Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 17:02, 10 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
moja nowosc, bezodmianowa ale kolorek mi sie podoba



i inne...



Ogród Małej Mi - sezon 2016 17:02, 10 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
eee_taam napisał(a)


przyznam ci rację ...ten rok jest dziwny.

jakie masz przemyślenia?


Przemyśleń mam więcej niż będę mieć sił.... no i trzeba sie zebrać w sobie do pozbywania się tego i owego.

Przy okazji wizyty zauważyłam, że pierwszy rok jak mi grujecznik nie stracił liści.. i to po upałach Chyba się zaaklimatyzował..
Znowu na wsi 17:02, 10 lip 2016


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14163
Do góry
Wolny weekend więc i trochę czasu na nowe obrazki. Na niebiesko :







Ogród Małej Mi - sezon 2016 16:57, 10 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Kasik napisał(a)
Aniu- ale Twoja biała jeżówa daje czadu. Bardzo ją lubię i u mnie w ogrodzie jest jak tylko odkryłam jezówki. Tylko miejsce ma troszkę półcieniste i taki stan osiągnie za jakiś czas No i kwitnie u mnie później.

Lubie oglądać Twój busz. Fajny czas w ogrodzie , kiedy nawet jak coś nie wystartuje lub wypadnie to drugie nadrobi.

Ja do takiego stanu mam lata świetlne.


Bez przesady, bylin na drugi sezon już dają czadu..

A Nostalgia..dobrze, że jest ławeczka, to Aga mogła ją powąchać i obejrzeć. Na dole wszytko już przekwitło.. czekamy na powtórkę..


Ogród Małej Mi - sezon 2016 16:55, 10 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Basilikum napisał(a)
Psikusa Ci ogrod plata ale Nadejda lepsze czasy, jak dla mnie i tak super wyglada 100 x lepiej niz moj


Wygląda, wygląda, tylko nie tak jak powinien...a to boli.. z drugi9ej strony motywacja by znów coś poprawić ..


Ogród Małej Mi - sezon 2016 16:53, 10 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Dziękuję gościom za wizytę.. reszta potem...




Bawarka 16:50, 10 lip 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
Jacques Cartier ?





Mam marzenie 16:50, 10 lip 2016


Dołączył: 02 sie 2012
Posty: 538
Do góry
carex ice dance


hosty giganty


lobelia z własnego siewu


zebrinusy przy świerku srebrzystym, lubię to zestawienie


przetacznik Chista?


bukszpany posadzone 2 lata temu, ostatnio mocno przycięte fajnie się zageszczają


rabata kulkowa do przerobienia





rabata pod tarasem, do dużego przerobienia, trzeba uprządkować kamienisko
Bawarka 16:44, 10 lip 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
Ewa, to ona






Ogrodowa przygoda Łukasza :) 16:30, 10 lip 2016


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Do góry


Łuukaaaszzz uśmialam się z tego kranika jestes niepoprawnym perfekcjonista

Kranik Ci przeszkadza ?? nooo fieszzzz ??

Pozdrawiam, roześmiana i cieszę się,że uszy mam , bo bym się śmiała dookoła ... kranik
Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną 16:19, 10 lip 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Do góry
Ładniej nie umiem



A więc po pierwsze primo
1. Ma być nowocześnie i minimalistycznie, więc ograniczona ilość gatunków w liczbie 3:
- Kolumnowy cis pospolity Robusta (lub inny kolumnowy) posadzone niesymetrycznie względem drzwi wejściowych, bo nie chcemy symetrii, prawda?
- Pomiędzy cisami kostki z Derenia białego Elegantissima (ale mógłby być też Aurea, który jest żółty, jeśli lubisz)
- W nogach cisów narysowałam Hakone, ale biorąc pod uwagę fakt, że to front, czyli reprezentacyjne rabaty, które powinny być przy okazji zimozielone, to może dać jednak runianke, albo liriope, albo carexy jakieś... Hakone jest raczej brzydka zimą.

Zimą pędy derenia będą czerwone pomiędzy zielonymi kolumnami cisów i dajmy na to runianką
No i nie da się ukryć, że moja koncepcja wymaga poszerzenia rabat na głębokość
Co myślisz?
Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa 16:18, 10 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Do góry
Teraz mam trudniejsze miejsce do zaprojektowania,chodzi o teren pomiędzy domem a bud.gospod.,jest tu także oczyszczalnia,którą trzeba ukryć.Tu jest patelnia cały dzień i ten skrawek będzie widoczny z tarasu.W grę wchodzą odporne rośliny:napewno trawy, tylko jak to ułożyć...

Przerwa na kawę... 16:15, 10 lip 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
inka74 napisał(a)



Drzewko bordowe na tej fotce...to o czym pisałam.

Patrzę, patrzę i taki wniosek, że drzewko z żółtym wybarwieniem fajnie by rozjaśniło zieleń
Bawarka 16:10, 10 lip 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
I jeszcze takie





Bawarka 16:08, 10 lip 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry


a takie sa listki


i kolejne dziekie orchidee



Bawarka 16:05, 10 lip 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
I roslinnosc ktora spotkalam wysoko w gorach

Ostatnio znalazlam na Ogrodowisku pieknego kwiatka ( przyznac mi sie tu zaraz u kogo to bylo ) I prosze, kolejny znaleziony w gorach...
Pierwszy byl Hani, teraz...Jarzmianka




Haniu prosze o pomoc w znalezieniu nazw




Bawarka 16:01, 10 lip 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
Wiecej fotek zamkow, okolic i innych zakatkow Bawarii tutaj

https://www.ogrodowisko.pl/watek/5743-bawaria






Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa 15:59, 10 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Do góry
Kasiu dziękuję za odwiedziny ogród Beaty znam dobrze, Tytania praca ale jakie efekty!! to jeden z tych ogrodów które mam w zakładce.Ziemia tylko wygląda na ładną, jest piaszczysta i szybko wysycha.Mam cały dzień słońce i trudno było założyć trawnik. Narazie mam tylko część warzywną,żywopłot na końcu działki,bo od tamtej strony zaczynaliśmy porządkować teren,ponieważ budynek gospodarczy był jako pierwszy.Jesienią założyłam część rabaty przy płocie z tawułek,pięciorników,kocimiętek i hortensji a niedawno przedłużyłam tę rabatę i wygląda to tak.Wiem, że powinno się zakładać ogród kompleksowo ale nie potrafię siedzieć spokojnie i czekać aż budowa się skończy.Chyba mnie rozumiesz prawda?
Typografia ogrodu 15:57, 10 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
a o mateczniku zapomniałam a właściwie jednym z dwóch

Bawarka 15:56, 10 lip 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry




Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies