Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Miłkowo - sezon 2016-2022 11:42, 15 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
i z drugiej strony powtórka, tylko biały ma byc inny, na razie zero kwiecia
a w środku montany po każdej stronie łuku, może za 2 lata efekt będzie


a tu pokaz siewek rozplenicy Black Beuty, były takie, jakie wysyłałam innym
moje takiej wielkości

zbliżenie i obok kolejna, psy ją podjadają i czuby zjedzone
w tle rozplenica Samba

jednak jakieć cynie będą
czekałam na te fioletowe
Miłkowo - sezon 2016-2022 11:33, 15 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
U mnie po rannym obchodzie widoki nieciekawe, pełno gałęzi, liści, nasion, konarów, bajzel na nowo, pozamiaatne place i wjazdy, zawalone brudem, nie ma śladu, że codziennie po kilka godzin zeszło na sprzątaniu, zatem zamiast plewić i ciąć, zaczynam od nowa sprzątanie....i jak tu się wyrobić

kocanki mam nie pierwszy raz
ale pierwszy raz widzę aby kwitły

róza Charles Austin pięknie wytrzymała deszcze, za to mur namokniety i uciapany wybijaną ziemią
powojniki łuki zarastają
pewnie byłyby ładniejsze odnowione, ale nie ma czasu, a powojniki tak je zarosną


przeplata się Summer Snow i Sweet Summer Snow
Ogród pod Borem 11:26, 15 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
Do góry
Dominika, kiedyś prosiła o zdjęcie pomalowanego kominka.
Co prawda lekki bałagan, no ale... budowa


Jak założę kratki i posprzątam to wrzucę kolejne
A na parapetach ogrodowo - krzaczki papryczek ostrych
Miejsko & sielsko 11:26, 15 lip 2016


Dołączył: 26 cze 2014
Posty: 720
Do góry
ewakatowice napisał(a)
Dziękuje wszystkim za cieple słowa, za ogrodowa Grupę Wsparcia Onkologicznego

Dzis mój dzień, zakończyłam procedury i z wynikiem końcowym ZDROWA i oby do przodu...

Wklejam na chwile moja wczorajsza twarz





Wspaniale Ewciu,zachwycałaś się Malkulką a sama jesteś niezłą lachą. Ciszę się z Tobą, miałaś tylu wspaniałych ludzi wokół, którzy Cię wspierali i mają niezłe "chody" na górze. Buziol wielki-pomacham Ci jutro nad ranem.
Kamienny ogród patykiem malowany 11:15, 15 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Sylvana napisał(a)
Hibiskus będzie kwitł wielkimi jak talerze kwiatami








Wow, a co to za hibiskus jest? Ogrodowy? Jaka odmiana? Takie piekne czerwone ma liście

Piekne foty, masz wyczucie Idę oglądać dalej
Marzenia i plany vs. rzeczywistość 10:58, 15 lip 2016


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Do góry




Motylku o ta rabatę mi chodziłoNo jak można mieć tak bezczelnie pięknie
OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 10:56, 15 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
I kilka widoków z szerszego planu........na chwasty w trawniku nie patrzymy....poza tym trawnik nie obciety bo pada co dzien...






OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 10:53, 15 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
I trawiasto...........


OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 10:49, 15 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
Hosty pod lasem tworzą juz niezły busz...


Annabell też.........


OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 10:47, 15 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
Róza Pastella odwdzięcza sie za przesadzenie jej w bardziej słoneczne i luźniejsze miejsce


I takie tam lawendowe impresje....widać jak wiatr szarpał roślinami....


Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa 10:44, 15 lip 2016


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
Do góry
Luteczka napisał(a)
Takie tamy ciąg dalszy



Tworzy się rzeka lawendowa



I druga





Super ta rzeka lawendowa też mi się taka marzy, może za rok
OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 10:44, 15 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
I ogniste jeżówki z liliowcami i ogólnym bałaganem....


I jeszcze jeżówki .........
OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 10:42, 15 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
I liliowce.........




OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 10:40, 15 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
Wczoraj u nas padało i strasznie mocno wiało, podmuchy przyginały do ziemi moja hortke na pniu i inne rosliny, tak że musiałam je dodatkowymi wspornikami zabezpieczyc....ale pomiedzy deszczami udło mi sie strzelic kilka fotek

Oto hortusia na pniu szarpana wiatrem, powyginana pod ciężarem mokrych kwiatów ale cudnie kwitnaca ...



Ranczo Szmaragdowa Dolina 10:27, 15 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

Szukam
mam taka jak kwitnie

to na tej rabacie przykrywa zrębki

to mam taką samą, będę próbować obsadzać wgłębnik, bo co roku gorzej wygląda.
Moje małe wielkie marzenie 10:18, 15 lip 2016


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Do góry
Toszka napisał(a)
mam zdjęcie poglądowe, ale ostrości to ono nie ma


Ależ masz cudności te hortensje. Na instruktarz ciecia wiosna też się zapisuję.
Ogródkowe perypetie:) 10:15, 15 lip 2016


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
kolor ma obłędny:
Ogródkowe perypetie:) 10:15, 15 lip 2016


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
co to jest..?


i mój płaczący w domu liliowiec


i jeszcze mam taką:






Ogród przy lesie początek 2012/2013 10:13, 15 lip 2016


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Do góry






Dwie ,noce praktycznie nie spałam ,bo tak mocno padało ,a mam okna dachowe w sypiali .Roślinką jednak ,dobrze zrobiło.
Ogródkowe perypetie:) 10:11, 15 lip 2016


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies