Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną 12:10, 10 lip 2016


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 10934
Do góry
Ja natomiast wykombinowałam coś takiego:

Idąc od lewej:
Pseudosasa japonica (oczywiście z barierą, bo ten dziad ekspansywny)
Pasek Carex morrowii "Ice Dance"
Za winklem:
Runianka japońska
Box (może się uda mu zrobić wymiary 120x120cm) z chabaziami:
Dereń biały 'Elegantissima' często przycinany coby się nie rozrósł za bardzo
Pieris japoński
Ostrokrzew
Jakaś zimozielona i supermrozoodporna paproć

Jeszcze tylko muszę wymyślić coś za wejściem ale najchętniej bym tam dała następnego bambusa Sasella gałęziastą.
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 12:09, 10 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Justyna, Kasiu, Sylwio, Gosiu, Katko...serdecznie Wam dziękujemy, że mogliśmy z Wami i Waszymi rodzinkami spędzić ten sobotni czas, smakołyki od Was były bardzo pyszne, a ciasto Gosi mam jeszcze na podniebieniu..."niebo w gębie" zabawa była przednia, pogoda dopisała, dzięki Wam naładowałam się optymizmem...dziciaczki umiliły jeszcze nasze spotkoanie

Od dziewczynek dostałam roślinki i fajne pamiątki


Moja bajka 12:09, 10 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Do góry
Katkak napisał(a)

powoli zaczy nają floksy

Piękna hortensja,świetne spotkanie podrowionka zostawiam przy niedzieli.
Moje małe królestwo 12:07, 10 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Do góry
olga80 napisał(a)
i jeszcze taki widoczek proszę nie patrzeć na brak kancika ale nadal to moja pięta achillesowa



Pomponella cały czas kwitnie




i laguna bezustannie kwitnie




ads/p/119/1192534/original.jpg[/img]

Dziś jadę do CH może będą jakieś jeżówki moje wszystkie zakwitły na żółto hmm a kupowałam jako różowe

Teresko pięknie u Ciebie, Liliowce zachwycają.Moje jeszcze w pąkach.
Ogród Mirelli 12:04, 10 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Do góry
MirellaB napisał(a)
Hortensje ogrodowe trochę kiepskie w tym roku


Kiepskie???to chyba moich nie widziałas.
Ogród Mirelli 12:03, 10 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Do góry
MirellaB napisał(a)
I takie różne ujęcia



Floksy rewelacyjne, piękny kolor!
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 12:00, 10 lip 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Na forum pojawiaja sie dyskusje o lawnedzie viva. Ja osobiscie jej nie lubię, sprawdza sie u mnie tylko na przedplociu
Jest wielka, pokłada sie i ma za jasne kwiaty. Mozna ja sadzic tylko samocdzielnie jako szpaler (nie bez przyczyny nazywana jest żywopłotową ) w przeciwnym bowiem razie zdominuje inne rośliny






Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 12:00, 10 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Do góry
Anusia napisał(a)


Obejrzałam. Moje w ilości 10 sztuk na murku poglądowo.






Cudnie te różyczki wyglądają, pozdrowionka zostawiam przy niedzieli
Szmaragdowy Zakątek 11:42, 10 lip 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Do góry


Ma prośbę naszej nowej koleżanki Moniki, zdjęcie podpisuję, żeby mogła nas łatwiej zapamiętać i żeby na drugim takim spotkaniu od razu wiedziała kto jest kto….
Stoją od lewej: Danusia (na razie bez swojego wątku, ale ciągle mamy nadzieje, że to się zmieni), obok nasza kochana Bogdzia, potem Monika (Monka), Kasia (też niestety bez wątku, za to z cudownym ogrodem), Ania (anna_t), dwie Agaty (Z Pszenicznej… i ZieloneWrota), Mariola (paniprzyroda), Małgosia (Margarete).
Dolny rząd: Karolina (popcorn), Ania (AnnaCh), potem ze złamanym kwiatem mojej różowej hortensji …wiem, wiem, sam się złamał - Monika (jankosia), obok Ewa (Luteczka) i Gosia (11stokrotka), a nad nią Krysia (Krys), a w niebieskiej bluzie Renia (rozark).
Centralne miejsce zajmuje maskotka spotkania mój Dakar.

Resztę zdjęć wieczorkiem.
Anulajda w raju 11:35, 10 lip 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3781
Do góry
c.d.


i po sąsiedzku przetaczniki First Love
Z Pszenicznej ... 11:34, 10 lip 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
A mnie po powrocie zastał taki widok - konstrukcja gotowa, mąż dziś wypoczywa, odniósł rany, ale się wyliże Wczoraj to nawet bramy nie zamknęłam tylko pobiegłam zobaczyć...
Zdjęcie przez szybę, bo padało więc moze być niewyraźne.
W tym tygodniu zamawiamy system jezdny i materiał. Dziękuję zaprzyjaźnionej duszyczce która na spotkanie zabrała próbki materiału

Ja i mój ogródek, a może ogród 11:29, 10 lip 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Z Pszenicznej ... 11:29, 10 lip 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry






Ja i mój ogródek, a może ogród 11:28, 10 lip 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Anulajda w raju 11:27, 10 lip 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3781
Do góry
Mieszkańcy nowej rabatki

jarzmianka Moulin Rouge i Voyage
Z Pszenicznej ... 11:27, 10 lip 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Wczoraj już nie miałam siły na wstawianie zdjęć, ale dziś już to nadrabiam.
Nikita ogromnie podziękowania za spotkanie...cudowny ogród, o atmosferze nie wspomnę
Każde widzenie z Wami kończy się przejedzeniem i ugotowaniem na twardo ze śmiechu.
Wszystkim dziewczynom gorące buziaki za to że jesteście takie wspaniałe.













Ja i mój ogródek, a może ogród 11:24, 10 lip 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
i teraz tak przy niedzieli trochę różano

Szmaragdowy Zakątek 11:20, 10 lip 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Poproszę o nazwę odmiany Są piękne i chcę by i u mnie tak szybko rosły



buziaczki i do następnego Madzia ... a wszystkim dziewczynom dziękuję, dawno się tak nie śmiałam, ale to nie ja z ławki spadłam
wracałyśmy równie zapakowane jak przyjechałyśmy, tylko żarcie z Bożenką na g...o zamieniłyśmy Podziękowania dla Krysieńki
dziękuję ogromnie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies