Lubicie drastyczne obrazki?
To prosze bardzo.po deszczach dekady.
Na szczescie wkopalismy w jednym miejscu plastikowy pojemnik,wielka donice z otworami do ktorej naplywa nadmiar wody i do ktorej mozna wlaozyc pompę by wypompowac wode. Wlasnie to robimy.juz poziom wody jest na poziomie kamieni a nie 10 cm nad nimi. Oby dzis juz tak nie padalo