Prędzej zimą , bedzie wiecej czasu .
Z nowości Austina to rosną bardzo różnie, jedne juz przekwitły, a inne zaczynają swoje 1 lub 2 kwitnienie .Niektóre mnie urzekły bardzo, inne mniej
Wieczorem koncert świerszczy, a w dzień motyle i pszczółki .. w lawendzie tyle, że bałam się podejść do foty.. ale tak zapracowane, że miały mnie w nosie..