Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

RRR - różane rozmaitości Renaty i nie tylko różane :) 17:57, 06 lip 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Rench napisał(a)


Claire Austin




Jakiej wielkości ma kwiatki i czy przypominają troszkę płaskie pomponiki? Chcę ją dopasować do 'Angelli'.


I jeszcze o 'Princess Alexadra of Kent' chciałam zapytać. Masz? Jakie są to róże?


Pokażę nasz ogród 17:50, 06 lip 2016


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4218
Do góry
Pokażę nasz ogród 17:49, 06 lip 2016


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4218
Do góry
Pokażę nasz ogród 17:49, 06 lip 2016


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4218
Do góry
Pokażę nasz ogród 17:48, 06 lip 2016


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4218
Do góry
Jeżówki to chyba moje najbardziej ulubione letnie kwiaty. Te "zwyczajne" rosną bez zarzutu. Tymi pełnymi, droższymi poczęstowały się ślimaki i ostały się dwie .

W cieniu - zacieniona 17:48, 06 lip 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Upiekłam dynię...zimno...mokro...brrr...
jutro ugotuje ostrą,rozgrzewającą zupkę...czas już ją zjeść,niedługo będą nowe...
Ogród mały, w cieniu i na ciężkiej glebie 17:46, 06 lip 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6326
Do góry
Margarete napisał(a)
Zagladam


Fajnie że widzimy się w sobotę znowu będzie wesoło

Pashmina dla ciebie

Ogród mały, w cieniu i na ciężkiej glebie 17:43, 06 lip 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6326
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)


Ojej! I Białystok i Końskowola! I ja czekam też na opinię o Zephirynie. Bo też ją mam.


Fajnie, że do mnie zaglądacie bo ja w tym sezonie jestem mocno nie czasowa

Do Końskowli nie pojadę niestety, ale może będę mieć zdjęcia . A z Zephiryne będziesz zadowolona .

Pashmina tegoroczna



zdjęcie znowu z tel. i prześwietlone .

Ogród w skali mikro cz.II 17:43, 06 lip 2016


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Do góry
SUkałam czegoś co by się ładnie z Christa komponowało...tak długo szukałam , aż znalazłam... radość była tym większa ,ż za całość zakupów zapłaciłam ażeeee..23 zł reszta to był prezent urodzinowy na karcie podarunkowej do Żurka prezent dla ogrodniczki..wymarzony ...No i wreszczie rabata z przetacznikiem christa na coś wyglada przynajmniej tak mi się wydaje







Ogród mały, w cieniu i na ciężkiej glebie 17:39, 06 lip 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6326
Do góry
Agatek napisał(a)
Macham i pozdrawiam


Aaa jak tak to ten widoczek dla ciebie

Pomponella w tym roku kwitnie bardzo obficie . W zeszłym roku była kulkowana i było na co popatrzeć, ale w tym jest szał





widać że niektóre kwiaty już przekwitły.
Ogród tworzony z pasją 17:37, 06 lip 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Do góry
Karol99 napisał(a)



Ależ pędzi Twój wątek

Fajnie wyszło. Jak dobrze pójdzie, to włączysz w tę rabatę drzewa, które widać w tle

Zanim jałowiec Gold urośnie, możesz posadzić tojeść rozesłaną https://www.google.pl/search?q=toje%C5%9B%C4%87+rozes%C5%82ana&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiW69KEnd_NAhVmJpoKHTubAI0Q_AUICCgB&biw=1366&bih=599
efekt rozświetlający podobny i szybki
Ogród w skali mikro cz.II 17:36, 06 lip 2016


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Do góry
Ajjjj mam dziś pierwszy dzień wakacji bo jeszcze wczoraj musiałam być w robocie ..tak więcccc c...pojechałam na...zakupyyy kupiłam runiankę, hostę , naparstnicę , rdest , trawy......chyba fffszytsko











W cieniu - zacieniona 17:31, 06 lip 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Hayes S. w tym roku szaleje...rozpanoszyła się na całej rabacie...
Z Pszenicznej ... 17:29, 06 lip 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
07_Rene napisał(a)


Ale masz pięknie perukowca wyprowadzonego. Cud-malina.
Tarasik też miodzio


W tym roku wygląda tak, też cięty wiosną



Ogród Sylwii od początku cz.II 17:27, 06 lip 2016
Do góry
Syla napisał(a)




Sylwia przepięknie, a ten róż na pierwszym planie w gazonach, to co to za roślinki? są super

Anabelki też dają rade, co ty robisz że tak piękne wszystko, oprócz miłości dajesz im coś jeszcze chyba dobre papu
Ranczo Szmaragdowa Dolina 17:27, 06 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Łąka na dobiciu przed koszeniem


leży po deszczach cała a tak fajnie szumiała


reakcja mojej Babci:
"Jakom staro tom w życiu tak zachwaszczonej działki nie widziała, gdzie to tyle mietlicy wyhodować! ......no cóż dla niej wszystko co nie jest warzywem lub zbożem to chwasty.......uspokoiłam, że niedługo skosimy choć po prawdzie to nie wiem kiedy znajdziemy na to czas


Pierwsze zdjecie cudne.Koszenia nie zazdroszczę bo przeciez kosiarka tego nie weźmie trzeba kosą popracowac ale ty masz tylu pomocników że i nożyczkami by zrobili.
Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 17:24, 06 lip 2016


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry


W cieniu - zacieniona 17:23, 06 lip 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Znalazłam siewki hortensji...
W cieniu - zacieniona 17:21, 06 lip 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
...no i doczekałam się...po silnych wiatrach szkód jest dużo.najbardziej ucierpiała hortensja Great Starr,Pink Anabell i Arabelka.Tych najbardziej mi żal...
Ranczo Edy 17:21, 06 lip 2016


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies