Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 19:22, 09 lip 2016


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Wróciłam. Magda, Dziewczyny, dziękuję. Ale było super!
buziaki!



Magda z prezentem




Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 19:21, 09 lip 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Kasya napisał(a)
dopiero jak rozkwitly to sie okazalo ze do skrzynki wysialam jakies gozdziki


zobacz u mnie str. 163 dół strony.
To wygląda jak floks gwiaździsty
W cieniu - zacieniona 19:15, 09 lip 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Po wczorajszym dniu...
Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa 19:10, 09 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Do góry
Nieszczęsny rów pochłania dużo pracy aby utrzymać go w nienagannym porządku i wymaga kondycji.Na górnej krawędzi posadziłam szpaler białych pięciorników,bo długo kwitną
Ogród pod sosnami 19:09, 09 lip 2016


Dołączył: 02 kwi 2013
Posty: 423
Do góry
Mój dzisiejszy zakup:

Kwiatowy ogródek Monteverde 19:01, 09 lip 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
monteverde napisał(a)

Larissa

Witaj Ania, oglądam zawsze Twój piękny ogród, powojniki, róże i nie tylko. Cudnie masz. Zastanawiam się nad Larissą, też ją mam, 8 sztuk, ze sprawdzonej szkółki. Rośnie u mnie 3 rok. Ale jakoś nie przypomina Twojej. Rośnie w bardzo dobrej ziemi, przemieszanej z obornikiem, jest bujna, zdrowa. Ma bardzo dużą ilość kwiatów, jednak są one drobne. Część pąków opada, nim zdąży zakwitnąć.Zastanawiam się, czy nie popełniam jakiegoś błędu pielęgnacyjnego. W tym roku prawie w ogóle jej nie cięłam. Myślisz, że to może być jakiś powód?? Ciekawa jestem, jak Ty dbasz o tę różyczkę, że Ci się odwdzięcza tak pięknym kwieciem..

Nadchodzi wiosna - czas na ogród 18:59, 09 lip 2016


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Do góry
Basilikum napisał(a)
no no bo nam w nalog wpadniesz


Podejrzewam Iza, że już wpadłam Jakoś mnie to bardzo nie martwi
Marzenie o własnym zielonym ogródku :) 18:54, 09 lip 2016


Dołączył: 15 sty 2016
Posty: 346
Do góry
Bardzo mi miło dziewczyny U mnie pomimo braku czasu, małymi kroczkami próbuje upiększać nasz mały kącik. Realizacja a projekt, to czasem dwie różne bajki... ale pewne zamierzenia projektowe są. Wiem jedno mój ogródek będzie się zmieniał bo uwielbiam kwiaty jednoroczne
A oto przedstawiam poletko cyni dopiero zaczynają kwitnąć




a obok maleństwa żurawki, nie wiem jaka odmiana... dostałam je od teściowej, miały po 2 listki, ale się przyjęły

i jeszcze Limki, Edenki i Gratki

W cieniu - zacieniona 18:51, 09 lip 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Kasya napisał(a)


zazdroszcze i powojnikow i deszczu
Deszczu mam teraz w nadmiarze...dzisiaj też...chętnie podeślę.
W cieniu - zacieniona 18:49, 09 lip 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
boguslawa_madejska napisał(a)
Clematisy piękne,u mnie coś nie chcą rosnąć
Deszczowo u ciebie?pod koniec czerwca bylyśmy w Łebie,ale pogoda była ładna,nawet parę dni upalnych było,trafiło mi się.


Zauważyłam,ze clematisy potrzebują czasu na dorośnięcie...zaczynają bujać po dwóch latach po posadzeniu.
W cieniu - zacieniona 18:45, 09 lip 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Ewa777 napisał(a)
Grzyby bardzo lubię i wszelkie potrawy z grzybami Twoje bułeczki wyglądają bardzo apetycznie Widok na jezioro masz cudowny
Szkoda zniszczonych roślinek. Mówisz, ze grad padał? Z Waszej strony więcej jest deszczy w tym roku.
Mam dużo zniszczonych roślinek...powyłamywanych...szkoda.
W cieniu - zacieniona 18:43, 09 lip 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
nebel napisał(a)

To już dla mnie Bogusiu jakiś niezrozumiały tekst :
Pozdawiam.ewa
Ewo...to szyfr dla wtajemniczonych...pozdrawiam.

Nadchodzi wiosna - czas na ogród 18:42, 09 lip 2016


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Do góry
Beatko ten pas mnie denerwuje, ale coś przebąkują o robieniu chodnika, więc wstrzymam się, jak nic się nie będzie działo, to wsadzę coś zadarniającego bo koszenie odpada.

Co do powstrzymania się od zakupów długo nie wytrzymałam, dziś znów odwiedziłam ogrodniczy

Nadchodzi wiosna - czas na ogród 18:27, 09 lip 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Do góry
dominika_ napisał(a)
A tak a propo wskakujących roślinek o bagażnika, miałam dziś zmasowany atak, wypełniły cały bagażnik

Dopiero teraz wyłapałam Twoje zakupy. Świetne. Aż się pysk śmieje. I widzę dużo pracy w ciągu ostatnich dni. Cisy, nowe nasadzenia kaskadowe. Już fajnie a jak będzie ślicznie, jak się rozrośnie.
Ten pas drogowy za Cisami aż się prosi o zagospodarowanie, ale faktycznie jak masz zainwestować a Ci przyjdą i poniszczą, to nie ma sensu. Ja mam podobnie z przedpłociem. Napracowałam się zeby w ogóle jakoś to wyglądało, potem |chcieli mi tuż przed siatką drogę utwardzić, ale ublagalam żeby paliki dalej wstawili, zwłaszcza, że miejsce jest. Zgodzili się, ale to takie tymczasowe...Tyle, że koszę, żeby mi trawa po szyję nie urosła jak na łąkach dookoła.
Życzę Ci deszczu bez ulewy żeby wszystko ładnie się poprzyjmowało. Pozdrawiam
Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa 18:21, 09 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Do góry


A teraz to miejsce wygląda tak. Inspiracja Ogrodowiskowa. Jeszcze marzą mi się drzewka owocowe, bo w tylnej części rosną borówki ,malina i pigwowiec na nalewki

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 18:02, 09 lip 2016


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Aa a co do pomyslu obsadzenia rabaty, to zauroczylo mnie to zdjęcie chyba z forum tylko nie pamiętam u kogo)
dopiero teraz zauważyłam, ze odwrotnie napisałam poziomy nasadzenia
Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa 17:57, 09 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Do góry

Trudne początki, trudna działka z dużą różnicą terenu


Miejsce przygotowane na warzywniak, po prawej stronie wzdłuż działki biegnie rów melioracyjny
Połowa działki - czyli mam powoli dość 17:52, 09 lip 2016


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
Połowa działki - czyli mam powoli dość 17:51, 09 lip 2016


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry


Jeszcze kwitną
Połowa działki - czyli mam powoli dość 17:50, 09 lip 2016


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies