Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród Małej Mi - sezon 2016 06:32, 14 lip 2016


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Mala_Mi napisał(a)
Poddaję się.. nawet nie zerkam kto jeszcze mi zajrzał.. dobranoc..





bardzo romantycznie
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:11, 14 lip 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Przekwitające krwawniki w roli głównej

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:10, 14 lip 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:09, 14 lip 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Cyknęłam wczoraj jeszcze hortensje......... różowością zgrały mi się niechcący z floksami



Moje ukochane miejsce na ziemi 06:04, 14 lip 2016


Dołączył: 10 maj 2015
Posty: 580
Do góry
agata19762 napisał(a)
Dzisiaj przed południem przycięłam wszystkie róże.
W ubiegłym roku kupiłam w obi na przecenie za 5zł taką różę. Rośnie jak wielkokwiatowa pięknie pachnie. Kwitnie obłędnie...na jednym pędzie ma po 6 kwiatów podobnych do piwoni. Nie znam nazwy




Róża śliczna
Moje ukochane miejsce na ziemi 06:02, 14 lip 2016


Dołączył: 10 maj 2015
Posty: 580
Do góry
agata19762 napisał(a)

Część Agata,
Fajne zakupy - jedne z moich ulubionych roślin
Niestety, jeżówkę tym roku wiatr mi połamał
Pozdrawiam
Tu ma być ogród :) 03:58, 14 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry

O to ujęcie mi chodziło - zapomniałam zacytować
Mój kaszubski mikrokosmos 01:01, 14 lip 2016


Dołączył: 14 lip 2016
Posty: 28
Do góry
Witam wszystkich pozytywnie zakręconych "na zielono" z mojego kawałka Kaszub
Ogródek z futrzakami i kamieniami 00:53, 14 lip 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry
tutaj rownież
Ogródek z futrzakami i kamieniami 00:24, 14 lip 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry
Anda napisał(a)
Ewuś pooglądałam sobie ostatnich parę stron i ponapawalam sie widokami Pięknie masz. Szkoda, że Ci trochę gruntu ubyło. Swierkową mam na myśli.
Może kiedyś będziesz miała chwilę i zrobisz spis róż wraz z opisem subiektywnym danej róży i zdjęciem
A jak rosną u Ciebie nowości Austina? Przepuściłam ich fotki?


Prędzej zimą , bedzie wiecej czasu .
Z nowości Austina to rosną bardzo różnie, jedne juz przekwitły, a inne zaczynają swoje 1 lub 2 kwitnienie .Niektóre mnie urzekły bardzo, inne mniej

dla Ciebie Ancient Mariner umęczony deszczem

Ogród Małej Mi - sezon 2016 00:12, 14 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Poddaję się.. nawet nie zerkam kto jeszcze mi zajrzał.. dobranoc..


Ogród Małej Mi - sezon 2016 00:11, 14 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Kasya napisał(a)


o masz...a u mnie tak lało ze jeszcze takich kaluz nie widzialam...
stellę mam, dokupilam jeszcze na probe little lassie i rozowym fiolecie
szukam czegos pod tulipanowaca kolo pomaranczowo zolto fioletowej rabatki


Szukaj... wybór jest ogromny..

Pełny Yeloww River.. niezawodny.. i sztywny..

Ogród Małej Mi - sezon 2016 00:09, 14 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
jolanka napisał(a)
Muszę swoje liliowce sfotografować i poprosic o rozpoznanie Dlaczego w szkółkach często jest: liliowiec


Ja nawet swoich nie odróżniam.... muszę poszukać liliowca Ania.. faktycznie taki kupiłam..

Już przekwitłe w większości i nie oczyszczone.. ale jak kwitną to piękny bukiet .. jeden wielki i 2 miniaturowe.. wszystkie żółte ..

Ogródek z futrzakami i kamieniami 00:09, 14 lip 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry
Kindzia napisał(a)
Pozachwycałam się...na prawdę pięknie u Ciebie. Jest co podziwiać


Daleko mi do twoich piękności , ale staramy sie

old port , za nim lavender ice
Ogród Małej Mi - sezon 2016 00:07, 14 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
Któryś z nich jest jeszcze liliowcem 'Ania', przecież.

Wojsławice mają ok. 4000 odmian - dodam dla ścisłości.

Są np. odmiany nagrodzone przez Amerykańskie Towarzystwo Liliowcowe, których nigdzie nie można spotkać, bo mało kto je mnoży - taka ciekawostka. I Wojsławice nie mają ich w kolekcji ale miejsce jest zarezerwowane na rabatach.
Były piękne siewki ze szkółki w Ratowicach, czekające na rejestrację i nazwę. Jeden liliowiec jak wnętrze plastra miodu, może się nazywać Bees Home.

https://www.facebook.com/ArboretumwWojslawicach/photos/?tab=album&album_id=899511650192551





Teraz czas że o Tobie myślę intensywnie..

Kilka pszczółek na kwiatku


Na każdym kwiatku minimum 1 pszczółka


Na czosnkach i lawendzie to już stada..



Ogród Małej Mi - sezon 2016 00:02, 14 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Kasiek napisał(a)
Dzieki za chec wyslania nasion ale bede kupowala u siebie, jeszcze musze dokladnie powybierac i podpatrzec ktora
Dziekuje




Wieczorem koncert świerszczy, a w dzień motyle i pszczółki .. w lawendzie tyle, że bałam się podejść do foty.. ale tak zapracowane, że miały mnie w nosie..




Ogródek z futrzakami i kamieniami 00:00, 14 lip 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry
eee_taam napisał(a)
a dlaczego ja nie bywam w twoim wątku?

dopiero dodałam do obserwowanych ....normalnie królestwo różane i wypasione rabaty masz


Zapraszam wiec w nasze skromne progi

Dzisiejsza MW - ta zakupiona pod wpływem O i fajna jest



Ogród Małej Mi - sezon 2016 23:59, 13 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Sylvana napisał(a)
Super spotkanko...fajne fotki goście porobili...inne spojrzenie zawsze wnosi coś nowego....
Twój ogród jest tak duży i urozmaicony, ciągle kwitnie coś innego więc ciężko mi się połapać którą część pokazujesz na fotach....nowe zdjęcia trochę mi uporządkowały to wyobrażenie....pięknie jest....marzy mi się żeby kiedyś u mnie chociaż w części było tak pięknie

Pozdrowienia zostawiam

Nie jest taki duży, po osobistym kontakcie każdy stwierdza że jest mniejszy niż wyglądało... ale do roboty za duży..zawsze za duzy..


Ogród Małej Mi - sezon 2016 23:58, 13 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Moje ulubione miejsce w ogrodzie Ani


Dzięki za foty.. mi się podobają, i widać że innym też Foty przez dziurkę od klucza ..


Ogród Małej Mi - sezon 2016 23:56, 13 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Basilikum napisał(a)
te fotki innych dopiero pokazuja jak piekny jest twoj ogrod

a liliowcow masz tak duzo, ze az sie w glowie kreci


Liliowce w tym roku strajkują.. za sucho
Te co miały mokrzej są fajne..
Na żółto.. też lubię żółty







regulamin..4 foty na post..
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies