Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Buszując w zbożu i kukurydzy:) 14:38, 06 lip 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Do góry
kerii napisał(a)
Renia Ty to masz dopiero piękne róże i super skomponowane z innym kwieciemPięknie...


Różanka mi się podoba ogólnie cała. Ale z mojej pierwszej (chronologicznie) rabaty nie jestem zadowolona. Straszny chaos się tam zrobił i werbena jak chwast - wszędzie między roślinami.











Dwa ogrody 14:38, 06 lip 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
Będą przerwy w nadawaniu znikam w nowym, pracuję nad szafą A tam brak telewizorni, internetu..


Rench - posadziłam cebulki, nawet te najmniejsze przybyszowe, po dwu latach zakwitły wszystkie
Kasya - ciemny mak jest niesamowity, będę zbierać nasionka, ten pełny to wyskok wśród pojedynczych
07_Rene- dalie i cynie rosną u mnie w starym w żyznej, kompostowej ziemi, nie dokarmiam. W nowym ewentualnie pokrzywą jeden raz na początku. Dalii już niczym nie podlewaj, pierwsze kwiaty czasem są zniekształcone, następne powinny już być ok. tylko wodę muszą mieć.



fotka z tytoniem ku pamięci, zrówno mak jak i tytoń mam z nasionek od Vivy, dziękuję
Moja bajka 14:38, 06 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Uwaga, zarządzam burzę mózgów . Ponieważ dostałam hopla na punkcie róż i chcę mieć ich jeszcze ciut to wymyśliłam sobie, że jakbym sprzed tych tuj zabrała rozchodniki, to weszła by jakaś fajna różyczka. No i powstaje pytanie: JAKA?

Bardzo ładnie proszę: doradźcie mi jakąś, ok? Zależy mi tylko na tym żeby powtarzała kwitnienie. Pachnieć nie musi.
Kolorowy ogród do kapitalnego remontu 14:38, 06 lip 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Do góry
Gożdzikowa - wiejski ogród 14:37, 06 lip 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
BASIU
KAROLU
MIRELLO

Jest ładny a do tego żadnych z nim problemów ,ścinam wiosną ze 30cm nad ziemią i to wszystko....w tym roku nawet go nie podlewałam

,sadziłam malą sadzonkę w 2014r więc to dopiero 2 sezon kwitnienia, rośnie w lekkim cieniu

Mam go już nie pamiętam jak dlugo,ale ten stary zniszczyl się przy przebudowie domu,a to jest odratowany kawałek

Ten stary ,duży to kwitł do mrozów

Prawdopodobnie to jest powojnik wŁoski POLISH SPIRIT



Kolorowy ogród do kapitalnego remontu 14:35, 06 lip 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Do góry
Kolorowy ogród do kapitalnego remontu 14:34, 06 lip 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Do góry
Ogród z łezką II 14:32, 06 lip 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Milka napisał(a)

Ok, to już wszystko wiem
Nie z cebulek, kłącza
takie


Chcę, trochę
Enklawa w mieście 14:32, 06 lip 2016


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 562
Do góry
Ale się ciemno i deszczowo zrobiło...

Ogród Małej Mi - sezon 2016 14:31, 06 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
eee_taam napisał(a)
kontempluje


Nie ma co kontemplować

Mam nerwa.. coś jest na rabacie nie halo.. orliki w tym roku były tragiczne, a floksy prawie wszystkie szlag trafił.... tu było az czerwono i biało od floksów....

Mozna kontemplować ..gdzie one są.... są 3 czerwone punkciki, 3 badylki....

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu 14:30, 06 lip 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Do góry
Kolorowy ogród do kapitalnego remontu 14:28, 06 lip 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Do góry
W tym roku na wiosnę zakupiłam sporo cebul lilii i jestem nimi zachwycona, będę więcej cebul kupować
Buszując w zbożu i kukurydzy:) 14:25, 06 lip 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Do góry
margaretka3 napisał(a)
O jejku, jaka fajna rudbekia! Znasz nazwę?


Nie znam, ale nie mam z nią problemów. Trochę się rozsiewa - zostawię Ci "młode"

Tytoń ozdobny mi się sam rozsiał
W tym roku stawiam na naturalizm, co gdzie skiełkuje - tam rośnie.


W bodziszkach na piwniczce dziewanna znalazła sobie miejsce.
Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 14:22, 06 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
i księżniczka Ola

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 14:20, 06 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
The Pilgrim kwitnie ponownie tym razem już bukietami




ale Gertruda dalej słabo... nieliczne kwiaty i wcale nie rozrasta się tak ładnie jak The Pilgrim. Dam jej szansę, poczekam

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 14:16, 06 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
Uwieczniłam sprawcę szkód unikał wzrokiem obiektywu )) po prawej to są jego ulubione trawki do...załatwiania potrzeb ((



Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 14:12, 06 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
w maju za płotem była biała chmura



a dzisiaj jest smacznie


Mirkowy ogród (początki) 14:10, 06 lip 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
W sobotę rozpikowałam trawki nie wiem jakie może ktoś rozpozna choć po tych maleństwach to nie wiem czy się da.Co z nimi na zimę zrobić bo przecież nie urosną za bardzo i mogą zmarznąć.
Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu 14:07, 06 lip 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Do góry
aga_pe napisał(a)
Kostrzewa do wylotki, więc nawet mi się jej ciąć nie chciało. Ciachałam wiosną, bo była brzydka po zimie....i jakoś się nie pozbierała. Co cóż....może lawendzie będzie tu lepiej. Chociaż sześć młodych sadzoneczek zostawiłam
Było:



Jest:



Duuużo lepiej.
Z Pszenicznej ... 14:06, 06 lip 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
margaretka3 napisał(a)
Okaż, proszę, posęp na tarasie


Gosiu nie ma wielkiego postępu, mamy postawioną konstrukcję przy ścianie, pomalowane słupy i docięty jeden stalowy. Teraz docinka drugiego, bo trzeci idzie w całości - 6 metrów
Na sobotę zapowiada się akcja stawiania już całości konstrukcji. Będzie wtedy "pudełko"
ale jak chcesz zobaczyć to proszę, bo musiałam uwiecznić robotę męża





Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies