki, dziś składała papiery i się wzruszyła.
Zobaczymy co będzie dalej.
Myszki kupione ale nie posadzone. Może jutro dam radę ale priorytet to ogarnianie bałaganu w domu.
Dla Was hortensja Bobo. Zakwitły lilie i kosmosy ładnie wyglądają oraz liatry fioletowe. Może jutro zdjęcia zrobię?

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Gruszka_na_w... 21:58, 19 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Mam sentyment do tej Twojej maturzystki, bo pojawiła się w naszej pierwszej wymianie poglądów na temat starych fotografii. Bardzo się ciesze, że udało jej się spełnić marzenia. Gratuluję mamie i córce.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Zana 22:16, 19 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Dobry wieczór Reniu. Teraz ja będę stałym podczytywaczem Twojego wątku. Bardzo mi się tu podoba. Szpaler hortensjowy normalnie mnie powalił a kącik wypoczynkowy przeuroczy. Ławeczkę przed miskantami doskonale sobie wyobrażam. Bardzo nastrojowy jest Twój ogród
A i tawułki Twoje faktycznie identyczne jak moje, więc chyba mam te co chciałam mieć. Pozdrawiam
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies