Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród z rzeźbą 21:12, 08 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Hosta June:



Hosta Great Escape:



Hosta Dream Queen:


To tu- to tam- łopatkę mam ! 21:04, 08 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)


Rozleniwiają mnie takie widoki. Bardzo przytulny tarasik. I poziomki w ogrodzie na wyciągnięcie dłoni. Truskawek jeszcze nie opieliłam a już trzeba.



Z pewnością opielisz wkrótce. Mnie tez rozleniwia to miejsce, ale się motywuję odwiedzając inne ogrody



Ogród z rzeźbą 21:02, 08 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Zana napisał(a)
To róża okrywowa Stadt Rom, kupiona bo podobno bardzo zdrowa, bezproblemowa, obficie kwitnie cały sezon. Tylko koloru jakoś nie przemyślałam. Przed nimi Carex The Beatles.
Zdjęcia słoneczne i deszczowe się przemieszały.





co ty chcesz od tej rozy...fajnie i do brązu i do carexow
Ogród z rzeźbą 21:01, 08 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Julie Morss:






Moja działka. 20:59, 08 lip 2016


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Do góry
Dziś spacerowalyśmy po Ogrodzie Japońskim.


To tu- to tam- łopatkę mam ! 20:58, 08 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Karol99 napisał(a)
Masz już śliczny, dojrzały ogród. Bardzo mi się podoba ta biała pergola.


Karolu dojrzały to on będzie, kiedy drzewka ciut podskoczą. Powiedzmy, że to okres pryszczatej młodości , ale i tak już cieszy.

Ogródek Iwony II 20:58, 08 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
bacowa napisał(a)
Ale mam nerwa na lilie , a raczej na sklepy które je sprzedają. Drugi rok z rzędu kupuje lilie i drugi raz mam pomylone.Kupowałam białe i bordowe , a mam wściekle pomarańczowe i taki brudny nijaki róż majtkowy. Muszę Lukiego zapytać czy ma jakichś sprawdzonych sprzedawców.
Iwona ty masz lilie ?

Ja już też nie wiem, gdzie kupować ...
Jesienią kupiłam, wsadziłam, pamiętasz chyba, jak w grudniu zaczęły rosnąć, nic z nich nie ma. Nie wiem, czy za rok coś wypuszczą, czy spisac na straty
Drugie kupiłam, niedługo będą kwitnąć, mają być różowe i wysokie. za wysokie nie są, ostróżki je pożarły, dwie cebule będą kwitnąc, dwie tylko liście mają ...

Rok temu też kupiłam, miały być białe, są takie:




Ewa, jaki to jest majtkowy róż?

I mam pytanie:
Czy twój przywrotnik się pokłada? U mnie wszystkie kwiatki leżą. Za to fajnie wygląda w wazonie i długo trzyma fason

Ogród z rzeźbą 20:55, 08 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Moja jedna z ulubionych Ivory Coast:






Rozpoznawanie bylin 20:54, 08 lip 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Do góry
Bardzo proszę o identyfikację tej jeżówki.

Mój 4 arowy azyl... 20:53, 08 lip 2016


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Do góry
barbara_krajewska napisał(a)
Wiśnie obrodziły


Ale ci wiśnie obrodziły,będzie co zaprawiać,u mnie tylko kwitły ,a owoców nie ma
Mirkowy ogród (początki) 20:52, 08 lip 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Miłeczko ją bezustannie podziwiam Twoje sianie i dzielenieMasz zielone łapki wiesz?
Gosiu ale to chyba dobrze ze mam☺Lubię te zielone łapy tyle kwiecia wysiały.
Rozpoznawanie traw 20:51, 08 lip 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Do góry
A ja proszę o identyfikację tego miskanta (już zaczyna kwitnąc)
Ogród z rzeźbą 20:49, 08 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Hosta Krossa Regal:


Brunnera Jack Frost:


Hosta Great Expectations:





Ogródek Iwony II 20:48, 08 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Jolanka, u nas jest małe grono. Mamy w roku kilka imprez integracyjnych, więc fajnie się dogadujemy Potem w wakacje już odpoczywamy od pracy i siebie. Zupełnie świadomie

Ewuniu, mam obawę, że jak już przyjedziecie, to ogród nie do końca się pokaże tak, jak na fotkach. Na zdjęciach można pokazać to, co się chce. Są jeszcze miejsca, które są niedokończone, najgorzej wjazd wygląda...
Ale jak pomyślę, ze cały ogród zrobiłam w dwa lata, to w trzecim roku mam nadzieję dokończyć resztę. Jeśli się nie uda, to małymi kroczkami powoli też się da
Cieszy już to, co jest :
Ten zakątek powstał w tym roku


Ewuniu, polecam się

Mirelko, fajnie, ze zaglądasz U ciebie zachwyciły mnie floksy. Jej, jaki mają kolor. U ciebie tak samo kolorowo, jak u mnie



Trawa u mnie szybko teraz rośnie. Trzeba kosić co trzy dni
Nawiozłam tydzień temu przed deszczami
Jutro znowu koszenie
W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy... 20:48, 08 lip 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Do góry

Ogród Cioci cz. 3 20:46, 08 lip 2016


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Dla Kasika tawułyŚwieżo cięte golden carpet w towarzystwie berberysów którym czerwone wycięłam i wyglądają dziwnie


Tu inne ciut wyższe goldflame

Listki z bliska.

Ja swoje tuwały przycięłam ,bo przekwitły,ale wyglądają okropnie ,same patyki sterczą.
Ogród do odświeżenia 20:45, 08 lip 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
I te lilie które miały być różowe....trzecia już opadła

W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy... 20:43, 08 lip 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Do góry
Też mam czochy na "pięciolinii"

Ogród do odświeżenia 20:43, 08 lip 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
I moje hortki ...po kolei od rodków do tarasu

aż jeden kwiat...po czterech latach w końcu!!!!...nie złamałam, pies nie złamał i niechcący nie wykopałam...w końcu!

przy ciurkadle



i Vanilla Fraise, i najbliższa, przy tarasie prawie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies