Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku. 23:44, 10 lip 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Do góry
Toszka napisał(a)
Aniu ja już tyle razy pisałam o turkuciu i oborniku końskim - jeśli jest turkuć to i obornik mu nie potrzebny. W przekompostowanym oborniku turkucia już nie będzie (jesli w ogóle był), a w świeżym, ciepłym, pracującym każdy by chciał mieszkać Popatrz w wątku o turkuciu - tam nie było końskiego obornika a turkuć jest.
Ja mam cały ogród na końskim oborniku i turkucia nie mam.
Ja tam niekoniecznie..No ale ja nie jestem turkuciem Fajnie piszesz o oborniku..Przyjemnie pachnie, miły, ciepły... To musi być pasja!
Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:42, 10 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Mala_Mi napisał(a)
I focie z Dorotą



Sorki za wrzynkę w relację

No co Ty
Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:41, 10 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Mala_Mi napisał(a)
Dziękuję za wizytę i tyle ciepłych słów..

Ja napiszę tylko jedno.... masz super fryzurę.. wyglądasz o niebo lepiej

No i może napiszę jeszcze że zapraszam w okresie jak coś będzie więcej kwitło..

I fotki mojego eMusia.. bo ja nie zrobiłam ani jednej..






Za dalię nie dziękuję I za suplement diety też..

Teraz ja czekam na WasBo od zeszłego roku ciut się u mnie zmieniło, ale do Ciebie to mnie lata świetlne dzielą
W oflisowym ogrodzie 23:40, 10 lip 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Do góry


Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 23:37, 10 lip 2016


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Kwiatowy ogródek Monteverde 23:37, 10 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
an_tre napisał(a)
u mnie takie same widoki

Aniu musimy przeczekać

Nelly Moser znowu kwitnie
Ogródek Iwony II 23:37, 10 lip 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Do góry
Iwk4 napisał(a)

Beatko, czytasz wnikliwie
Skutek był taki, że nie dokończyłam pielić i przyszła burza Trzeba było szybko chować narzędzia i do domu biec.
I sama byłam zdziwiona, jak szybko:
19.10:

19.12: Naprawdę nic nie robiłam z ustawieniami aparatu:
Tm zaraz wnikliwie...Wyłapałam najlepsze. "Głodnemu chleb na myśli". A pielenie? Co tam. Może poczekać. Zwłaszcza, że w 2 minuty a świat zmienił się nie do poznania. Takie chmury miałam u siebie, zanim mi trawniczek spłynął po raz drugi. Zjawiskowo.
Ogródek Iwony II 23:36, 10 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Wzdłuż tarasu:





Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:35, 10 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Ogród tak wyjątkowy jak wyjątkowa jest jego Ogrodniczka
i dużo większy niż wydaje się na zdęciach


Dzieciaki też miały świetną zabawę
Kwiatowy ogródek Monteverde 23:34, 10 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
bogumila napisał(a)
Podziwiam "różane stronki" i pozdrawiam .

Bogusiu również pozdrawiam serdecznie zobacz jak pigwa rośnie
Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:33, 10 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
I focie z Dorotą



Sorki za wrzynkę w relację
Ogród KasiWB - część II 23:32, 10 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
Pozdrawiam Was serdecznie!
Kwiatowy ogródek Monteverde 23:32, 10 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
nicol21 napisał(a)
Nadmiaru deszczu nie zazdroszczę, a co więcej łączę się w bólu. U mnie róże baaardzo marnie kwitną właśnie przez ten deszcz - padało codziennie przez 5tyg, teraz mamy tydzien przerwy, ale od jutra znow ma lac

Agapanty też u mnie raptem 2 kwiatki mają, ale tak marne że też szkoda. W ub roku miały dużo większe główki i chyba nawet 3 były. Chyba za mokro i za zimno. Szkoda, bo liczyłam na ładną chmurkę. No cóż - może za rok.

Super kolekcja róż.

Z agapantami to trochę wina pomieszczenia gdzie je przechowuję muszą mieć jasno, a u mnie nie za bardzo z tym światłem w piwnicy znajdę im inne pomieszczenie, chłodne i jasne i na następny rok dadzą czadu a że chłodno i mokro to też ma wpływ u mnie jutro znowu deszcz pozdrawiam
Moja bajka 23:30, 10 lip 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Dziękuję Kasiu, że tak miło nas przyjęłaś, chociaż wcale się nas nie spodziewałaś
Spędziliśmy miłe popołudnie w Waszym ogrodzie. Na pamiątkę kilka wspólnych fotek. Relację z pobytu zrobię u siebie jutro.



W oflisowym ogrodzie 23:30, 10 lip 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Do góry
Strzeliłam dzisiaj 600 zdjęć coś wybiorę
nowy floks


Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:30, 10 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry

w tym ogrodzie ptaki nie boją się ludzi i podlatują na odległość 2 metrów i nie są to bynajmniej gołębie



Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa 23:29, 10 lip 2016


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
Do góry
Jeżyna bezkolcowa



Mam problem z borówkami, nie mają owoców, ani jednego. Podlewanie, nawożenie a one nic. Nie lubią mnie chyba
No chyba że przeszkadza im sąsiedztwo malin i słoneczników.
Ogródek Iwony II 23:29, 10 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Rabata herbaciana...




Kwiatki i rabatki u Elizy 23:29, 10 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Poziomki w kostce?



i takie tam...





W cieniu - zacieniona 23:29, 10 lip 2016


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Do góry
Bogusiu jest na obu zdjęciach ożanka, jutro usunę.

Jest i kłosowiec

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies