Ooo, Marta, to tak samo jak u mnie w tym roku było! Tylko nie wiem gdzie te zdjęcia...chyba usunęłam
Jak masz tego trawnika tak dużo to kupuj ten na kółkach. Będziesz zadowolona.
Witam dziewczynki
Oczywiscie tylko na chwilke wpadlam do domku,pranie zrobic i takie tam popierdólki
Aparat dalej w naprawie zrobilam telefonem pare fotek lecz za jakosc przepraszam
w ogrodzie pogoda rozna,raczej upałow nie ma a dzis bardzo deszczowo
skoncze pranie i dalej do ogrodu
wszystkim odwiedzajacym zycze i słonka i deszczu-co kto sobie życzy
pozdrawiam gorąco!!!!
Przed altana o nocnej porze
łapać złoto do garnca
Basiu- specjalnie dla Ciebie przykład nawożenia trawnika w wykonaniu mojego eM
Musze jednak przyznać, że jemu "pasy" wyszły soczyście zielone, mi wychodzą wściekle...żółte
Wiem Irenko że ty ciecia sie nie boisz ja też dlatego ciachnę ciut.W zeszłym roku dostałam malutkie sadzonki innego berberysa ciachnęłam od razu jak sadziłam i teraz na wiosnę przycięłam.Dziś wyglądają tak
Dziękuję Irenko
Że ekspansywna, to już wiem , jak tylko przestanie padać - sekator w dłoń , chociaż wczoraj zobaczyłam, że nastał jej czas powtórnego kwitnienia, ale zawsze mogę skrócić te niekwitnące pędy
Zawsze mówiłam, że twój wielki, bop pamiętałam, że dużo większy niż mój, nie zazdraszczam, choć jak zrobisz sensownie, może mniej pracy będziesz mieć, niż ja u mnie było stare i robiłam nowe, to dość trudne zadanie, ale jakoś się zgrało
u mnie tam jeżówki padną, musi być coś bardziej wytrzymałego, jeśli codziennie tam nie podleję, wszystko leży na płask, a podlewania mam już po dziurki w nosie.
Aktualnie od nocy non stop leje, to na długo choć jedna robota odpadnie
Śliczne a ja tyle posiałam i nic, ślimory zżarły
Juz nic nie sieję, bo golasy masowo atak przypuściły, nie wiem czy jak leje, granulki niebieskie się sprawdzą?