Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Połowa działki - czyli mam powoli dość 19:22, 12 lip 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
zawitka napisał(a)


No to się zaczęło !!!!!


I dobrze )
Ogród Mirelli 19:21, 12 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry


Ogród Mirelli 19:20, 12 lip 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
MirellaB napisał(a)


Fajne te bordowe "jeżyki" ..Mirela, co to ?
Ogród z pergolą 19:18, 12 lip 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
nie potrafię robić pięknych zdjęć ale uwierzcie na słowo połaczenie swany i krwawnika kichawca rewelacja


Ogród Mirelli 19:17, 12 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
Rozchodniki wielkie urosły
Połowa działki - czyli mam powoli dość 19:16, 12 lip 2016


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry


Jak rozpoznać nazwę próbuję porównywać kwiaty i widzę różnicę tylko w kształcie czy to wystarczy????? Czy jest jeszcze coś ????
Ogród Mirelli 19:16, 12 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
Połowa działki - czyli mam powoli dość 19:14, 12 lip 2016


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry


No to się zaczęło !!!!!
Ogród Mirelli 19:14, 12 lip 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
MirellaB napisał(a)



Super rabaty
Ogród Mirelli 19:13, 12 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry

Ogród Mirelli 19:08, 12 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
W ogrodzie nic specjalnie nowego się nie dzieje.
Wczoraj burze i nawałnice, ale strat na szczęście nie odnotowałam.
Trochę fotek wstawiam




Miejski ogród w wersji mini 19:07, 12 lip 2016


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Do góry
Zastanawiam się jaki kolor kamienia dać na rabatę z bukiem i kulami. Tutaj przymiarki z szarym grysem.
Ogród KasiWB - część II 19:05, 12 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Do góry
KasiaWB napisał(a)


Jakie piękne zestawienie! Wiem Kasiu, że to tylko przechowalnik ale tak mi się podoba, że musiałam zacytować. Trawa to pewnie ML?
Facelii też troszkę posiadam w tym roku, bzyczki mają niesamowitą radochę
Dzięki za wklejenie "przed i po". Taka matamorfoza jest niesłychanie motywująca dla początkujących ogrodomaniaków
Buziaki zostawiam.
Ogród Mirelli 18:55, 12 lip 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry




Coraz bardziej podobaja mi sie jezowki a Twoja to juz jest ...calkiem miodzio
Ogród Mirelli 18:52, 12 lip 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Do góry
MirellaB napisał(a)

Ja kupowałam wiosną z gołym korzeniem i bardzo się rozrosła na szerokość.
Wstawiam fotkę, ale czy coś widzisz w tym gąszczu?


Ok widać. Dzięki.
Grzyby kapeluszowe na trawniku 18:50, 12 lip 2016


Dołączył: 06 maj 2014
Posty: 111
Do góry

Wreszcie się udało wgrać zdjęcia
Ogród Mirelli 18:48, 12 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
Makao_J napisał(a)

Ok. To zrób zdjęcie całego krzaczka bo chodzi mi o jej pokrój. Moja też niedługo zakwitnie to będę widziała kwiat w rzeczywistym obrazie.

Ja kupowałam wiosną z gołym korzeniem i bardzo się rozrosła na szerokość.
Wstawiam fotkę, ale czy coś widzisz w tym gąszczu?

Komendówka 18:45, 12 lip 2016


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2983
Do góry
I tradycyjnie "pokaz" zakończę zdjęciem pieska. Bronił mnie nad ranem przed cietrzewiami (ujadał pod drzwiami szklanymi od czwatej rano), to odpoczywa w cieniku, tylko troszke dupki zostało w słonku.

Przerwa na kawę... 18:45, 12 lip 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Hortensja Wim's Red - bardzo ją lubię. Ma piękne czerwone pędy i kwiaty, które na jesieni bardzo ciemnieją. Są prawie bordowe. Bardzo wcześnie zaczyna kwitnąć i długo utrzymuje kwiaty. Mocne gałązki choć ich mało. Teraz jest biała z delikatnymi różowymi plamkami. Trzyletnia, ma ok. 140 cm wysokości i ponad 120 cm szerokości. U mnie w naturalny sposób wytworzyła na jednym z pędów wersję na pniu. Korci mnie, aby ją zostawić tylko jako wersję na pniu ale za dużo ma kwiatów na innych gałązkach.
Tu ma być ogród :) 18:42, 12 lip 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
lindsay80 napisał(a)

ale Ci się wszystko rozrosło..wow! to pod umbrami prawda? super masz Edyta
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies