Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 16:34, 07 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
eee_taam napisał(a)


Agatka zachęca skutecznie tymi fotkami

Mam nadzieję, że nie zanudzam..a soboty nie mogę się już doczekać



Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 16:32, 07 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Ach jak się cieszę że połażę sobie po twoich ścieżkach cudnych


Ja też się cieszę ogromnie


Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 16:30, 07 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Ivvvona napisał(a)





Ogródek w którym klon osłupiał:) 16:28, 07 lip 2016


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Do góry
Kto wie czym spryskać moją różę...liście mają kolor jasnej zieleni, pąki jakieś takie brzydkie.
Ogródek w którym klon osłupiał:) 16:25, 07 lip 2016


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Do góry
Zbliżenia...

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 16:23, 07 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)
Ale masz piękne wrzosowisko i ta droga Piękne widoki Pozdrawiam, zdrowia życze i udanego spotkania

Dziękuję Danusiu... droga trawnikowa, zaczyna pokazaywać krecią robotę

Pokaże jak sosny kolumnowe się rozłażą po wielkich i ciężkich opadach śniegu, ta prawie wróciła do pionu uff, ale jodła kaukaska nie chce się przechylić w drugą stronę?
Marzenia i plany vs. rzeczywistość 16:20, 07 lip 2016


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Do góry
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 16:18, 07 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Katkak napisał(a)
I pomyśleć, że w sobotę będę się po nim przechadzać . Czy mówiłam już, że Cię kocham?

Ja mam tak samo dużo uczucia w sercu do Ciebie Kasieńko...a do ogrodu zapraszam


oby liliowce wytrzymały jak najdłużej
Ogródek Iwony II 16:17, 07 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Góra Parkowa:

Bardzo podobały mi się fontanny. Taka ławeczka zainspirowała mnie do skopiowania w ogrodzie



Ogródek Iwony II 16:17, 07 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Najpierw pokażę, co mi się podobało na urlopie.

Pierwszy dzień z przystankami jechaliśmy 780 km... Było nas 23 osoby. Kilka par małżeńskich, kilka singli, znamy się z pracy, mężów mieliśmy okazję poznać.
Klimatyzacja padła (potem została naprawiona), nie było łatwo, ale daliśmy radę. Kawa mrożona wypita na postoju pomogła dotrwać.
Taki widok mieliśmy z okna pensjonatu:

Pierwszego wolnego dnia Krynica Zdrój.



Ogród hortensjowo brzoskwiniowy 16:16, 07 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
Kasik napisał(a)
No i mój taras

do znudzenia - ale że to u mnie to wklejam


A zanudzaj nas tak codziennie Kasiu i wstawiaj takie bajkowe obrazki i u siebie i u mnie też - zapraszam...ślicznie tu masz
Ogródek w którym klon osłupiał:) 16:15, 07 lip 2016


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Do góry
Marzenia i plany vs. rzeczywistość 16:14, 07 lip 2016


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Do góry
Roztoczańskie klimaty 16:13, 07 lip 2016


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
Roztoczańskie klimaty 16:12, 07 lip 2016


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
Ogródek w którym klon osłupiał:) 16:12, 07 lip 2016


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Do góry
Trawy i ambrowce rosną na potęgę.

Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 16:11, 07 lip 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Za to dalie już uzupełniają kolory na rabatach- tu przy annabelce

Roztoczańskie klimaty 16:11, 07 lip 2016


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 16:10, 07 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
Kasya napisał(a)
i dalej



Kasia ale cudny busz u ciebie....i jaki zdrowiuteńki zielony trawnik...
Ogródek w którym klon osłupiał:) 16:10, 07 lip 2016


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Do góry
Witam wszystkich, dawno mnie nie było ale za to przychodzę z jeszcze gorącymi zdjęciami mojego mikroogródka.



W oczku nie ma wody bo niestety przecieka, czeka mnie demolka tego ślicznego miejsca
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies