Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Moja działka na Dębowym Lesie 23:09, 05 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
bozga napisał(a)
Rzeczywiście ogród aż kipi kolorami, masz piękne róże i fajnie je też pokazujesz

Dzięki,
Augusta Luisa - w tym roku jakoś nie zachwyca

Emilien Guillot (Masemgui) - za to bardzo zachwyca .Duzy piękny, pełny , jaskrawy kwiat



Pogubiłam się po drodze... 23:08, 05 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Do góry
he he jesień idzie
Pszczelarnia 23:08, 05 lip 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

Na mnie Babcia wczoraj krzyczała, że za gęsto wszystko i przejść nie ma jak......a takie miałam szerokie ścieżkizarosły bo posadziła na nich fasolkę szparagowąciekawe, kto tyle później zje.


Się zamrozi?




Niby dużo miejsca a i tak za ciasno. Fasola u mnie rośnie za lawendą w zielniku.
Pogubiłam się po drodze... 23:07, 05 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Do góry
na tarasie kolorekmurkiem przynudzać nie będę, szaleje dalej
Hirutkowy raj:)) 23:07, 05 lip 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Do góry
bozga napisał(a)
Jak będę miała urlop to wpadnę na chwilę, oczywiście wcześniej zadzwonię, teraz byłam w Zduni tylko kilka godzin i to jeszcze w nocy. Cieszę się bardzo, że Bobo się przyjęły


Bożenko rozumię i serdecznie zapraszam ,a to Bobo z patyczków od Ciebie



Pogubiłam się po drodze... 23:05, 05 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Do góry
Pszczelarnia 23:03, 05 lip 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Pszczółko Twój ogród zachwyca, zaskakuje i czaruje Mam ochotę wsiąść w samochód i jechać w Kotlinę zanurzyć się w tym Twoim bogactwie Buziaki


Gosia, takie spontaniczne pomysły są bardo dobre:



Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu 23:03, 05 lip 2016


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Do góry
I jeszcze z 2013




I dzisiaj
Pogubiłam się po drodze... 23:03, 05 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Do góry
i zielono dalejale już w innym miejscu

Ogród Cioci cz. 3 23:02, 05 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)
I kilka fotekTrochę ogarnęłam busz Przycięłam 65 bukszpanów plus 4 obwódki. Kilka tujek i berberysy.


Ale pięknie - ależ masz tego dobra, mam wrażenie że się potroiło od mojej ostatniej wizyty - co za kolory!
Ogród Mirelli 23:02, 05 lip 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Do góry
MirellaB napisał(a)



Elegancko
Pszczelarnia 23:01, 05 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
I rzut oka na warzywnik, zupełnie niechcący wyrwałam sobie kwitnący krzak pomidorów koktajlowych, taki busz. Znowu jest za ciasno.


Na mnie Babcia wczoraj krzyczała, że za gęsto wszystko i przejść nie ma jak......a takie miałam szerokie ścieżkizarosły bo posadziła na nich fasolkę szparagowąciekawe, kto tyle później zje.
Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 22:59, 05 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Trochę z bliższa
Ogród mały, ale pojemny;) 22:59, 05 lip 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Do góry
ele2001 napisał(a)


Ogród jak marzenie, zdjęcie jak z katalogu. Pozdrawiam
Pszczelarnia 22:59, 05 lip 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Tarnina napisał(a)
Bardzo ciekawe... takie stonowane, mimo mocnego koloru chabrów... troszkę takie złowieszcze


Chyba purpurowe fiolety mają taki przekaz kolorystyczny.
Ocieplamy nasturcją.



Pogubiłam się po drodze... 22:57, 05 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Do góry
ażurowa rabatka letniazakała do fotografowania bo cala powiewa na wietrze
Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu 22:56, 05 lip 2016


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Do góry
Wyszukałam stare zdjęcia

Marzec 2012 rok





Kwiecień 2014 rok


I dzisiaj



Długo się wlecze...fakt. W rym roku czeka mnie jeszcze ułożeniechodniczka z poniemieckiej cegły
Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 22:55, 05 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Przy basenie powstaje pomarańczowo-niebieska rabata - pomarańczowe sa liliowce, niebieskie przetaczniki i rozwary (jeszcze to słabo widać). Kolejny krok to niebieskie dodatki
Ogródek Ewy 22:55, 05 lip 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10548
Do góry
Ta panienka w tym roku chyba nie zakwitnie.


A pokazywałam Wam moje maleńkie bobo? Patyczki wetknęłam w ziemie w ubiegłym roku. Na chwasty nie patrzymy



Róze w ogrodzie botanicznym w Powsinie 22:55, 05 lip 2016


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry




Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies