Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 10:42, 13 lip 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Do góry
nicol21 napisał(a)


Rozpływam się w komplimentach - bo znów będzie zaraz padało to rozpływanie idzie mi dobrze





Rozpływaj się ale bez deszczu. No coś pięknego! paczę i paczę, ehhh piękne!

Te klony to aż Ci współczuję, że musisz wybrać Co jeden to ciekawszy.

Moje ukochane miejsce na ziemi 10:39, 13 lip 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 50
Do góry
agata19762 napisał(a)
Takich gości miałam wczoraj
Buszowały w kompostowniku.





Mili goście na pewno tylko, lepiej nie głaskać za mocno.
Podmiejski ogródek 10:37, 13 lip 2016


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Do góry
Marta, ja też najpierw rozstawiłam wrzosy co 40 cm, a potem doczytałam, że w internetach radzą sadzić co 30 cm i tak też zrobiłam.

Miałam się z Wami skonsultować, zanim posadzę, ale cały misterny plan wziął i poszedł... a to przez firmę, która za późno przysłała towar.
Zamawiałam na początku czerwca, a rośliny przyszły na początku lipca, jak mi akurat zaczął się kocioł związany z Wielkim Wydarzeniem i całe dnie siedziałam na stadionie. Nie było szans ani na forum, ani na sadzenie i skutek tego taki, że w upałach kilka roślin mi tak podeschło, że nie wiem czy odbiją.



Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 10:36, 13 lip 2016


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12202
Do góry
bql3 napisał(a)
witam,


Mam też tę odmianę o którą pytasz to Ci wrzucam fotki klona japońskiego 'Aconitifolium' więc będziesz miała porównanie do swojego:

wisna

jesień


pozdrawiam
Jan


Janie zatem wygląda, że to co myślałam że jest Aconitifolium i mimo tego że nadal mam etykietkę - to Aconitifolium toto nie jest. Nadal jest to ładny klon, ale czy pomożesz mi proszę w jego identyfikacji?
Kilka zdjęć.

Wiosna:


Lato:


Jesien:


Etykieta ze sklepu:


Ogólny pokrój klona: - dodam później.

Moje ukochane miejsce na ziemi 10:35, 13 lip 2016


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Do góry
agata19762 napisał(a)
Pokazały się ogórki w warzywniku więc robię też przetwory na zimę.
nie stosuję żadnych nawozów...wszystko eko


Też sezon ogórkowy zaczęłam nowe zakupy zacne ja bezskuteczne szukam u nas białych zawilcow bo mi tylko jeden przeżył a mus je mieć. Suszy nie zazdroszczę.

Pozdrawiam
Metamorfozy ogrodowe 10:29, 13 lip 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 50
Do góry
Pięknie zmienił się twój ogród. Widać że włożono w niego wiele pracy i zaangażowania.
kamcia napisał(a)
Moja mała metamorfoza

2011


2013


2014


MAJ 2016


CZERWIEC 2016


LIPIEC 2016


Rabata jest jeszcze nie dokończona. Projekt Danusi.
Ogrodowy song 10:29, 13 lip 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
inka74 napisał(a)
Przyszłam zerknąć na różę MW u ciebie. Moje jeszcze słabo pachną, dopiero się rozwinęły tak delikatnie. Pokażesz przerobioną do tej pory rabatkę? Łatwiej zobaczyć, w którą stronę zmierza Ciężko wkomponować dwa niwaki i kulkę żółtą to trzmielina?


Prace stanęły...złapało mnie porządne przeziębienie i siedzę w domu ;(
Jakiś plan już mam i najważniejsze, aby to założenie mnie uspokoiło...w końcu ja na to patrzę )
Moja MW sprzed kilku dni

Moje ukochane miejsce na ziemi 10:27, 13 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Takich gości miałam wczoraj
Buszowały w kompostowniku.



Kolorowe Rabaty Martek 10:17, 13 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
Marta, z pozdrowieniami i zaproszeniem kiedy wpadniesz na kawę?

Ogród KasiWB - część II 10:15, 13 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
Miłego dnia!
Ogród KasiWB - część II 10:15, 13 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry


Jeżówki podbiły moje serce odmianowe, które kupowałam padły, a te rosną i sieją się w tle nasza szkółka cisowa na żywopłoty


Ogród Małej Mi - sezon 2016 10:11, 13 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
KasiaWB napisał(a)


oo właśnie! Twoje moje ulubione rabaty z ramami i kanciki ślicznie Teraz z bliska mogę je zobaczyć
Pozdrawiam


Róże przekwitły wiec nie ma co pokazywać
A wcześniej bukszpan był nieprzycięty ...

Ogród KasiWB - część II 10:10, 13 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
hortensje Limelight mają wysokość ok. 2 metrów


Ogród KasiWB - część II 10:08, 13 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
tyły - wzdłuż tujek po lewej będę robić porządki bo też zrobił się przechowalnik )



porównanie tego miejsca:

w 2012 - i "telebim" z firanki, który wówczas cieniował pozyskanego drapaka bukszpanowego


i dzisiaj
Ogród Małej Mi - sezon 2016 10:08, 13 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Mala_Mi napisał(a)


Mam 2 odmiany żółtych, kwitną długo i obficie, i trzecia najlepsza to Stella d`Oro (chyba tak się pisze). I w odcieniach pomarańczu chyba też 3 lub 4.. wyżej pokazałam cześć.. zdjęcia zrobiłam ale telefonem i nie wyszły.. czyli g..widać.. po południu pójdę z aparatem ale teraz się spieszę w pracy.

To z katalogu

Stella (rok 2015, w tym ładniejsze)


liliowiec Little Bumblebee.. kiepskei foto, ale fajny liliowiec.. drugi jest podobny ale cały żółty.. ale bez nazwy (foto 20102..teraz kępa jest ogromna)


Liliowce miniaturowe chyba obficiej kwitną i dłużej od tych wysokich.

Mówią, że w Polsce deszcz pada.... ja chyba mieszkam gdzie indziej.. ani kropli nadal.



o masz...a u mnie tak lało ze jeszcze takich kaluz nie widzialam...
stellę mam, dokupilam jeszcze na probe little lassie i rozowym fiolecie
szukam czegos pod tulipanowaca kolo pomaranczowo zolto fioletowej rabatki
Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 10:05, 13 lip 2016


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry


Ogród Małej Mi - sezon 2016 10:03, 13 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Kasya napisał(a)
Ale liliowce! a ja kurcze muszę w telefonie oglądać...
Aniu, jakie masz niskie odmiany najmocniej i najdłużej kwitnące ?


Mam 2 odmiany żółtych, kwitną długo i obficie, i trzecia najlepsza to Stella d`Oro (chyba tak się pisze). I w odcieniach pomarańczu chyba też 3 lub 4.. wyżej pokazałam cześć.. zdjęcia zrobiłam ale telefonem i nie wyszły.. czyli g..widać.. po południu pójdę z aparatem ale teraz się spieszę w pracy.

To z katalogu

Stella (rok 2015, w tym ładniejsze)


liliowiec Little Bumblebee.. kiepskei foto, ale fajny liliowiec.. drugi jest podobny ale cały żółty.. ale bez nazwy (foto 20102..teraz kępa jest ogromna)


Liliowce miniaturowe chyba obficiej kwitną i dłużej od tych wysokich.

Mówią, że w Polsce deszcz pada.... ja chyba mieszkam gdzie indziej.. ani kropli nadal.

Ogród KasiWB - część II 10:00, 13 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
Na zapłociu dynie - ozdobne i jadalne



Ogród KasiWB - część II 09:59, 13 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
Boczek od strony tarasu - wszystko co przed nim będzie przesadzone a póki co jest malowniczo )



i ten boczek w drugą stronę
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 09:57, 13 lip 2016


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12202
Do góry
admete napisał(a)


Rany jakie cudne!!!!!!!!!

a Ty Ewelinko masz rękę do swoich


nadrobiłam , współczuję tak długich opadów deszczu

fajne nowe rabatki powstają!!!!

róże w lawendzie bossssssskie

i ta nowa poszerzana z żurawkami bidulkami i kulkami cisowymi super - tylko trzymam kciuki za żuraweczki

buziaki zostawiam


Rozpływam się w komplimentach - bo znów będzie zaraz padało to rozpływanie idzie mi dobrze Nowe rabatki rzeczywiście mi się podobają. Nawet z położoną po deszczu pomponellą. jednak jestem b.zadowolona z jej zakupu. Kwitnie później niż Gertruda czy Leonardo ale to akurat dobrze jest



admete napisał(a)
Ewelina wpisałam sobie tego starfisha i zobacz co mi google rzuciło https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/90/904601/original.png

może takie coś gdzieś upchasz hahahahahahahaha........już wiemy że formowanie Ci wychodzi


haha! nie, aż tak ambitnie do projektu nie podchodzę Ot proste i u góry lekko rozłożyste drzewko mnie uszczęśliwi.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies