Ewuś, byłam, widziałam. U mnie patyczki padły, w upały nornica im pomogła, a przy upałach nie miały szans
powojnik MCS
Ha! no własnie, to chociaż zimą ładnie będą wyglądać Bonica jest tam tylko jedna, reszta to różyczki ukorzenione przeze mnie. Ewuś, ożanka ładnie przyrasta. A czosnki to wszędzie ładnie wyglądają. Nawet z koperkiem
Przy okazji przetacznik kłosowy red fox z bliska
Patricia Kent